Jump to content

Kubilay Yıldırımbayazıt

Üye
 • Toplam İleti

  640
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

348 İyi

Kubilay Yıldırımbayazıt Hakkında

 • Yaş 36
 • Derece
  Style

Profil Bilgileri

 • Yaş 36
 • Şehir:
  adana
 • Arabam:
  11 F 3 titnm ti-vct 4k
 • Meslek:
  öğretmen
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

1.157 profil görüntüleme
 1. Araç Yol Şartları Harici Neden Kayar?

  1cm daha geniş taban etki etmiyor mu? bence eder.😊 fren mesafesinde 91 93veya 97olan ağırlık indeksleri hatta lastik basınçları da etkilidir. Abs uzmanı değilim oto lastik dükkanım da yok 😊 ama kendi aracımı kullanırken dahi yaşadığım bir durum bu. ABS Bazen fren mesafesini uzatıyor. Adana buluşması ayarlayalım 205 e 215 lastik tabanlı iki focus bulalım test edelim😁 215 lastikli olanı bende var.
 2. Araç Yol Şartları Harici Neden Kayar?

  Geçmiş olsun size birşey olmasın. ABS fren mesafesini uzatır maalesef yolda bozuk ise tutunamamıştır aracınız. Lastik tabanını değiştirmek bence doğru değil özellikle esp li araçlarda yetkili serviste taban genişliğini araca tanımlatmak gerek. (Güncelleme gibi lastik tabanını ve ölçüsünü giriyorlar )Bu işlemi yaptırmadan taban değiştirmeyin bence varsın lastik biraz pahalı olsun. Birde lastiklerinizin üretim tarihi nedir? Kaç kmdir kullanıyorsunuz? Tırnaklar iyi gözüksede sertleştiği için yol tutuşu kaybolabilir. Tarihi kontrol edin 3-4 yıl aralığında ise bence değiştirin. Tekrar geçmiş olsun.
 3. Sola Cekme Problemi

  Aracı lifte almadan tekerleklere levha bağlanıyor karşıdan kamera ile değerler ölçülüyor iyi bir usta sıfır hata ile rot ayarı yapabilir bu şekilde --1 dakika sonra eklendi-- Direksiyon arızası olsa yol bilgisayarı size uyarı verir mutlaka.
 4. Focus 3 Ti-Vct Powershift 30.000 Bakımı

  770 tl ye kaç litre yağ alınır? Ama müşteri ne yapsın araç garanti kapsamında
 5. Sola Cekme Problemi

  Bilgisayarlı rot ayarı yapılan makinalar var bence birde bilgisayarlı rot ayarı deneyin. Gelelim diğer konuya sağa da çekse sola da çekse tehlikeli biz en iyisi düz devam edelim.
 6. Vodafone Yine Çıldırtı Beni

  Kendi müşterisine önem vermeyen operatörler. hepsi aynı dışardan gelen müşteriye kendi müşterisinden daha az fiyat teklif ediyorlar. bu nedenle her yıl operatör değişikliği yapıyorum hangisi uygun olursa. Not: bir öğretmen arkadaşım aynı durumdan dolayı 60 tl yerine 300 tl ödedi Vodafone'a
 7. Focus 3 Klima Gaz Miktarı

  530 gram + -% 10 u kadar fazla yada eksik olabilir. çok gaz dolunca iyi soğutur diye birşey yok şu anki miktar yeterli gözüküyor
 8. Yeni Bir Ses Daha

  Bence kavrama sesi büyük ihtimalle Şanzımanın içinden veya aks lardan geliyor 140 bindeki benzinli focus 1 de vardı ilk aracımdı. sıfır km aldığım focus 3 te de vardı hiçbir sıkıntı yaşamadım Halen de duyarım arada sırada.
 9. Focus 2 Uğultu Sorunu

  Teker bilyalarını kontrol ettirin.
 10. Günün Karesi

  günün karesi belki bir yerde birilerinin işine yarar.
 11. 2006 Model Focus 2 Aracım Vuruntulu Çalışıyor

  Geçmiş olsun Lpg de ateşleme arızaları önemlidir. Benzine göre daha belirgin tekletir aracı bu da vuruntu yapar. Bujileri daha sık değiştirin mümkünse Lpg ye uygun bujiler var tabi işi bilen birinden alın her marka uygun olmayabilir.
 12. Ford Motor Yağları Ve Tavsiyesi Listesi (focus 1, Focus 2, Focus 3)

  Bosch filtreleri nereden alıyorsunuz?
 13. 2006 Model Focus 2 Aracım Vuruntulu Çalışıyor

  Ateşleme arızası var buji buji kablosu yada bobin üçünü de kontrol ettirin egzozdan gelen pıt pıt sesi ateşleme arızasına işarettir. Aracın km bilgisini ve arıza lambası durumunu da paylaşırsanız belkide sorunu anlamak adına daha faydalı olur.
 14. Ford 1.5 tdci Motor Yağı Şikayeti

  Teşekkür ederim abi sen bu satıcıdan mı alıyorsun güvenilir bir yer var mı temin edebileceğimiz? ilerisi için soruyorum. Hep ben soruyorum zaten😁😁
 15. Araç Hızlandıkça Artan Uğultu

  Kendini taca atmaya çalışacaktır mutlaka ama düşük km ve model olarak yeni araç olunca değiştirmek zorunda. Rot balansçı arkadaşa 5 bin km civarı bir f3 gelmişti arka sol bilya ses yapıyordu servise yönlendirmişti değişim yapmışlardı .
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.