Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fikir Olsun Farklı Tasarım Gündüz Farı Ve Bi Xenonlu Drl Li Far

Guest Murat yılmaz

Önerilen Mesajlar

Fena durmasada orjinal drl leri golgelemis sanki.

Bu arada plakaya bayildim. Focus un laneti geliyor gibi. :D

Orjinal drl ler benim cok gosuma gidiyor. Hatta bazen babamla arabalari degisiyoruz o arkamdan geliyor ben onden seyrediyorum. Keyif veriyor bana o goruntu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Farları yakınca ledlerin hiç yanmamasını istiyorum, sadece normalde oldugu gibi gündüz farı olarak yansın ve arka lambalarda yansın istiyorum. Bunu servise gidince soracağım. Basit bişeydir umarım

mesajı tam olarak anlamadım ancak, farları yakınca ledlerin hiç yanmaması servisin yapacağı birşey değil. fara giren park kablosunu kesmeniz lazım bunun için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mesajı tam olarak anlamadım ancak, farları yakınca ledlerin hiç yanmaması servisin yapacağı birşey değil. fara giren park kablosunu kesmeniz lazım bunun için.
Niye yapamasın servis bir yan keskiye bakar...  :kıhkıh:  
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

arkadaşlar konunun en başındaki üç fotoğraftan 1. ürünü satın aldım fakat daha elime ulaşmadı. bu ürünün montajı hakkında bilgisi olan varmı acaba? yeni bir tesisat mı çektirmek gerek yoksa araç üzerinde tesisatı hazırmı dır? yardımcı olarsanız sevinirim :( 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar konunun en başındaki üç fotoğraftan 1. ürünü satın aldım fakat daha elime ulaşmadı. bu ürünün montajı hakkında bilgisi olan varmı acaba? yeni bir tesisat mı çektirmek gerek yoksa araç üzerinde tesisatı hazırmı dır? yardımcı olarsanız sevinirim :(

Satın aldığınız yer daha iyi bilir bence :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

gündüz farından bahsediyosunuz anladığım kadarıyla. nereden aldınız acaba ve sorun olmazsa fiyatı nedir merak ettim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gündüz farından bahsediyosunuz anladığım kadarıyla. nereden aldınız acaba ve sorun olmazsa fiyatı nedir merak ettim?

http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=Drl+ford+focus+2012&initiative_id=SB_20130718191309

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

76 dolara mal oldu... daha elime bu gün ulaştı. gümrüğe falan takılma sorunu olmadı. ama 75 euro üstü alışverişlerin takılması muhtemelmiş. yollayan Çinli dostum kargo paketi üzerine 30 dolar yazmış böylece gümrüğe takılma sorunu ortadan kalkmış :) fiyat durumunu almış olduğunuz kişi ile görüşüp paket üzerine daha düşük bedelli gösterebilirsiniz sorun olmuyormuş çin den yapılan alışverişlerde. ürün gayet güzel piano black renk... görünüş olarak tatmin edici inşallah montaj işlemi tamamlandıktan sonrada sorun çıkarmaz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar gündüz farlarım elime ulaştı, montajını yaptık ve çok şık oldu, yakın zamanda fotoları paylaşacağım, fakat şöyle bir sıkıntım var, montajı yapan usta günüz kitini direk park lambalarından aldı ve park lambaları yandığı zaman devreye giriyor ve akşam saatlerinde de aynı şiddet te yanma ya devam ediyor, yani yanma şiddetinden % 75 gibi bir düşüş olmuyor ve bu durum beni rahatsız etti. ürünü monte eden usta gelen gündüz farında böyle bir özellik olmadığın söyledi, kutu içerisindeki montaj kabloları üzerinde küçük bir kutu vardı bu ne işe yarar diye sordum, sistemi korumak amaçlı dedi usta. gündüz farlarıma bu özelliği nasıl ekleyebilirim acaba ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.