Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Facebookta Fordun Sayfasında şöyle yazmıştım :

"Ford Türkiye,Ford Otosan şu sanat çalışmalarına verdiği katkı kadar biraz da Focus'daki donanım eksikliği sorunlarını çözmeye zaman harcasa....Araçta avrupada titanyum donanımda standart sunulan onlarca özellik Türkiyede Titanyum X +Opsiyon... Paketlerinde dahi yok ama buna rağmen daha pahalıya Türk Tüketiciye araç satmaya çalışıyorsunuz...Otosanın çalışma ilkelerini okudum ,müşterinin istek ve beklentileri asıldır yazıyor orada..Nerede ilkeleriniz?Yoksa ilkeleriniz yalan mı ?"

Facebookta Ford Yetkililerinin verdiği cevap ise yeni geldi ve şöyle :

Ford Türkiye

Değerli takipçilerimiz, pazarlama stratejileri kapsamında ürün özellikleri oluşturulurken müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları önceliklerimiz arasında olmakla beraber, bu süreci ürünün arz-talep dengesi , fiyatı, Türkiye koşul ve standartl...arına uygunluğu gibi faktörler de etkilemektedir.

Yeni Focus’un Avrupa reklamlarında gördüğünüz bir çok özelliği Türkiye’de de aracın standardında veya opsiyon olarak sunulmaktadır.

Avrupa reklamlarında gördüğünüz bazı özellkler ise ilk lansman döneminde öncelikli olarak Avrupa’da satışa sunulan ve gerekli koşullar sağlanması durumunda Türkiye’ye ilerleyen dönemlerde gelebilecek özelliklerdir.

Markamıza ve Yeni Focus'a olan ilginize ve görüşlerinizi bize iletmek için ayırdığınız zaman için teşekkür ederiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen öyle kardeş,tam siyasetçi cevabı olmuş..Bu cevabtn da anlaşılıyor ki keyfimiz ne zaman isterse o zamn getiririz ,nasılsa şu nda aracı bu halde alan bir sürü kek (For Example :Ben :D ) varken niye getireyimki diyor...

sen aldın ya artık diğer gelecek özellikleri de getirmezler..:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen son 2 mesajında bana sataşma mı yapıyosuuun yoksa takılıyormusun tam anlamadım ama hadi hayırlısı bakalım gece gece.... :huh::zha:

ben de senin anlayamamanı anlamadım... ilginç.. sana niye sataşayım arkadaş....zorum ne.. içtenlikle espri yapmak istedim ama.. sen ters günündesin galiba.. kusura bakma istemezsen mesajlarından alıntı yapmam...başka arkadaşlar anlayabiliyor ama sataşma olmadığını da sen nasıl öyle yorumlayabildin bravo doğrusu..

şurda hepimiz biribirimizin sevinciyle seviniyor , üzüntüsüyle üzülüyor paylaşıyoruz.. benimki de ,senin araba alma sevincini paylaşmaktan ve birazcık espri yapmaktan başka bişey değildi.. ama sen nasl anladın anlayamadım .. hadi hayırlısı gece gece...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nen Geldim.M.Fenkli ile de bir sorunum yok....Attığı mesajları anlamadım o kadar,yoksa şakayı seven ve de muhabbetin güzelini seven bir adam olduğumu herkes bilir....Yanlış anlaşılma varsa da düzeltiriz netekim...İmza :Yaralı Kaplan (Atıf :Tevfik) :zha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada bugün Focus III Tdci testleri var Autocar ve Auto M.S. da..

İki dergiye göre de araç sınıfının zirvesinde, hatta 1.6 180Hp vs 1.4 170Hp Giulietta testinde de Focus galip gelmiş. Bir başka derginin fiyat araştırmasına göreyse Ford ve Vw bayileri araçları liste fiyatının üzerine satıyorlarmış, en iyi ilgi alaka ve indirimi Hyundai den almışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada bugün Focus III Tdci testleri var Autocar ve Auto M.S. da..

İki dergiye göre de araç sınıfının zirvesinde, hatta 1.6 180Hp vs 1.4 170Hp Giulietta testinde de Focus galip gelmiş. Bir başka derginin fiyat araştırmasına göreyse Ford ve Vw bayileri araçları liste fiyatının üzerine satıyorlarmış, en iyi ilgi alaka ve indirimi Hyundai den almışlar.

Vay çakallar vay :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet, Ford çok satılan modellere kendi kafalarına göre fazladan %2-4 ekleyip ceplerine indiriyormuş, çok iyi pazarlık edilirse gerçek liste fiyatından değil bu kafalarına göre ekledikleri fiyatlardan düşüyorlarmış. Bayilerin kimi çok ilgisizken kimi 3.000 lira kadar inebiliyormuş.

Bu gibi şeyler aracın sağlıklı 2. el değeri ve marka imajı için yanlış, ne kadar pahacı olsa da Vw bu konuda iyi, aracın sıfır ve 2. el değeri hemen heryerde aynı, gene Toyota da bayiden bayiye çok değişken fiyat vermiyor, enteresan indirimler yapmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.