Jump to content

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Yakup Ç. A.
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

İyi dilekleriniz icin tesekkurler . Normalde kargo sirketleriyle anlasmamiz var fakat bu aralar kargo sirketleriyle anlasma yenileme asamasindayiz o yuzden Murat bey kargo haric fiyat verdi .

Sorun deyil sağ olsun yardımcı olması bile yeter .biz bu sorunu toptan hava filtresi alarak mesai arkadaşımla birlikte kargoyu bize hediye etti.Bugün sizi berk bey tlfonla aradım okulda olduğunuz söylendi.İlk siparişimizi böylelikle yapmış olduk yarın kargo elimizde olur.hayırlı olsun.Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3 un orjinal sony sistemindeki arka ve on hoparlorleri bulabilirmiyiz ve fiyati nedir.

Otosanda 87+KDV adet fiyatı var ve stoklarında mevcut.

Sorun deyil sağ olsun yardımcı olması bile yeter .biz bu sorunu toptan hava filtresi alarak mesai arkadaşımla birlikte kargoyu bize hediye etti.Bugün sizi berk bey tlfonla aradım okulda olduğunuz söylendi.İlk siparişimizi böylelikle yapmış olduk yarın kargo elimizde olur.hayırlı olsun.Teşekkürler.

Bende size geri döndüm fakat santral cıktı konfederasyon oldugunu soyledi ulasamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

forumun aracılığı ile erkan beye ulaştım.mondeo çift egzos difuzor lazım oldu 2 gun içinde parça tedarik edildi.önce foruma emeği geçenlere sonrada er-ol otomotiv ve erkan beye tşekkür edrz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

forumun aracılığı ile erkan beye ulaştım.mondeo çift egzos difuzor lazım oldu 2 gun içinde parça tedarik edildi.önce foruma emeği geçenlere sonrada er-ol otomotiv ve erkan beye tşekkür edrz.

Biz teşekkür ederiz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Erkan bey merhaba, Focus3 icin cikan bir bodykit var zetec body kiti, onun sadece marspiyellerini bulabilirmisiniz ?

Parca kodunu verebilirseniz arastiririm fakat Ozan Beyinde dedigi gibi o fiyatlardan asagi degildir . Benim stoklarimda su an ST marsbiyel bakaliti mevcut .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Parca kodunu verebilirseniz arastiririm fakat Ozan Beyinde dedigi gibi o fiyatlardan asagi degildir . Benim stoklarimda su an ST marsbiyel bakaliti mevcut .

Sabrinin bahsettiği parçalar Servet abi için baktığınız parçalar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.