Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Mk 3 Vanalı Elektronik Egzoz Sistemi Test Videosu

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Basit modifiyeye karşı değilim ama bu egsoz olayının bende hoş olmadığı kanısındayım.Focusun zaten bir ağırlığı var kendi segmentinde bu tür bi işlemin aracı değersizleştireceğini düşünüyorum ..Yine de araba sizin karar sizin kolay gelsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaliteli ve iyi bir sese hayir demem ama vanali eksoz bana tofassisi geliyor

Rahatsız edici olmayacaksa bende hayır demem. Birde vanalı egzozun esprisi nedir ki?

sonuçta nadirde olsa annem ve babamda biniyor araca. vananın işlevi orada. 

her şey bittiğinde bir video daha yayınlayacağız o zaman düşüncelerinize net cevaplar verilecektir.

daha bitmeyen bir işin videosunda kesin olmayan cevaplar vermek gereksiz diye düşünüyorum.

proje bittiğinde olan görüşleriniz benim için daha önemli. açıkçası şuanki görüşler sadece işin yarım halde olmasından ve yapılan görsel bir işlemin daha bulunmamasından kaynaklı.

proje bittiğinde aracın klibini bizzat kendim çekip koyacağım merak etmeyin. o zamanki düşünceleriniz benim için daha önemli olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Katılıyorum. Hatta açıklama getireyim.

Şair burada şunu demek istemiş; sesi dinle o kadar yüksek bir ses çıkartıyor ki gücünü sen düşün, alırım ayağımın altına.

Pazusu olmayan birinin kızlara nekadar kuvvetli olduğunu göstermeye çalışması gibi birşey olsa gerek.

Aynen bu şekilde arabaları görünce hep "Çıkardığı ses kadar gitseydi şimdiye kadar gideceğin yere varırdın" derim.

Şimdi bazıları bana kızacak eminim fakat kusura bakmasınlar Amerikalılar çok güzel bir tonda "Loser" der bu işe.

her at kendi sınıfında yarışır. ;) 

aracı yapmayı bilirsen her şey elinde olur. gerisi teferruat. (Kanımca).

Her şey hız-güç demek değildir. ;)

gereken bir uygulamayı yerinde yapmak önemli olan fazlasını yapmak ya da fazlaymış gibi göstermek değildir.

herkesin beğenisine göre iş yapsaydık ooo ooo o :D 

Ben çekince kötü mü oldu :D:zha:

hahaha yok hayır :D profesyonel bir çekimden bahsettim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

her at kendi sınıfında yarışır. ;)

aracı yapmayı bilirsen her şey elinde olur. gerisi teferruat. (Kanımca).

Her şey hız-güç demek değildir. ;)

gereken bir uygulamayı yerinde yapmak önemli olan fazlasını yapmak ya da fazlaymış gibi göstermek değildir.

herkesin beğenisine göre iş yapsaydık ooo ooo o :D

hahaha yok hayır :D profesyonel bir çekimden bahsettim :D

Amatör çektik yani :D tamam tamam :hıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

daha işlemler tam değil katalizör ve orta susturucu da sökülecek onlar daha duruyor.

ve onlar durduğu halde vites geçişlerinde downpipe sesi alıyorum ki bu araba atmosferik. bunu bizde anlayamadık bir türlü

bayramdan sonra orta susturucu ve katalizörde sökülecek o zaman bir video daha çeker

Turbolu veya turbosuz yazılımla desteklenmezse katı iptal ettiğinde alt devirlerin ölecek ve güç kaybı yaşayacaksın.Şu an yaptığın şeyin de ses çıkarmaktan başka bir getirisi yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ses fena değil de performans ve atmosferik uzun süre aynı cümlede yer almayabilir. Açık fikrim yanlış arabayı seçtiğiniz yönünde. Zevkler ve renkler tabiki tartışılmaz da performans isteniyorsa niye atmosferik seçildi meraklardayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ses fena değil de performans ve atmosferik uzun süre aynı cümlede yer almayabilir. Açık fikrim yanlış arabayı seçtiğiniz yönünde. Zevkler ve renkler tabiki tartışılmaz da performans isteniyorsa niye atmosferik seçildi meraklardayım.

Otomatik. Ayrıca atmosferik dediğimiz araç tdci'dan eksik kalır yanı yok :zha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.