Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fikir Olsun Farklı Tasarım Gündüz Farı Ve Bi Xenonlu Drl Li Far

Guest Murat yılmaz

Önerilen Mesajlar

600$ civari o paraya orjinal bi-xenon far alinabiliyor. Neden almak isteyesinizki ? Orjinal fardan daha mi guzel bunlar sizce ? Peugeotlara hondalara sonradam takilan siyah zeminli cakma farlar iste 2-3 gun sonra ledler ölür tek goz dolasirsiniz

Çİnden kargo bedava 540 usd'na geliyor ama garantisi sadece 60 gün.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Garantiden istediklerinde zaten çıkartırlar. Bir şey bozulduğunda eskilerini taktırır götürürsün anlamazlar bile.

f3te kablo modifiyesi olmadan xenon çalıştırabilen yok diye biliyorum, bu kablo modifiyeleri farın içinde yapılıp orjinal tesisat korunabilir tabi ama bu farların öyle olduğunu hiç sanmıyorum. eskiye dönüşte, yapılmış kablo modifiyeleri gizlenebilir tabi ama 2dkda bulur bilen adam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eskileri taktığında yanmiyor farlar mutlaka servise gidip bilgisayara bağlatmak gerek.

hmm bu bizim içinde geçerlimi çok merak ettim :) ama kolumu kaldıracak halim yok üşenmediğim bir zaman aklıma gelirse deneyebilirim.

ama yinede bu sorun değil sanayidede bilgisayar var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sitede var bunlar modifiye başlıklarına bakın lütfen .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

şap diye taktı adam :)

adamların sitesinde farı bulamadım, ebaydaki farların merceği standart H7 H1 vs oluyor yani halojen, zenon için kit alman lazım diye satıyorlar ondada yine mutlaka röle kablolama vs gerekiyor.

bu fardada aynı şey olabilir halojen montajı gösterip xenon gösteriyor olabilir. öyle değilse nasıl yaptıklarını merak ettim, uyarı verdirmeden ve herşeyi farın içinde yaparak xenon montajı için bildiğimiz bir yol yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

adamların sitesinde farı bulamadım

siteyi güncellemediler heralde , satılık olarakta yok galiba ; 

http://www.duraflexbodykits.com/2012-2013-ford-focus-drl-led-projector-headlights-black-spyder-auto-444-ff12-drl-bk-p-537904.html

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

arkadaşlar aliexpres ve ya ebaydan gündüz farı almak istiyorum ama dik olanlardan. alan arkadaşlar var şikayeti olan v.s  sıkıntı yaşayan varsa yardımcı olursa sevınırım

bu arabaya alırken hıc masraf yapmıcam dıe aldım ama seytan durtuo yıne :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar aliexpres ve ya ebaydan gündüz farı almak istiyorum ama dik olanlardan. alan arkadaşlar var şikayeti olan v.s sıkıntı yaşayan varsa yardımcı olursa sevınırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar aliexpres ve ya ebaydan gündüz farı almak istiyorum ama dik olanlardan. alan arkadaşlar var şikayeti olan v.s  sıkıntı yaşayan varsa yardımcı olursa sevınırım

Ben aldım ve kendim taktım. 2 aydır kullanıyorum ve herhangi bir problem çıkmadı. Fırsat bulabilrsem fotoğraf eklemeye çalışacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Şu bizim tamponlardaki üçgenlerin yerine Ledlerden mi alsam ? Ama yatay olanlardan değil yeni çıkan dik olanlardan benim farlarla boğar mı acaba bilemedim ? 

http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-Excellent-Slip-surface-Vertical-Type-Daytime-Running-Light-For-Ford-Focus-2012-Ultra-bright/876535227.html

Birde montaj yapanlardan bir ricam var nasıl takıldığına dair veya bilen varsa yazarsa sevinirim. 

@Levent Uluyurt, bey takmış ama Kasımdan beri girmemiş foruma görmez heralde

Edit: Şimdi forumda araştırdımda birkaç foto gördüm tahmin ettiğim gibi değilmiş :D :D :D :D

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.