Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Denediğiniz bilgisayarın işletim sistemi win 10 sa, farklı bir bilgisayardan işletim sistemi XP ya da win 7-8 de deneyin. (aldığınız elm V1.5 olmalı)

Evet denediğim bilgisayar win 10. Farklı sistemde deneyip bakacağım teşekkürler. aldığım elm v1.5

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mustafa Kızıltan yazdı:

Evet denediğim bilgisayar win 10. Farklı sistemde deneyip bakacağım teşekkürler. aldığım elm v1.5

2018 modele focccus ile bağlanamazsınız. Program sizin BCM’nizi desteklemiyor.

Semih O. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
‎28‎.‎10‎.‎2018 - 00:57 tarihinde, Teoman S. yazdı:

Siz bu linkten inceleyin. Dediğim gibi o anahtarı geri verin, diğer parçaları ayarlayın.  Daha başka ne diyebilirim ki.

Teoman Bey, anahtarı geri verip focus anahtarı ile değiştirilmesini istedim. Dünde anahtar geldi, akşam taktırdım. A konumuna getirdiğimde kısa farlar yanıyor ancak göstergede A işareti çıkmıyor. Çalışmadı sanırım. Sensörün BCM'ye bağlantı işi zor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi çok ama çok teşekkür ederim ilgi alaka ve yardımın için ama malesef aracım 2011 ilk üretim olanlardanmış yani esp yok ? hayal kırıklığı oldu resmen yokuş kalkışı da eşim için istiyordum ama sağlık olsun ne yapalım o da yavaş yavaş öğrenecek ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Onur A yazdı:

Teoman Bey, anahtarı geri verip focus anahtarı ile değiştirilmesini istedim. Dünde anahtar geldi, akşam taktırdım. A konumuna getirdiğimde kısa farlar yanıyor ancak göstergede A işareti çıkmıyor. Çalışmadı sanırım. Sensörün BCM'ye bağlantı işi zor mu?

Bu iş bir tek anahtar değiştirip olmayacağını yazmıştık. Göstergede A çıkmıyor. BCM ye kablo, ayna değişimi yani yazılanları tekrar gözden geçirin. Yoksa öyle kolay değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

‎17‎.‎11‎.‎2018 - 15:41 tarihinde, Teoman S. yazdı:

Bu iş bir tek anahtar değiştirip olmayacağını yazmıştık. Göstergede A çıkmıyor. BCM ye kablo, ayna değişimi yani yazılanları tekrar gözden geçirin. Yoksa öyle kolay değil.

Teoman Bey, çok teşekkür ediyorum cevabınız için. Bu parçayı alsam uyar mı acaba? BCM'ye kablo çekme işi çok zor mu?

https://tr.aliexpress.com/item/OEM-Ya-mur-I-k-Sens-r-Otomatik-Far-Sens-r-Otomatik-Silecek-FORD-i-in/32849883104.html

https://tr.aliexpress.com/item/OEM-Ya-mur-I-k-Sens-r-Otomatik-Far-Seti-Kablo-Demeti-Ford-Focus-2012-i/32846364290.html?spm=a2g10.10010108.1000013.1.3ccf185fMQ3vl9&pvid=7d708ba0-8522-492d-99f6-3b94352dbe9a&gps-id=pcDetailBottomMoreThisSeller&scm=1007.13339.90158.0&scm-url=1007.13339.90158.0&scm_id=1007.13339.90158.0

Onur A tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuan sadece far anahtarını aldım. Uyacak sensör konusunda emin olamadığım için alamadım. Kapağı da açmaya cesaret edemedim. Otomatik kararan ayna olmadan olmaz mı? Bu linkteki set olanı mı alayım sadece sensörü mü alayım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Onur A yazdı:

Şuan sadece far anahtarını aldım. Uyacak sensör konusunda emin olamadığım için alamadım. Kapağı da açmaya cesaret edemedim. Otomatik kararan ayna olmadan olmaz mı? Bu linkteki set olanı mı alayım sadece sensörü mü alayım?

Set görünüme göre uyar ama 100 dolara burdan halledersin bence. Ben hepsin, bir yaptım çünkü BCM ye giden tesisatta hepsi bir. Ayna olmazsa pardon ama. kuş boku konmuş kelebek gibi olur. Çok kötü durur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konya merkezdeyim, banada elm cihaziyla  yardim edebilecek olan bir arkadaş varsa çok sevinirim. 

Aracim 2013 focus dizel trend x  pakettir. Yokuş kalkış desteği ve bunun gibi açılabilen öz ellikleri etkinleştirmek istiyorum.

şimdiden teşekkürler

Adem Yuce tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.