Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Çeşit Çeşit Insan Var Tabi

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

geçmiş olsun abi, çamurluk ve kapıdakilerin alttakini pasta alır gibi duruyor. üsttekinide hafifletir ama tamamen gitmez. rötüş sonrası zımpara + pasta ile rötüşün belirginliğini azaltıyorlar. bana en mantıklı gelen çözüm bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Psikolojinin tüm alt dalları biraraya gelip incelese 20-30 yılda çıkartamaz herhalde araba çizebilen bir kafanın içerisinde ne olduğunu. Çizerken görseydim o sinirle ben çabucak bulurdum ama.

Haset? Servet düşmanlığı? Alamayıp, alana kıl olup; çizeyim ki o da kıl olsun mantığı? Ya da hani yeni ayakkabıya basma nefreti-gıcıklığı vardır ya; ona benzer bir şey? 

Çizerken yakalasanız daha da kötü; kavga etsen bir dert etmesen ayrı! Bağırıp-çağırsan yetmez! Vurup zarar versen; değmez!

Çok geçmiş olsun... Yapılır bir şekil...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçmiş olsun abi, çamurluk ve kapıdakilerin alttakini pasta alır gibi duruyor. üsttekinide hafifletir ama tamamen gitmez. rötüş sonrası zımpara + pasta ile rötüşün belirginliğini azaltıyorlar. bana en mantıklı gelen çözüm bu.

Fotoğrafta çok belli olmuyor Ozan, altındaki boyayı yarmış amcam, bildiğin yeni dökülmüş çimento gibi duruyor. Ne yaparsan yap scarface.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu çizikleri autoking eğer para kırpma olayına girmezse boyamadan rahatça yapar tahminimce. Geçmiş olsun..Ben olsam boya yapacaklarsa yaptırmazdım.

Ramazan Bey, daha önceki aracımda aynı çizikleri yedim ben de. Aynı moral bozukluğu ile araştırdım;ama boyadan başka çare yok. Eğer görsem de bir şey olmaz derseniz tamam rotuş vb yapıyorlar ama hiç görmek istemiyorum diyorsanız kapı komple boya yiyor. Aklıma geldikçe midemde bir yanma hissi oluyor. Önceki arabamı satarken de piyasadaki emsallerinden 2000 Tl ucuza satabildim maalesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ramazan Bey, daha önceki aracımda aynı çizikleri yedim ben de. Aynı moral bozukluğu ile araştırdım;ama boyadan başka çare yok. Eğer görsem de bir şey olmaz derseniz tamam rotuş vb yapıyorlar ama hiç görmek istemiyorum diyorsanız kapı komple boya yiyor. Aklıma geldikçe midemde bir yanma hissi oluyor. Önceki arabamı satarken de piyasadaki emsallerinden 2000 Tl ucuza satabildim maalesef.

İşte satma tarafını düşünürsen hiç boyatma dedim zaten..Yoksa bende bunların alası var..:) sağ arka çamurluğu göçürdüler kim yaptı belli değil, tampanu sürtmüşler kim yaptı belli değil.  Hepsini autoking den yaptırdım. Resimlerini çektim duruyor öle...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

.Geçen 20 dakikalığına arabayı kaldırım kenarına bıraktım.Yoldan geçen biri sakızı ağzından çıkarıp sündürürek arabanın üstüne yapıştırmış.Başka bir yerden gelme ihtimali yok yani :)

Neyse Allah daha beterinden esirgesin.Geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

.Geçen 20 dakikalığına arabayı kaldırım kenarına bıraktım.Yoldan geçen biri sakızı ağzından çıkarıp sündürürek arabanın üstüne yapıştırmış.Başka bir yerden gelme ihtimali yok yani :)

Neyse Allah daha beterinden esirgesin.Geçmiş olsun...

Böyle gerizekalılar olduğu sürece katil olmamak elde değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün gece arabamı bıraktığım yol kenarında elemanın biri (aslında çok güzel sıfatlarım var ama neyse) şöför kapısını ve arka çamurluğu çizmiş. Bunu yoldan geçen araba değil kaldırım tarafından geçen birisi yapmış. Arka çamurluktaki daha yüzeysel görünsede şöför kapısındaki çizik için belliki zorlamış kendini eleman, vernikten alta inmiş bile olabilir. Moral bozukluğundan öyle çok detaylı incelemedim.

Şimdi mesele şu; bu çizikleri autokingde yaptırabilirmiyim, yaptırdığımda düzgün bir hale mi döner yoksa başka bir yol mu tavsiye edersiniz. Ne bileyim kapıyı mı boyatıcaz? Yoksa üstüne rutuş yapıp her arabaya bindiğimde canımı mı sıkacak?

Sırf vernikse nasıl düzeltilir, sonuç nasıl olur? Vernikten alta inmişse nasıl düzeltilir, sonuç nasıl olur? Varmıdır tecrübesi olan?

geçmiş olsun. bu konuda damdan düşmüş biri olarak bence kesinlikle boyama en son çare olmalı. Önce araçta çiziklerin olduğu noktaya makinayla bir pasta cila yaptırın. zaten büyük bir kısmı gidecektir. Kalanı da görmezden gelin veya bir arkadaş rotüş boyasını önermiş onu deneyin.  baktınız içinize sinmiyor en son çare lokal boya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onlar zaten şiddet, aşağılanma, kıskançlık sonrası bu hareketleri yapacak kadar düşüyorlar. Yangına körükle gitmek değilde, ateşi odunla dövmek diyebiliriz bu duruma. Evet çok saçma ancak çözüme götürmeyen hareketleri de ben mantıksız buluyorum.

Allah bize sabır bunlara akıl fikir versin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.