Jump to content

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Yakup Çağatay

Önerilen Mesajlar

Mustafa Nartkaya

@ER-OL Otomotiv

Ben arabamın ön kaput boşluğunda bulunan

içine elyaf türü kırpıntılar konulmuş siyah poşeti
yanlışlıkla söküp attım.
Meğer poşet ses yalıtımı için konulmuş.
Bu poşet elinizde bulunuyor mu,
fiyatı nedir?

Mustafa Nartkaya tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yanıt 1,9b
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

• ER-OL Otomotiv

467

• Yakup Çağatay

64

• Ümit Vaysaloğlu

63

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

ER-OL Otomotiv Sitemizin Sponsoru Olmuştur, Kendilerinden Tüm Yedek Parça Tedariklerinizi Giderebilirsiniz.   Erol otomotiv; 30 yılı aşan sektörel tecrübesi ile Ford otomotiv yedek parça satış hizme

Er-Ol Otomotiv olarak siz değerli forum üyelerine en iyi ve en doğru bilgileri aktarmaya çalışacağız. İyi dilekleriniz için teşekkürler.

Poloneköy buluşmamızda yapılan çekilişte bakım seti ve balata kazanmıştım. Sponsorumuz @ER-OL Otomotiv sağolsun tüm malzemeleri orjinal olarak gönderdi.   Ekstra olarak 2 tk disk alımı yaptı

Yayınlanan Görseller

ER-OL Otomotiv
08.02.2021 - 10:44 tarihinde, Volkan Kara yazdı:

focus 2016  1.5 diesel motor altı muhafaza orjinal keçe olan fiyatı ne kadar yan sanayi fiyatınıda alabilirmiyim 

Orijinalinin 600, yansanayi sinin 140 tl fiyatı var stokta mevcut. 

08.02.2021 - 10:53 tarihinde, Mustafa Nartkaya yazdı:

@ER-OL Otomotiv

Ben arabamın ön kaput boşluğunda bulunan

içine elyaf türü kırpıntılar konulmuş siyah poşeti
yanlışlıkla söküp attım.
Meğer poşet ses yalıtımı için konulmuş.
Bu poşet elinizde bulunuyor mu,
fiyatı nedir?

Parçayı tam anlayamadım ama kaputu açtığınızda üst kısımda kalan halı,keçe gibi kaputun içini komple kaplayan

parçadan mı bahsediyorsunuz ?  

08.02.2021 - 21:35 tarihinde, Ozan Sayın yazdı:

@ER-OL Otomotiv

Merhaba, mondeo 2012 (mk4 makyajlı) için bagaj üzeri orta fren lambası(orjinal) fiyat rica ederim.

Araç için şase numarasını özelden atabilir misiniz ?

4K, 5K, STW  ya da makyajlı kasa vs farkediyor .

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Mustafa Nartkaya
11.02.2021 - 15:17 tarihinde, ER-OL Otomotiv yazdı:

Parçayı tam anlayamadım ama kaputu açtığınızda üst kısımda kalan halı,keçe gibi kaputun içini komple kaplayan

parçadan mı bahsediyorsunuz ? 

Poşet gibi bir şey, aşağıda başka siteden bir görüntü buldum.
İçinde elyaf kırpıntılar var.
Ön kaput altında sağlı sollu işaretlediğim yerin içinde var.
image.png.1fe3279c56dc66c5027308f27919caf5.png
image.thumb.png.f403ee0b4d3a9f5a307f40c961332a16.png

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
ER-OL Otomotiv
11.02.2021 - 21:36 tarihinde, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

2009 focus 1.6 tdci şanzıman üst takozu ne kadar acaba?

190 lira fiyatı gözüküyor garantili yerli olarak ama bazen bu takozlar karıştırabiliyor.

Resimle teyitleşirsek daha sağlıklı olur.

13.02.2021 - 16:31 tarihinde, Mustafa Nartkaya yazdı:

Poşet gibi bir şey, aşağıda başka siteden bir görüntü buldum.
İçinde elyaf kırpıntılar var.
Ön kaput altında sağlı sollu işaretlediğim yerin içinde var.
image.png.1fe3279c56dc66c5027308f27919caf5.png
image.thumb.png.f403ee0b4d3a9f5a307f40c961332a16.png

Hazırda elimizde yok 200 tl fiyatı var.

08.02.2021 - 21:35 tarihinde, Ozan Sayın yazdı:

@ER-OL Otomotiv

Merhaba, mondeo 2012 (mk4 makyajlı) için bagaj üzeri orta fren lambası(orjinal) fiyat rica ederim.

Siparişle gelir orijinal 700 tl.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
20.02.2021 - 22:17 tarihinde, Hakan Terzioğlu yazdı:

@ER-OL Otomotiv

merhaba;

2017 model 1.5 tdci pws sedan titanium

ön ve arka disk/ ön ve arka balata takımı orijinal olarak elinizde mevcut mudur? Fiyatı nedir?

Stokta mevcut on balata 350/ arka balata 330

on disk 850 / arka disk 780 tl fiyati var

28 dakika önce, Fatih Balcı yazdı:

@ER-OL Otomotiv merhaba, erol otomotiv sipariş için başka bir iletişim yolu var mıdır?

Hava filtre 95/30 

yag filtre 25

mazot filtre 190/90 

polen filtre 110/25

Motor yagi partikullu opet 140 

Castrol magnatec 190

sagdaki fiyatlar yansanayi, soldaki fiyatlar orijinaldir.

gecikme için icin ozur dileriz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
6 saat önce, ER-OL Otomotiv yazdı:

Stokta mevcut on balata 350/ arka balata 330

on disk 850 / arka disk 780 tl fiyati var

Hava filtre 95/30 

yag filtre 25

mazot filtre 190/90 

polen filtre 110/25

Motor yagi partikullu opet 140 

Castrol magnatec 190

sagdaki fiyatlar yansanayi, soldaki fiyatlar orijinaldir.

gecikme için icin ozur dileriz.

Estağfurullah siparişi nasıl vericem? Birde yağ için edge ya da esp partiküllü ama standardı karşılamıyor değil mi ? 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Burçin Denizalp

Selamlar @ER-OL Otomotiv

2013 model 1.6 TDCİ Manuel Ford Focus 135bin bakımı için.
Orijinal

- Yağ Filtresi,

- Hava Filtresi

- 5W-30 motor yağı

- Mazot Filtresi

- Fren Hidrolik Yağı

fiyatı verir misiniz?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Benzer İçerikler

• Yakup Çağatay
      Yazan: Yakup Çağatay
      Ford ve Google 1 Şubat'ta, Ford’un dönüşümünü hızlandırmak ve bağlantılı araç deneyimini yeniden keşfetmek için stratejik ortaklığı duyurdu.

Tüm detaylar: https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-modernizasyonu-hizlandirmak-icin-google-ile-isbirligi-yapiyor/

Özetle 2023'te başlayacak olan bu ortaklık altı yıl boyunca devam edecek. İşletim sistemi Android'e geçiyor. Apple CarPlay gibi diğer tercihler sunulmaya devam edecek. Yerleşik olarak Google Haritalar gelecek vs vs. (oh be kurtulduk nav'dan)

Küresel olarak sunulacak, adı ne olur bilinmez ama artık SYNC olmaması nokta atış olur. İyice çorba olacak yoksa kafalar 😄 

Bkz: Sync 4 https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-sync-4-iletisim-ve-eglence-sistemi-kablosuz-apple-carplay-android-auto/

• Eren Tan
      Yazan: Eren Tan
      Geçen yaz aylarında biliyorsunuz ki 480 HP güce sahip Ford Mustang'in ikonik seçeneklerinden Mach 1 tanıtılmıştı. Ama ne zaman kendi başımıza konfigüre ederiz bilemeyiz! Ben ise ellerimde bulduğum resimler ile kıp kırmızı gövde renkli yeni bir Mustang Mach 1 fotoğrafları paylaşmak istedim. Ve tabii ki her önüme gelen Mustang araçlara "The Show Must Go On" Güzeli olarak ömür boyu anmaya devam edeceğim. Ama mevzu burada kapanmadı! 

Söz konusu 2021 model yeni Mustang Mach 1 olunca, kırmızı gövde rengine sahip olsaydı ne olurdu? Benim şahsi yanıtım şu şekilde olurdu: "KIZIL CADI"! Bu arada Marvel fanatiği olduğumu itiraf etmeden duramayacağım! Marvel firması, 15 Ocak 2021 tarihinden itibaren Disney+ akış hizmetine sunarak "WandaVision" adlı 8 bölümlük bir diziyi yayınlayacak! Neyse, daha fazla bahsetsem, reklama girer! 😄 

Ben de WandaVision dizisinden "Scarlet Witch" (yani Kızıl Cadı Wanda Maximoff) karakterinden etkilenerek kırmızı gövde renkli yeni bir Ford Mustang Mach 1 fotoğrafları paylaşıyorum. Yani kısacası söz konusu "Kızıl Cadı" olunca; o cadı bir otomobile bürünecekse, işte aşağılardaki kırmızı Mustang Mach 1 araçlarına bürünmeli! ❤️❤️ 
      Bir de promosyon olarak bir kaç şarkı videoları paylaşıyorum! Yüksek ihtimalle şarkı sözlerinin Mustang ile alakaları yoktur! Ama benim zihnimden o müziklerimin melodileri öyle bir Mustang Mach 1'e yansıtır ki, yazamam... Fakat her Ford Mustang araçlarının resmi marşı Queen'in "The Show Must Go On" parçasından şaşmamalı!

• Yakup Çağatay
      Yazan: Yakup Çağatay
      Ford Kuga'nın incelemesini yapmaya çalıştım(k) :)) Uzunca ara geçince biraz zorlandım  Puma'yı daha iyi hazırlayacağım ?  Kuga için söylemeyi atladıklarımı da yazıyla daha sonra aktaracağım. 
      Keyifli seyirler, umarım faydası olur. 

• Rıdvan Eskici
      Yazan: Rıdvan Eskici
      2014 Focus 3 1.6 tdci 115 Aracımın son bakımında akü değerleri düşük cıkmıştı usta kışı görmez dedi ve dediği gibi bugün aracı takviye ile çalıştırmak zorunda kaldım. Yeni akü alacağım biraz güclü olsun istiyorum (75A) start stop şeklinde Geçiyor benim aracımda start stop yok bu akü uyumlu mu taksak bi zarar verir mi ? Tecrübeli üyelerimizin bilgilerini bekliyorum teşekkürler 

• Rıdvan Eskici
      Yazan: Rıdvan Eskici
      Merhabalar 2014 focus 1.6 tdci titanium kullanıcısıyım d segmenti araçlara geçme düşüncem var 2018 model garantili temiz 1.5 tdci titanium Mondeo alma düşüncesindeyim bi kaç yere araç hakkında bilgi edinme amaçlı sordum fakat çok olumlu cevaplar alamadım ‘’ Servisten çıkmaz, arızası çok, sürekli arıza yapıyor parçası Pahalı uzak dur vb’’ gibi şeyler duydum bu konuda bilgisi olan üyelerimizden yorumlar bekliyorum ayrıca bu araçlar bu sorunlardan dolayı mi fiyat bakımından uygun yoksa otomatik olmadığı için mi 
  • Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.