Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fikir Olsun Farklı Tasarım Gündüz Farı Ve Bi Xenonlu Drl Li Far

Guest Murat yılmaz

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar forum yöneticilerine seslenelim bi liste yapsınlar kaç kişiyse isteyelim gelsin adamlarla görüştüm ne kadar talep o kadar indirim dediler kısaca                                                                                                                                                                                                           yönetin duy sesimizi

Bu 3. resimdeki farları nereden buluruz acaba? Fikri ya da bilgisi olan var mı?

adanada firma 1 ay sonra stokta toptan alalım diyor çoğu arkadaş yönetime yazdım bakalım bu sayfadan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar forum yöneticilerine seslenelim bi liste yapsınlar kaç kişiyse isteyelim gelsin adamlarla görüştüm ne kadar talep o kadar indirim dediler kısaca                                                                                                                                                                                                           yönetin duy sesimizi

adanada firma 1 ay sonra stokta toptan alalım diyor çoğu arkadaş yönetime yazdım bakalım bu sayfadan

Parasında değilim de; orjinal olmaması rahatsız ediyor; servis, Bi-Xenon ( gündüz ledleri mevcut ) farlara 810+kdv diyor; pahalı ama orjinal hiç olmazsa... Eğer çok fiyat farkı yoksa, servisin taktığını tercih ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Parasında değilim de; orjinal olmaması rahatsız ediyor; servis, Bi-Xenon ( gündüz ledleri mevcut ) farlara 810+kdv diyor; pahalı ama orjinal hiç olmazsa... Eğer çok fiyat farkı yoksa, servisin taktığını tercih ederim...

serviste beyaz tabanlı lar var bence pek şık durmuyor yinede siz bilirsiniz bunlar siyah tabanlı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O fiyata orjinal far olduguna eminmisiniz?

serviste beyaz tabanlı lar var bence pek şık durmuyor yinede siz bilirsiniz bunlar siyah tabanlı Orjinalinde siyah zeminlisi var. ST fari.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-Excellent-Slip-surface-Vertical-Type-Daytime-Running-Light-For-Ford-Focus-2012-Ultra-bright/876535227.html

gece gece baktım 109 dolar uygunmudur acaba  belki  daha da aşağı çekebiliriz ne dersiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

n8jx9.jpg

Hepsi yakılmış hali, daha şükür bir ikaz almadım. Aldığım an sökerim... Tabii biraz dediğin gibi abartı oldu. Beğenenlerin sayısı da az değil....

Levent Uluyurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabii biraz dediğin gibi abartı oldu. Beğenenlerin sayısı da az değil....
Kişisel zevkler çok tartışmaya açık olmaz, ben olsam mesela bir de ön camın üzerine boydan boya yapardım gibi soğuk bir espri ile gizli kalmış kamyoncu ruhumu ifşa edeyim...  

Panjurlardakiler güzel görünüyor, menşei?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O fiyata orijinal far olduğuna emin misiniz?

Dolapdere Otokoç Servis'in verdiği fiyat; Bi-Xenon farlar ve led gündüz farları; onların yalancısıyım... KDV ile 955 TL oluyor; yine forumda 1100 TL gibi bir rakam görmüştüm bir yerlerde; o yüzden sorgulamadım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kişisel zevkler çok tartışmaya açık olmaz, ben olsam mesela bir de ön camın üzerine boydan boya yapardım gibi soğuk bir espri ile gizli kalmış kamyoncu ruhumu ifşa edeyim...  

Panjurlardakiler güzel görünüyor, menşei?

Çin malı sanalpazar.com' dan alınma

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dolapdere Otokoç Servis'in verdiği fiyat; Bi-Xenon farlar ve led gündüz farları; onların yalancısıyım... KDV ile 955 TL oluyor; yine forumda 1100 TL gibi bir rakam görmüştüm bir yerlerde; o yüzden sorgulamadım...

En son KDV ile tanesi 1500e geliyordu serviste. Orjinal fari o paraya taktirabiliyorsaniz hemen taktirin.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.