Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Konsoldaki Boşluk Normal Mi?

Süleyman Altın

Soru

Focus 3 Style Plus aracım var 14 bin km de yeni aldım servis kayıtları vs vardı serviste baktı hasar yok ama ön tarafta konsolda boşluk var bu normal mi yoksa işlem mi görmüş?

3a26b84602.jpg

d5910ee890.jpg

Süleyman Altın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Burası takıntılılar kulübü falan da ben mi yolumu şaşırdım...  :kıhkıh:

Vallahi dert etmeyin bence!

kendi arabamda o bölgeye bakmaya  korkuyorum.

Yok yok kesin yoktur bende olsa gözüme çarpardı  :kıhkıh:

Ahmet A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arabaya biniyorum basıyorum gaza, sağını solunu hiç karıştırmıyorum. Bazen tıkırtı, cızırtı sesleri duyuyorum ama onu da duymamayı başaramıyorum.

Misal bagaj kapısı orantılı mı hiç bilmiyorum, bakmadım çünkü.

Bu tarz trim hataları, boşluklar var mı, hiç merak etmedim.

Motor ve yürüyen aksamdan sıkıntılı sesler gelmiyorsa gerisini sallayın gitsin.

BMW 520d sahibi arkadaşım var, onun arabasında bile var bu tip hatalar. insan yapısı sonuçta, mükemmel olmasına imkan yok.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus 3 Style Plus aracım var 14 bin km de yeni aldım servis kayıtları vs vardı serviste baktı hasar yok ama ön tarafta konsolda boşluk var bu normal mi yoksa işlem mi görmüş?

3a26b84602.jpg

d5910ee890.jpg

Birebir aynısı bende de var. Olmaması gerekirlyor ama var. Ne yapalım takmayacağız. Bu sınıfa konsolunda bu kadar hata olan başka bir marka var mı acaba? Benim konsolda kabarıklık dahi var. Değiştirelim diyorlar ben değiştirtmiyorum göğüsü sokünce orjinali gibi takılamaz diye.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Birebir aynısı bende de var. Olmaması gerekirlyor ama var. Ne yapalım takmayacağız. Bu sınıfa konsolunda bu kadar hata olan başka bir marka var mı acaba? Benim konsolda kabarıklık dahi var. Değiştirelim diyorlar ben değiştirtmiyorum göğüsü sokünce orjinali gibi takılamaz diye.

Niye takılmaz ? Orjinalini de insan takıyor sadece robot tutuyor, önemli olan kalite kontrol.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ford işçiliğe biraz daha dikkat etmeli.Benim sedan focustada arka farlar ile gövde arasındaki boşluklar eşit değil,sanki tam oturtulmamış hissi veriyor,aracı alırken diğer focuslarada bakmıştım azbuçuk hepsinde aynı problem vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.