Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Paspas Ve Kirlenme

Önerilen Mesajlar

Eneeeeeee, abi çok özür dilerim haklısın, benim tamamen aklımdan çıkmış.. dün bi internet alışverişi çılgınlığına kapıldım, gözüm dönmüş :blink:  o arada alıverdim :aman:

Aleyküm Selam.. Henüz denemedim, daha yeni geldi paspaslar, işteyim, araba da yanımda değil..

Şuan kutuda ve kokuyor.. ama ilk geldiğine kıyasla kokusu baya uçmuş.. tahminimce gidecektir kokusu.. ürün altı yorumlarda da koku olmadığını yazmış baya bir kişi.

Bu arada gönderdiğiniz linkteki ürün benim aldığımın birebir aynısı..

forum da cem abinin önerdiği hepsiburada da  fiyatıda kdv dahil 120 ye falan geliyo benim gönderdiğim linkteki sahibinden de ve fiyatı 130 lira aynı ürün se cem abinin gönderdiği linkten hepsiburadan dan almak daha avantajlı önemli olan aradaki farktan ziyade aynı ürün ve araca uyum ... paspasları takınca yorumunu bekliyorum ... sağolasın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

forum da cem abinin önerdiği hepsiburada da  fiyatıda kdv dahil 120 ye falan geliyo benim gönderdiğim linkteki sahibinden de ve fiyatı 130 lira aynı ürün se cem abinin gönderdiği linkten hepsiburadan dan almak daha avantajlı önemli olan aradaki farktan ziyade aynı ürün ve araca uyum ... paspasları takınca yorumunu bekliyorum ... sağolasın

dediğim gibi iki ürün de birebir aynı...

deneyince kesinlikle yazacağım.. muhtemelen de yarın deneyeceğim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

L.Locker yazıyorsa benim bagaj havuzunun markasından. İyi güzel de biraz cıvık bir malzemesi var, ayrıca bagaj havuzu benim araca göre olmasına rağmen tam oturmuyor, önden ve arkadan boşluklar kalıyor, paspaslar da öyle değildir umarım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

L.Locker yazıyorsa benim bagaj havuzunun markasından. İyi güzel de biraz cıvık bir malzemesi var, ayrıca bagaj havuzu benim araca göre olmasına rağmen tam oturmuyor, önden ve arkadan boşluklar kalıyor, paspaslar da öyle değildir umarım.

L.Locker evet..

Daha sermedim paspaslari, bakicaz artik..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de hepsiburadadan imaj marka bagaj havuzu almistim uymadi dediginiz gibi arkadan onden bosluk kaliyordu. Uzerinde de LLocker yaziyordu. Ben de ayni urun degil diye geri gonderdim. Sonra aksesuarcidan imaj marka getirttik tam uydu hem de cok kaliteli. O yuzden o LLocker cakma dandik bir urun diye hayatta almam. Les gibi de plastik kokusu vardi. Vazgectim almaktan LLockersa...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

forum da cem abinin önerdiği hepsiburada da fiyatıda kdv dahil 120 ye falan geliyo benim gönderdiğim linkteki sahibinden de ve fiyatı 130 lira aynı ürün se cem abinin gönderdiği linkten hepsiburadan dan almak daha avantajlı önemli olan aradaki farktan ziyade aynı ürün ve araca uyum ... paspasları takınca yorumunu bekliyorum ... sağolasın

Araca serdim bugun paspaslari.

Daha once dedigim gibi ilk gun baya kesif bir plastik kokusu vardi ama 1 gece havalandirdim, koku tamamen gitti. Bugun serdigimde de koku yoktu hic.

Paspaslar tam olarak oturuyor araca. Sol ayak dayamayi da kusursuz sekilde ortuyor. Memnun kalmadigim bir noktasi olmadi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araca serdim bugun paspaslari.

Daha once dedigim gibi ilk gun baya kesif bir plastik kokusu vardi ama 1 gece havalandirdim, koku tamamen gitti. Bugun serdigimde de koku yoktu hic.

Paspaslar tam olarak oturuyor araca. Sol ayak dayamayi da kusursuz sekilde ortuyor. Memnun kalmadigim bir noktasi olmadi.

ŞİMDİ SİPARİŞ GEÇTİM VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ... CEM ABİ YE DE AYRICA SAYGILAR :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ŞİMDİ SİPARİŞ GEÇTİM VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ... CEM ABİ YE DE AYRICA SAYGILAR :)

Rica ederim.. Hepsiburada'dan verdiysen büyük ihtimalle yarın gelir. Ben aldığımda hızlı gönderi kategorisindeydi.

Bir de ileti yazarken tamamını büyük harf yazmayalım :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

paspaslarımı biraz önce aldım Alperen kardeşim kutusunu açtım söylediğin gibi ağır değil ama biraz kokuyor ( nezleyim belki koku alamamış olabilirim ;) ) dış görünüş olarak gayet iyi duruyor ... haftasonu takmayı düşünüyorum tavsiyelirin için tekrar teşekkür ederim ....

Cem abi yede ayrıca saygılar ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Daha önce de yazmıştım ve vallahi yalan yazmıyorum...

Kullandığım ürün linki: http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-iii-3d-havuzlu-special-paspas-seti-2012-sonrasi/productDetails.aspx?productId=otelf17441&categoryId=20035778

Halıları çıkarıp bir yere attım, nereye attığımı da unuttum. 

Yaklaşık 10 aydır kullanıyorum.

Ne kokuyor, ne ötüyor, ne eskidi, ne kaplamadığı alan kalıyor ne de şikayet edilecek şekilde kayıyor (ayaklarıma bütün vücut ağırlığını aktarıp gerinirsem belki 1-2 cm oynar).

Gene alırım ve öner

Cem Bey bu paspasların arka bolumu tek parça şeklindemi (şarf parcasıyla beraber )  yoksa şaft bölümü ve arka bölümler birbirinden ayrımı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem Bey bu paspasların arka bolumu tek parça şeklindemi (şarf parcasıyla beraber )  yoksa şaft bölümü ve arka bölümler birbirinden ayrımı 

kardeşim toplam 4 parça arkadki parçinın bi tanesi şaft parçasıyla birleşik ... çok memnun kalırsın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.