Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yolcu Koltuğu Altındaki Bilye Sesi...

Serdar yaman

Soru

arkadaşlar iki gündür aracım yolcu koltuğunda bilye var gibi bir ses geliyor tabanda gaza basıp ileri gidince geriye fren yapınca öne geliyor dün servise götürdüm aracı aynı olay başka bir focus sahibininde başına geldiğini aracın tabanını komple sökülüp o şekilde çıkarabileceklerini söylediler...başına böyle bir olay gelen var mı...

Video:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Baya güçlü mıknatıslar olan neodimyum mıknatıslardan bir tane edinip yer tespiti yapılmalı bence önce, Mehmet abinin de önerdiği gibi. Yerini bulmadan bir şeyleri söktürmeyi ben tercih etmezdim :)

Umarım kısa sürede bulunur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Öyle bir durum oldu ki servise gittim iskenderunda müsait değiliz dediler çıktım ordan yolda önüme bir araç kırdı sert bir kıvrım hareketle kurtuldum takırtı geldi bir yerden be ses kesildi :)

Hıçkırık tutanı korkutunca geçer ya onun gibi bişey olmuş.Neyse hallolmuş gerisi mühim değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bugün İskenderun'da aracı servise bıraktım yeni vakit bulabildim ses sorunu için içinden misket çıktı hanım okulda öğrencilerden toplamıştı yolcu koltuğunun oradaki havalandırma yerinden tabana girmiş...

Resim eklendi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

iyi bari kafanız rahatlamıştır.

önceki yorumlarda altta girecek yer yok demiştik ama daha sonra aracımı kendim süpürdüm, koltuk altlarına iyice eğildim. havalandırma deliğinin alttan çıktığı yer

denizaltı periskopu gibi. yani koca delik var aslında.

eski aracımda bu farklı idi, koltuğa doğru yükselen dikme vardı ve havalandırmalar dik duran yan yüzeyden çıkıyordu ( duvardan çıkan kombi bacası gibi) yani içeri bir şey girmesi mümkün değildi.

küçük çocuklu ailelerde, bu durumla çok karşılaşılacaktır focus binicileri.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.