Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fikir Olsun Farklı Tasarım Gündüz Farı Ve Bi Xenonlu Drl Li Far

Guest Murat yılmaz

Önerilen Mesajlar

Bozulup bozulmaması %90 şans işi bence.

Orjinal Tit-X'lerdekinin de bozulduğu oluyor, sonradan takıp sorunsuz kullanan da var. Ford'un ürettiğinde böyleyse kaba tabiriyle yan sanayi firmalarınki daha iyi bence olamaz. Sadece fikrimdir, tecrübem yok bu konuda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bozulup bozulmaması %90 şans işi bence.

Orjinal Tit-X'lerdekinin de bozulduğu oluyor, sonradan takıp sorunsuz kullanan da var. Ford'un ürettiğinde böyleyse kaba tabiriyle yan sanayi firmalarınki daha iyi bence olamaz. Sadece fikrimdir, tecrübem yok bu konuda.

Yav zaten far'ı ford üretmiyor :D o yüzden kalite derecesine bakar her türlü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yav zaten far'ı ford üretmiyor :D o yüzden kalite derecesine bakar her türlü.

İşte Ford'un anlaştığı firma. Arabanın çoğunluğunu artık markalar kendileri üretmiyorlar bildiğim kadarıyla. Montaj fabrikaları var birleştiriyor, parçaları neresi istenilen şartları ucuza verirse oradan alıyorlardır : :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakın zamanda başka bir konuda bu link paylaşılmıştı gündüz farı olarak. Sanki gündüz farı için aşırı bir fiyatmış gibi görünüyor. Bu görüntüyü daha ucuz ve uygun fiyata elde edemez miyiz ? 

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-gunduz-fari-led-sis-kapakli-drl-ford-focus-12-120961752/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu başlığındaki 3. resimdeki ürün bu verilen linklerdekilerden biraz daha farklı sanırım, led şerit xenon un altından geçiyor onda. Fiyat belki bu linklerdekilerden de fazla olabilir ama orjinal led li xenon lu farlara göre ilk defa bir ürünü bukadar beğendim fiyat daha uygun olsa alınabilir bence. 3. resimdeki ürünün gerçek linki var mıdır ki ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar ben adamla konuştum clup den bahsettim çok isteyen olur dedim istiyorsak eğer bir liste çıkaralım adama soralım bi atıyorum 20 kişi mesala istiyor diyelim bi fiyat alalım diyorum adam yarı yarıya fiyat değişir dedi  çünkü bana toptan olursa  hb lerede ledli stop ile var

Konu başlığındaki 3. resimdeki ürün bu verilen linklerdekilerden biraz daha farklı sanırım, led şerit xenon un altından geçiyor onda. Fiyat belki bu linklerdekilerden de fazla olabilir ama orjinal led li xenon lu farlara göre ilk defa bir ürünü bukadar beğendim fiyat daha uygun olsa alınabilir bence. 3. resimdeki ürünün gerçek linki var mıdır ki ?

yok kardeş ben bulamadım adamdan istedim tabikide vermedi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar ben adamla konuştum clup den bahsettim çok isteyen olur dedim istiyorsak eğer bir liste çıkaralım adama soralım bi atıyorum 20 kişi mesala istiyor diyelim bi fiyat alalım diyorum adam yarı yarıya fiyat değişir dedi  çünkü bana toptan olursa  hb lerede ledli stop ile var

yok kardeş ben bulamadım adamdan istedim tabikide vermedi

Fiyat o oranda değişse alan gerçekten çok olurdu diye düşünüyorum ama şans tabi biraz da...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakın zamanda başka bir konuda bu link paylaşılmıştı gündüz farı olarak. Sanki gündüz farı için aşırı bir fiyatmış gibi görünüyor. Bu görüntüyü daha ucuz ve uygun fiyata elde edemez miyiz ? 

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-gunduz-fari-led-sis-kapakli-drl-ford-focus-12-120961752/detay

ben biraz önce sipariş verdim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bildigin vw cakmasi olmus. Bedava verseler takmam galiba. Kotu olsun ama cakma olmasin benim icin.

Evet abi bende dikkat ettim Jetta'nın farlarının aynısı neredeyse. Ama sonuçta zevkler tartışılmaz. Beğenenler olur illa ki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.