Jump to content

Bedirhan Doğan

Üye
 • Toplam İleti

  197
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

100 Normal

Bedirhan Doğan Hakkında

 • Yaş 33
 • Derece
  Trend

Profil Bilgileri

 • Yaş 33
 • Şehir:
  Osmaniye
 • Arabam:
  '15 Focus 1.6 TDCI Titanium
 • Meslek:
  Öğretmen
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

1.182 profil görüntüleme
 1. 4bin Tl Fark Ile Focus 1.6 Tivct Titanium Mu Style mı Almalı

  Biraz açsanız bu kavrama konusunu olur mu? Yoksa kalkışta bazen gelen kavrama sesi bununla mı ilgili?
 2. Sıfır Aracımın Maddi Hasarlı Kazası Hk.

  Geçmiş olsun
 3. Fren Balatası Değişimi

  Evet ön balata. Bildiğim kadarıyla o aparat ön için de lazım, işkence dedikleri alet de iş görüyor. YouTube'da videoları var.
 4. Fren Balatası Değişimi

  Bugün @Cem Boneval Abiyi dinledim ve gittim yedek parçacıdan balataları aldım. Adam 110 TL dedi şok oldum. Yine de yüzsüzlük edip pazarlıkla 100 TL'ye aldım. Ancak vakit geç olduğu için taktıramadım. Kısmetse önümüzdeki günlerde taktıracağım. Belki bir çılgınlık edip kendim de takabilirim 😀
 5. Kaportadaki Lekeler

  Çare kil hamuru
 6. Focus 3'leriniz Hangi Renk?

  Buz beyazı...
 7. Fren Balatası Değişimi

  Cem Abi sonuna kadar haklısın. Yaptıracağım demiyorum, zaten ben de senin gibi düşünüyorum. Ancak, münhasıran balata değişim işine girdiğimde 130 tl balatanın kendisine, 40-50 tl de takan adama vereceğim için hesap yine aşağı yukarı aynı olacak. Zira bakım esnasında yetkili sevis 190'a ek olarak bir de işçilik almaz diye düşünüyorum.
 8. Fren Balatası Değişimi

  Merhaba, Bakımınız kaç bin bakımı? Ben bugün iskenderun ovalı'dan 60 bin bakımı için (yağ, yağ filtresi, hava filtresi, mazot filtresi) 530 tl fiyat aldım. Araç 2015 dizel titanium. Ön balatalar için de 190 tl dediler. Normalde 290 tl imiş ama kampanya dolayısıyla 190 tl olmuş. Yarın da Kahramanmaraş'ı arayacağım bakalım ne diyecekler.
 9. Focus 3 Tdci Klima (fan) Açınca Gelen Kötü Koku

  Bravo. Alkışlıyorum, 5-10 dakikaya gerek yok. 2 dakika bile yeterli.
 10. Focus 3 1.6 Üst Kapak Değişimi

  Aklıma bir ihtimal daha geliyor. LPG tesisatındaki kabloların yalıtımı iyi yapılmamış olabilir. Bu durumda kısa devre olduysa eğer hem benzinde hem LPG'de çalışmada motor bundan olumsuz etkilenir. Çünkü bu kablolar benzin tesisatına bağlanıyor. Sıcaktan veya motor yıkatmaktan dolayı veya başka bir sebepten dolayı kısa devre olmuş olabilir . Bana hala mekanik değil de elektriksel bir sıkıntı varmış gibi geliyor.
 11. Vanish Kosla Ile Iç Mekan Temizliği

  Teşekkür ederim Mustafa Bey --3 dakika sonra eklendi-- Zaten bu yüzden en sıcak günleri bekledim 😊 İki günde kurudu. Araba görebileceğim bir noktada ise camları açık bıraktım. Göremeyeceksem camları bir parmak aralayarak ayrıldım.
 12. Vanish Kosla Ile Iç Mekan Temizliği

  Teşekkür ederim Fırat Bey. Loc'u biliyorum, onu da cam fitillerinin temizliğinde kullandım bugün. Simsiyah oldu fitiller. Koltuklar da bugün kurudu 😊
 13. Vanish Kosla Ile Iç Mekan Temizliği

  Mustafa Bey, nazik davranılırsa kolay kolay sarkmıyor. Tavanı bulaşık süngeriyle bastırmadan ovaladım. Hem bu ilk değil, daha önceki aracımın tavanına da iki kez yapmıştım.
 14. Vanish Kosla Ile Iç Mekan Temizliği

  Teşekkür ederim İbrahim Bey. Makine değil de beze emdirdim. Köpükleme bittikten sonra bez ile suyu alıp koltuğu iyice ıslattım sonra aynı beze suyu geri emdirdim. Bu işlemi her koltuk için 4 kere yaptım. Aslında en güzeli makine olur ama bulunduğum yerde elektrik yoktu. Apartmanın önünde yapsam komşular acaip acaip bakacaklar, deli mi bu adam diyecekler 😀 Teşekkürler Çağlar Bey 😀
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.