Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,

MKIII Titaniumlar'da Sony müzik sistemi olacak mı bilginiz var mıdır acaba?

Dokunmatik olanı geçtim, bari üzerinde sony yazan bir sistem gelsin diye umut ediyorum.

Eski Focus'ları elden çıkarıp yeni Focus aldığımızda ne olduğu belirsiz bir sisteme mi bakacağız iç geçirerek çok merak ediyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar,

MKIII Titaniumlar'da Sony müzik sistemi olacak mı bilginiz var mıdır acaba?

Dokunmatik olanı geçtim, bari üzerinde sony yazan bir sistem gelsin diye umut ediyorum.

Eski Focus'ları elden çıkarıp yeni Focus aldığımızda ne olduğu belirsiz bir sisteme mi bakacağız iç geçirerek çok merak ediyorum...

Şuan yok, Son çeyrekde belki sony gelebilir ama dokunmatik ekran 2012 de sunulacak ki bu sistem zaten Sony Anlaşmalı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben birkaç kez sordum yetkili kişilere ama tatmin edici bir cevap alamadım.

Ankara Sincan Başer Ford'un satış müdürü benim çok yakın arkadaşım, o bile bilmiyor ne olacağını.

Call center'dan yaptığım girişimlerde hep tatminsiz kaldı bende...

Hayırlısı bakalım, bekleyeceğiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben birkaç kez sordum yetkili kişilere ama tatmin edici bir cevap alamadım.

Ankara Sincan Başer Ford'un satış müdürü benim çok yakın arkadaşım, o bile bilmiyor ne olacağını.

Call center'dan yaptığım girişimlerde hep tatminsiz kaldı bende...

Hayırlısı bakalım, bekleyeceğiz.

Anlıyorum dediğiniz gibi onlar pek bilmez ama Yukardakiler az çok çıtlatıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

görmemiş gibi arabalara hücum edersek olacağı bu.. adamlar haklı... anlamadan etmeden araba alıyoz.. para.. ....ok tabi..

adamların şeyi kalktı bende olsam bende zam yaparım.. bu ne iş yaaa resmen sövüş...

akşam akşam canım sıkıldı.. üç kuruşluk zevkimiz vardı onu da kaçırıyolar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaş ne bu rahatlık yav ecoboost olmuş 52.500 Otosan sayesinde soğumaya başladım bayiye gidersin araba yok 3 ay sonra siparişle gelir,bi tok satıcı havasına bürünmüş hepsi sanırsın son model BMW sipariş veriyorsun.

Fiyat artışı hemen her markada var ama ben de yeni satış elemanlarını sevemedim, eski sıcak ve yardımsever anlayış yerini Vw lerinki gibi hafif soğuk ve ukala bir yaklaşıma bırakmış.

Belkide önceki yıllardaki çok dalgalı indirim/kampanya gibi 2. el ve imajı olumsuz etkileyen anlayışı kaldırmaya çalışıyorlardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten bu fiyat aralıklarında olduğu sürece benim için en mantıklı seçenek 125Hp+LPG :) oluyor :D

Fiyat/Fayda/Performans açısından. Onunda hızlanması, çekişi felan gayet yeterli olur bence.

Gayet iyi olur sen merak etme, o motor Mondeo da bile 80-90km hızdan sonra ciddi ciddi daha hafif 1600cc ler ayarında gidebiliyorsa hafif Focus da hele bir de Powershift le birçok modeli madara bile eder eminim.

1.6 182hp Ecoboost gibi o motor da aslında teknoloji harikası ama pek bilen yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gayet iyi olur sen merak etme, o motor Mondeo da bile 80-90km hızdan sonra ciddi ciddi daha hafif 1600cc ler ayarında gidebiliyorsa hafif Focus da hele bir de Powershift le birçok modeli madara bile eder eminim.

1.6 182hp Ecoboost gibi o motor da aslında teknoloji harikası ama pek bilen yok.

Sen diyorsan tamamdır zaten gardaşım unno ustam :içelim:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.