Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yok hocam direk almak için :D Ancak siparişle gelir diyor ne zaman gelir diyorum 3 ay sonra diyor de get diyorum bende bu nasıl iş yav. :)

Kayseri'de 2 tane bayii var, sorayımmı ellerinde ecoboost varmı diye ?

Haftaya Ankara'ya gelicem, gelirken getiririm :kızgın:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 19 plakalı Titanyum X dizel aytozu gri bana baybay yaptı..Bir anda hızlanıverdi önümden trafik ışıklarında,süper duruyordu yavv...elin adamı çankırıdan kapıvermiş focusu hemen,güya bende hemen alacaktım...Takıntılarımın kurbanı oldum valla...Acaba diyorum çok takmasammı ?.... :içelim:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 19 plakalı Titanyum X dizel aytozu gri bana baybay yaptı..Bir anda hızlanıverdi önümden trafik ışıklarında,süper duruyordu yavv...elin adamı çankırıdan kapıvermiş focusu hemen,güya bende hemen alacaktım...Takıntılarımın kurbanı oldum valla...Acaba diyorum çok takmasammı ?.... :içelim:

Dizel olduğunu nasıl anladınız :D

siyah duman mı attı :P

yoksa ışıkda mı geçti :P:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 19 plakalı Titanyum X dizel aytozu gri bana baybay yaptı..Bir anda hızlanıverdi önümden trafik ışıklarında,süper duruyordu yavv...elin adamı çankırıdan kapıvermiş focusu hemen,güya bende hemen alacaktım...Takıntılarımın kurbanı oldum valla...Acaba diyorum çok takmasammı ?.... :kıhkıh:

ecoboosttur o ecoboost....:) dizel olsa bay bay yapamaz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya arkadaş Ankara'da bir tane Ecoboost olmaz mı yav kaç tane bayiye sorduysam hepsi aynı cevap elimizde bir tane şeker kırmızı 125 hp var ondan verelim diyorlar Otosan Ankara'ya 1 tane mi benzinli araba gönderdi yoksa anlamadım ki bu işi :kıhkıh:

O motor da çok güzel hatta F II de olsaydı sadece dizeliyle değil bu motoruyla da en iddialı araçlardan olacaktı.

182hp Ecoboost çıkınca bu güzel motora kimse bakmaz oldu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O motor da çok güzel hatta F II de olsaydı sadece dizeliyle değil bu motoruyla da en iddialı araçlardan olacaktı.

182hp Ecoboost çıkınca bu güzel motora kimse bakmaz oldu :kıhkıh:

125 ps motor bence çok iyi ayarlanmış değerler tutturursa ki tutuyor ecoboost örneği var.....

Yıl sonunda powershift ile 125 ps sunulacak...İst'da focus görmeye başlarız ancak...Burada manuel alan çok az :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

125 ps motor bence çok iyi ayarlanmış değerler tutturursa ki tutuyor ecoboost örneği var.....

Yıl sonunda powershift ile 125 ps sunulacak...İst'da focus görmeye başlarız ancak...Burada manuel alan çok az :)

Kutay da 125Hp+Powershift mantıklı buluyor ama yeni Corsa sı ile senede ortalama 8-9000km yapacak gibi, bir şekilde eskiyince değiştiririz artıkın..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten bu fiyat aralıklarında olduğu sürece benim için en mantıklı seçenek 125Hp+LPG :) oluyor :D

Fiyat/Fayda/Performans açısından. Onunda hızlanması, çekişi felan gayet yeterli olur bence.

Viallenin mondeodaki 125 liğe LPi uygulaması vardı, inşallah yeni focusa da çıkar . Hatta touchlı , dolayısıyla stepnesiz, 125+powershift ile süpper seçenek olur. Ama fiyat çok uçar herhalde..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Viallenin mondeodaki 125 liğe LPi uygulaması vardı, inşallah yeni focusa da çıkar . Hatta touchlı , dolayısıyla stepnesiz, 125+powershift ile süpper seçenek olur. Ama fiyat çok uçar herhalde..

Yinede dizel yada ecoboost kadar uçmaz sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.