Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Nasiol Zr53 Bilen Var Mı?

Önerilen Mesajlar

kayganlık kalkar , parlaklık kalır  elinizle hissedemezisin ama yağmur suyu kaportanın üzerine yinede kayıcaktır

öyle umuyorum :) basınçlı suyla pek göremedim su iticiliğini akıp gitmek yerine boncuk boncuk kalıyordu daha çok. ama o yıkama öncesindeki kayganlık çok güzeldi :) birde mesela kuş pisliği yapışmıyordu arabanın üzerine elimle hafif ittirince bütün olarak kalkıp düşüyordu bakalım bu devam edecekmi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

bu ürünü kullanırken arac temiz fakat bir damla su olmayacak o anda su ile buluşursa boyaya çıkarmak için ancak pasta yapmanız gerekir, içinden çıkan ped ile azar azar ve bez ile çok iyi yedirmeniz gerekir 

sonra elinizin tersi ile dokunun ve yapılmamış araca dokunun farkı görün yıkama sıklığınız düşecek ve arac zarar görmeyecek 

aynı ürünün metal coat diye bir ürün var oda temiz tutuyor

kolay gelsin 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Ozan bey, zr-53 hakkındaki son durum nedir? İlk günkü etkisi devam ediyor mu? Boyayı gerçekten koruyor mu? Su kaydırma özelliğinde düşüş var mı? Parlaklık devam ediyor mu? Gerçekten tavsiye ediyor musunuz?

Uygulama sonrası neredeyse 1 yıl oldu ve bu sürede hic bir besleme yapmadım. Uzun zamandır yikamadigim icin suan net birsey söyleyemem ama su kaydırma epeyce azaldı, parlaklık icin gride konuşmak yanlış bence zaten ilk bastada pek bir parlaklık yoktu. Boyayı gercekten koruduğunu söyleyebilirim kesinlikle. Usenmezsem tekrar uygulamayı düşünürüm.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uygulama sonrası neredeyse 1 yıl oldu ve bu sürede hic bir besleme yapmadım. Uzun zamandır yikamadigim icin suan net birsey söyleyemem ama su kaydırma epeyce azaldı, parlaklık icin gride konuşmak yanlış bence zaten ilk bastada pek bir parlaklık yoktu. Boyayı gercekten koruduğunu söyleyebilirim kesinlikle. Usenmezsem tekrar uygulamayı düşünürüm.

Harelenmeri önlüyor mu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Harelenmeri önlüyor mu acaba?

harelenme derken dairesel kılcak çizikleri kastediyorsanız, bunun en büyük nedeni fırçayla veya yanlış yapılan yıkamadır. Bu ürün bu durumlarda oldukça dayanlıklı ancak ömrünü kısaltır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.