Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Apple Wwdc 2014 Duyurusu Ve İçeriği Hakkında - Ayrıca Özel Yeni İphone Bilgisi İçerir

Önerilen Mesajlar

Biraz önce sıfır kurulum yaptım.

iOS 8, 8.0.1 ve 8.0.2 ile kaybolan 2g seçeneği geri gelmiş. Nedendir bilinmez sildikleri! Şarjı ağlattılar kaç gündür sağolsunlar.

Yine kaybolan, Film Rulosu geri geldi.

Şuan Usa'da çalışan apple pay eklendi.

Sendeki plus miydi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Büyük geldi bana. 6 daha kullanışlı gibi. Plus yerine iPad kullaniyoruz. [emoji12]

Bakalım neler diyeceğim :D 5s'den sonra 6'da pil ve kamerası aynı olunca sonra pişman olurum diye 6 almayı düşünmek istemedim bende. En olarak abartılı olmadığı için katlanılabilir diye düşünüyorum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakalım neler diyeceğim :D 5s'den sonra 6'da pil ve kamerası aynı olunca sonra pişman olurum diye 6 almayı düşünmek istemedim bende. En olarak abartılı olmadığı için katlanılabilir diye düşünüyorum.

Bende büyük yazmayayım belli olmaz. Pil konusu olmasa direk plus ı elerdim. Hoş 5s de pil şikayetim yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi birde malum videolar çekiyorum, plus da çok iyi yahu :D ek masraftan kurtacak

Peki beyaz mi siyah mi? Ona da karar veremedim değişiklik beyaz olsun diyorum 5s de beyaz güzeldi. 6 da karar daha zor siyah ağır bastı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki beyaz mi siyah mi? Ona da karar veremedim değişiklik beyaz olsun diyorum 5s de beyaz güzeldi. 6 da karar daha zor siyah ağır bastı.

Ben hep siyah aldım yine aynı devam ediyorum. Bi türlü ısınamadım diğerlerine. Az önce Zorlu'daydım. Plus siyah deri kılıf kalmamış, eğilim ortada [emoji13]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dün teknosadan 2 tane plus almıştı babam biri bugün açıldı ekran kırık çıkmış, kutuda veya kasada başka hiç bir darbe iz vs yok. Teknosa sıkıntı çıkarmadan iade alıp para iadesi yapmış. Vatandan tekrar alındı. Öteki cuma açılacak bakalım umarım sağlamdır.

6yı kullanmak keyifli, elime 4s alınca küçücük görünüyor :) ama telefon olarak 6 bile büyük bence, cebimde rahatsız ediyor bazen ki kış geldiğinden sigara paketi montun cebinde. yazın napıcaz bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 6yı aldım. Bana büyüklüğü makul geldi. 6+ kullanılır ama cepte falan zor gelebilir. Bu sefer beyaz aldım. Son ana kadar yerinde bakıyım beğenmezsem vaz geçerim diye gittim ama beyaz güzel geldi.

Doğru seçim :D Hayırlı olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.