Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

bizde yedik. daha geçen gün radyoda donanımları anlatıp anlatıp dizel focus diye vurguladı. Önce ellerindekileri satacak ki yenisine yer açılsın :D

O tür stok fazlalığı yokmuş Ozan. Binek için bu sene sadece indirim ve kredi imkanları sunulacak başka bişey yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O tür stok fazlalığı yokmuş Ozan. Binek için bu sene sadece indirim ve kredi imkanları sunulacak başka bişey yok.

inanasım gelmiyor :) elinde fazla stok olmasa yıl başı döneminde focusu boş bırakmaz otosan, önceliği o olmasa bile.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

inanasım gelmiyor :) elinde fazla stok olmasa yıl başı döneminde focusu boş bırakmaz otosan, önceliği o olmasa bile.

Bende öyle diyordum :D Sonuçta makyajlı satacak olsa bile aynı anda yine eskisini eritmek zor iş değil. ''4-5 ay ile mi bitecek yani'' diye de zıt kanı düşünülebilir :P

Ayrıca böyle basit stok fazlalığı yapmazlar zaten satışın az olacağı aylar önce belliydi yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonuçta makyajlı satacak olsa bile aynı anda yine eskisini eritmek zor iş değil.

Aynı anda satmak aksine çok zor iş bence, ya eskisinin fiyatını düşürceksin yada yenisinin fiyatını şişirceksin ki millet yenisi varken eskisini alsın. bu dönemde eskiler giderse yeniler eski model olarak yine ucuza gidecek yılbaşından sonra, eskiler kalırsa zarar bile ettririr hem eski kasa hem eski model.

Tabiki uçuk stoklardan bahsetmiyorum, ama otosanın elinde/listesinde yılbaşına kadar olan dönemi çıkartacak focus olduğunu düşünüyorum. Yani yılbaşı döneminde focus yok diye müşteri geri dönmez donanımda yada renkte ısrar etmediği sürece ama fazla 2014te kalmaz elinde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu bir donanım hali hazırda zaten istek alan ülkelerde satılıyor. Bu soruların cevabını Aralık Ocak gibi bu siteden alabilirsiniz

----------------

Takipçiler için son ve net günceleme:

2 gün önceki toplantı ile satış tarihi belirlenmiş,  bu yılı ticariye ayırmış otosan ve bugüne kadar dizel otomatik satamama üzüntüsünü gidermek hemde yeni model yılı ile satmak için; makyaj ile birlikte aynı anda satalım diye 1 Ocak üretimi itibarı ile otomatik ve manuel araçlar almaya karar verilmiş. 2015 Şubat ortalarında araçlar müşterilerine kavuşacak.

Bu yıl sonunda showroomlar da aracı görebiliriz.Sipariş geçebilme adına biliyorsunuz mk2.5'da da önceden araçlar gelmişti ön sipariş müşterilerine göstermek adına.

Donanım spec'leri ayarlanmış ama tam şeklini almamış. Touch screen sunulacak ama tabiki standart olmayacak. 

2015 Fuarında da tüm motor ve karoserler dizilecek yanyana.

Not: Ön konsolun içeri alınıp alınmadığı ve koltuğun inceltilip inceltilmediği bekleniyor merakla. Basit görünür ama 3-4 cm'nin önemli olduğunu unutmamak gerek

Eğer bu karar alınmasaydı Eylül üretimli araçlar Ekim ortalarında satılacaktı hem de stok sorunsuz. 4 ay ertelenmiş oldu Focuslar.

Alım-Satım kararlarınızı bu bilgiye göre düzenleyebilirsiniz.

Yakup  focus 1.0 powershift hakkında kesin bir bilgi var mı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer bu karar alınmasaydı Eylül üretimli araçlar Ekim ortalarında satılacaktı hem de stok sorunsuz. 4 ay ertelenmiş oldu Focuslar.

Yukarda söylediğim gibi Avrupa'da satışı sonbaharda başlayacak. Almanya ön bilgi broşürü basmış..

İndirmek için:  Der neue Ford Focus.pdf

Der neue Ford Focus.pdf

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu bir donanım hali hazırda zaten istek alan ülkelerde satılıyor. Bu soruların cevabını Aralık Ocak gibi bu siteden alabilirsiniz

----------------

Takipçiler için son ve net günceleme:

Aralık 2014'te düz vites, Mart 2015'te TDCI/Powershift ile satışta olacak, piyasaya çıkmak için Ocak ayını beklenmeyecek.

Donanım spec'leri ayarlanmış ama tam şeklini almamış. Touch screen sunulacak ama tabiki standart olmayacak.

2015 Fuarında da tüm motor ve karoserler dizilecek yanyana.

Satış tarihi yukardaki gibi güncellendi. Aralık ayında Manuel vitesler geliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Yine takipçileri için bir bilgi FocusClubTr farkı ile önce siz ;)

Ön bacak mesafesi yeni versiyonda yaklaşık 1.52 cm genişlemiş durumda :yeah:

Bakalım bu boyutlar gelince hissedilir durumda olacak mı ? Türk müşterilere ne kadar yetecek ?

Daha önce bunun yapılabileceğini yazmıştım, doğru düşünmüşüz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine takipçileri için bir bilgi FocusClubTr farkı ile önce siz ;)

Ön bacak mesafesi yeni versiyonda yaklaşık 1.52 cm genişlemiş durumda :yeah:

Bakalım bu boyutlar gelince hissedilir durumda olacak mı ? Türk müşterilere ne kadar yetecek ?

Daha önce bunun yapılabileceğini yazmıştım, doğru düşünmüşüz :)

Bizim kasalarda kac cm acaba.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sar bana bi tane :) Beyaz HB 1.5 150 bg manüel. Bixenon far dokunmatik ekran bluetooth altı düz direksiyon (malum golften alışkanlık yaptı :) ) cruise control far yağmur sensörü kararn ayna olsun. Benim jazzı 32ye say, 24 faizsiz kredi ver . Üste de nakit 3-5  vereyim :P   

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.