Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

bu bölümde bizlerle iletişim kurabilecek, sorulamıza cevap verebilecek bir temsilci olacakmı. Soracak bir sürü aksesuar yedek parça taleplerimiz olacak bence :)

Bundan bahsetmiştim, yani ilettik talebi bekliyoruz :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Er-Ol Otomotiv olarak siz değerli forum üyelerine en iyi ve en doğru bilgileri aktarmaya çalışacağız. İyi dilekleriniz için teşekkürler.

e o zaman soru bombardımanını başlatayım zaman kaybetmeden. :)

ilk olarak gündüz farı. fakat aynı orijinalindeki gibi bir sistemle. Yani farlar sönükken %100 yanan ve farlar devreye girdiğinde de %50 yanan gündüz farı sistemi.

diğeri de 8" dokunmatik navili sony sistemi.

araç özellikleri imza da görünmektedir. daha fazla bilgi gerekiyorsa cevaplandırabilirim. maliyet ve uyumluluk hakkında bilgilendirebilirseniz memnun olurum. iyi çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Erol otomotiv; şase tanımlama sistemi olan Microcat programı ile araca uygun parçanın hatasız olarak bulunup, en hızlı şekilde servise gönderilmesini sağlamaktadır.

bu ifade de yer alan parçanın uygunluk kontrolünün yapılabildiği cümlesinden dolayı burada yazma gereği duydum. Ayrıca ben 8" navili sony uyumluluğunu ne servisten ne de başka bir kaynaktan öğrenemedim. konu gereksiz ise kirlilik oluşturmasın. bunu bende istemem. silebilirsiniz...

Murat Arık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

e o zaman soru bombardımanını başlatayım zaman kaybetmeden. :)

ilk olarak gündüz farı. fakat aynı orijinalindeki gibi bir sistemle. Yani farlar sönükken %100 yanan ve farlar devreye girdiğinde de %50 yanan gündüz farı sistemi.

diğeri de 8" dokunmatik navili sony sistemi.

araç özellikleri imza da görünmektedir. daha fazla bilgi gerekiyorsa cevaplandırabilirim. maliyet ve uyumluluk hakkında bilgilendirebilirseniz memnun olurum. iyi çalışmalar.

Öncelikle dokunmatik sony sistemle alakalı cok bir bilgim yok bende focus3 kullanıcısıyım ve Ford'un ABD'deki sitesinde

görüp aracı daha almadan Otosana mail gönderdim fakat bana o zamanlar gelirse ancak C-Max'de kullanılan sony sistemin gelecegini

bildiklerini navili sistemle ilgili bilgi olmadıgından bahsetmislerdi.Yeni bir bilgiye en yakın surede ulasıcam ve size ileticem.

İkinci konu icinde ben titanium aracıma yeni siyah orjinal xenon beyinleri ve ampulleri ustunde far taktım. Yetkili serviste sadece gunduz farları yandı ama xenonlar

devreye girmedi bende calıstıgımız bir elektrikciye goturdum aracı ve sigorta kutusundan direk kablo cekerek araya bir korna rolesi koydu o role sigorta kutusundan gelen akımı sabit tutmak icinmis.ordanda fara giris yaptı ve aracın tesisatından kablo kesmeden devreye girdi. Bu %50 ya da %100 yanma olayına pek dikkat etmedim isterseniz

aksam oldugunda iki durumunda fotograflarını cekıp atarım.

Bu arada bende C-Maxteki sistemi bekledim ve oyle aldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle dokunmatik sony sistemle alakalı cok bir bilgim yok bende focus3 kullanıcısıyım ve Ford'un ABD'deki sitesinde

görüp aracı daha almadan Otosana mail gönderdim fakat bana o zamanlar gelirse ancak C-Max'de kullanılan sony sistemin gelecegini

bildiklerini navili sistemle ilgili bilgi olmadıgından bahsetmislerdi.Yeni bir bilgiye en yakın surede ulasıcam ve size ileticem.

İkinci konu icinde ben titanium aracıma yeni siyah orjinal xenon beyinleri ve ampulleri ustunde far taktım. Yetkili serviste sadece gunduz farları yandı ama xenonlar

devreye girmedi bende calıstıgımız bir elektrikciye goturdum aracı ve sigorta kutusundan direk kablo cekerek araya bir korna rolesi koydu o role sigorta kutusundan gelen akımı sabit tutmak icinmis.ordanda fara giris yaptı ve aracın tesisatından kablo kesmeden devreye girdi. Bu %50 ya da %100 yanma olayına pek dikkat etmedim isterseniz

aksam oldugunda iki durumunda fotograflarını cekıp atarım.

Bu arada bende C-Maxteki sistemi bekledim ve oyle aldım.

cevap için teşekkürler hocam. 8" ekran olayını beklicez. beklemek kısmında sıkıntı yok tabi de uyumluluk konusunda endişelerim var. uyum sağlamazsa üzülürüm. bekliecez görücez artık. gündüz farı resimlerini ekleyebilirseniz memnun olurum. birde maliyetler hakkında bilgi paylaşımı yapabilirmisiniz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Az önce Er-Ol otomotivi aradım. Telesekteret dahili numarayı biliyorsanız tuşlayın, bilmiyorsanız yedek parça için 3 ü ... şeklinde devam ederken 3 ü tuşladım. Yedek parça bölümü cevap vermedi.

Tekrar telesekretere döndük, aradığınız abone cevap vermiyor dedi, telefonu yüzüme kapattı. :D

Her neyse bana lazım olan parça 2006 Model Transit T300 ün arka kap fitilleri, eğer bu şekilde satılıyorsa, (yani tek olarak) fiyatını öğrenebilir miyim.

Ayrıca tam set olarak da fiyatını öğrensem fena olmaz galiba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.