Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç Önerisi

Samet Özeren

Önerilen Mesajlar

yeni golflerinde 1.4 140 ps lik modelini inceleyin derim ama hem hızlı hem ekonomik hem servis bakımı ucuz.hem parçası ucuz hem değerini kaybetmeyecek hem ilerde satışı kolay olsun hem sağlam hem konforlu hem güvenilir olsun diyorsanız bu özelliklerin hepsi focus titanyum tdci de var :) fordun servis bakımları renodan ucuz hyundai ile aynı bizim buralarda böyle başka yerleri bilmem..tabiki bunlar yetkili servis fiyatları özel servis değil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

inceleyeceğim ancak focus un performansta yaktığı değerin hakkını verceğini sanmıyorum

Bu araç 182 ps ayrıca 2.0 bir çok araçtan daha yüksek beygir ve torka sahip kaldıki neredeyse o araçların yarısı kadar yakıt tüketiyor. 5.20i bmw'de şehir içi 12 lt. den aşağısını görmemedim.

Bu kriterlerde ben olsam 2-3 yaşlarında 50-60 km arasında 1.6 yada 2.0 TDCi titanium Mondeo alırım. Fiyat performans olarak kesinlikle parasının hakkını verecek bir araç.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir öneri de benden olsun gerçi ülke fanatikliği var demişsiniz ama görmek te fayda var diye düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-ilk-sahibinden-orjinal-full-plusfull-yer-ucagi-yok-yok-107068034/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

senede 30 000 km yapıyorsan dizel al , 15 000 km üzerine çıkmıyorsan benzinli al ...

benzinli alacaksan ; focus 1.6 ecoboost al ; hatta benimkini vereyim sana :karate: , o paralara bulabiliyorsan alfa jullietta multiair al 170 hp , dizel alacaksan da yeni seat leonlara bakmanı tavsiye ederim ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

alman arabası istiyorsanız, jetta için bütçeyi aşıyor yazmışsınız.. dizeli aşar..

1.2 tsi comfortline manuel v. dolu bir araba. tek eksiği cruise kontrol.. bana gri metalik 46,700 e bıraktılar..listesi metalik 47,200..

üzerinde bluetooth vardı 10 taksitle 950 tl de bu özelliği için istediler. millet jetta ararken (manuel de 2 ay, dsg li lere daha fazla sıra var..benzinli tsi larda) neden satılmadı acaba diye kıllandım, almaya uğraşmadım..

vw esenyurt bayisinde..bu hafta yada gelecek hafta gelecek..

istanbul dasınız..araştırın isterseniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Detay olarak 1.4 122'liklerin bir kısmının %100 olmasa da lpg'ye uyumu var ve pek fena gitmiyorlar. Ben performans isteniyorsa 1.6 EB taraftarıyım dizel olarak multijetler marka fanatikliğini aşabilirseniz hiç fena bir fikir değil. Dualogic 1.6 Multijet bravo iyidir :)

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Genel olarak alttaki cevaplardan sonra şöylede bişey diyim benzinlideki kriter kesinlike hızlı olmalı , performansa yönelik yani :)

Bu araç 182 ps ayrıca 2.0 bir çok araçtan daha yüksek beygir ve torka sahip kaldıki neredeyse o araçların yarısı kadar yakıt tüketiyor. 5.20i bmw'de şehir içi 12 lt. den aşağısını görmemedim.

Bu kriterlerde ben olsam 2-3 yaşlarında 50-60 km arasında 1.6 yada 2.0 TDCi titanium Mondeo alırım. Fiyat performans olarak kesinlikle parasının hakkını verecek bir araç.

bakabilceğim bir link falan varmı ? bu araç 182ps olabilirde kaç kilo ?

honda civic elegance 2012 fabrika çıkışı lpgli. bulursanız 50bine bağlayın derim. ya da ikinci el titanyum x paketli f3 1,6 eb 48000 liraya sahibinden.com da bulabilirsiniz.

yeni kasa civic mi o ? ben sevmiyorum pek onu ama fd6 olabilir onlara bakıcam

Bir öneri de benden olsun gerçi ülke fanatikliği var demişsiniz ama görmek te fayda var diye düşünüyorum.

http://www.sahibinde...107068034/detay

bence önü güzel değil ve o kadar tuş nedir direksiyondaki yok abi yok ben almam sanırım alman ve japondan başka :D

senede 30 000 km yapıyorsan dizel al , 15 000 km üzerine çıkmıyorsan benzinli al ...

benzinli alacaksan ; focus 1.6 ecoboost al ; hatta benimkini vereyim sana :karate: , o paralara bulabiliyorsan alfa jullietta multiair al 170 hp , dizel alacaksan da yeni seat leonlara bakmanı tavsiye ederim ...

bu görüşe pek katılmıyorum km olayına 15k yapcaksan benzinli , 30k yapcaksan dizel falan ben 2 yılda aracımla 45 bin yapmışım (dizel ) benzinliyle arasındaki fark dağlardı

Leon da ekledim bugün bi kaç tane favorilere sizin aracın linkini görebilirmiyim

alman arabası istiyorsanız, jetta için bütçeyi aşıyor yazmışsınız.. dizeli aşar..

1.2 tsi comfortline manuel v. dolu bir araba. tek eksiği cruise kontrol.. bana gri metalik 46,700 e bıraktılar..listesi metalik 47,200..

üzerinde bluetooth vardı 10 taksitle 950 tl de bu özelliği için istediler. millet jetta ararken (manuel de 2 ay, dsg li lere daha fazla sıra var..benzinli tsi larda) neden satılmadı acaba diye kıllandım, almaya uğraşmadım..

vw esenyurt bayisinde..bu hafta yada gelecek hafta gelecek..

istanbul dasınız..araştırın isterseniz

sıfır araç zaten düşünmüyorum 2. el olucak , jetta 1.2 tsi baktımda 8 9 lite yakıp gitmedikten sonra ona para vermem başlıktada belirtitğim gibi

Detay olarak 1.4 122'liklerin bir kısmının %100 olmasa da lpg'ye uyumu var ve pek fena gitmiyorlar. Ben performans isteniyorsa 1.6 EB taraftarıyım dizel olarak multijetler marka fanatikliğini aşabilirseniz hiç fena bir fikir değil. Dualogic 1.6 Multijet bravo iyidir :)

fiat hacı :D

2.uyarı sonunda, başlık ile alakasız mesajlar silinmiştir.

Tekrarlanması halinde forum kuralları uygulanacaktır.

sağol yakubum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focus ecoboost 1.6 hb 1333 kg sedanda 1340 kg yalnız benim ruhsatta 1420 yazıyor .focus 1.6 E.BOOST HB...eğer hız istiyorsanız ve ekonomik de olsun diyorsanız gücüne göre ekonomik araç focus ecoboost 1.6 ..46-48 bin tl arası x paketli focus E.B. 1.6 bulabililirsiniz..

yada buna bakın derim: hem dizel hem titanyum hemde yeni kasa http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-hatasiz-2011-focus-iii-hatchback-1.6-tdci-titanium-105477449/detay

sedan istreseniz de buna bakın http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-focus1.6-tdci-titanium-yeni-kasa-arac-cok-temiz-kendi-park-eden-107855411/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bir güncel çekelim hala adidas ayakkabılarımla geziyorum

Son kararlar  ford almayı düşünmüyorum :D

Benzinlidende vazgeçtim

%90 Astra j istiyorum , aklım arada bi golfede gidiyor ama klima bile bazılarında yok diye pek sıcak değilim

Astra J yorumlarınızı alabilirmiyim (hantal harici )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese selamlar ;

Kendime araç bakıyorum sizlerdende fikirler almak istedim her görüşe saygım vardır

Limit : 50 bin

'e kadar araç arıyorum , çoğu kişinin bildiği gibi focus sitesine üye olduğum ford alcam anlamına gelmiyor burda sevdiğim ortam ve kişiler var diye keyifli vakitler geçiriyorum :)

Tabi bu demek olmuyorki bana ford önermeyin , sadece ford'a bağlı kalınmazsa sevinirim

Aradığım kriterlere gelince dizel olucaksa kesinlikle yakışıklı olmalı , bakımı masrafsız yarın bigün elimde kalmamalı

Benzinli olucaksa , hem hızlı olmalı hemde ona göre yakmalı , gitmeyip yakan arabayı ben benzin döker yakarım :)

Aklımda şuanda R56 Cooper S ve Astra J 1.3 cdti var ağırlıklı gelenler bunlar , bunun dışında orta kararda ağır gelenler ep3 typer , Cooper Gp ,en az ihtimali olanlar ise e46 cabrio ve coupeler

Sizdende seçenekleri bekliyorum

Limiti arttırmam söz konusu malesef değildir zaten 50 bin lik aracada çingene pazarlığı yaparım :)

Saygılar görüşlerinizi , önerilerinizi bekliyorum

1.6 ecoboost al bencede 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ford  önerecektim ama forddan vaz geçmişsiniz. genele bakınca c sınıfı araç istenildiği anlaşılıyor. dizelde tercih sebebi.

az yakacak, hızlı gidecek, satışı kolay olacak!

ilk olarak  50bin tl para verdikten sonra 0 araç alınmalı.

Bu kriterlere uygun bence fluence veya megane olabilir. Bunları beğenmiyorsanız bildiğim kadarıyla astranın 1,6 dizeli çıkacak araştırılıp bu araç bekleneblir.

Birde b-c arası pejo 301 veya citroen c elysee alınabilir. elysee nin üst donanımda dizeli oldukça kuvvetli. kaçışı gayet iyi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.