Jump to content

Bedirhan Doğan

Üye
 • Toplam İleti

  361
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

205 Normal

Bedirhan Doğan Hakkında

 • Yaş 34
 • Derece
  Comfort

Profil Bilgileri

 • Yaş 34
 • Şehir:
  Osmaniye
 • Arabam:
  '99 Polo 1.6 75 HP
 • Meslek:
  Öğretmen
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

4.966 profil görüntüleme
 1. Herkese merhaba arkadaşlar. 1999 model Polo araç sahibiyim. Araç 20 yaşında olunca doğal olarak yağ sızıntıları mevcut. Özellikle yağ karter contasından sızdığını düşünüyorum. Piyasada yağ sızıntı önleyici katkılar var. Kullanan, tecrübesi olan veya bilgisi olan arkadaşların görüşlerini almak istiyorum. Yeni bir araç olsa bu tarz ürünlere itibar edecek bir adam değilim ama araç eski olunca kısa yoldan çözüm odaklı ekonomik yollar arıyorum. Sorumun özeti: Bu ürünün motor yağına veya motor contalarına bir zararı var mıdır?
 2. Bedirhan Doğan

  Focus Mk2 1.6 için Hangi Aküyü Almam Gerekir?

  60A yeterlidir. Mutlu için fiyat da makul görünüyor.
 3. Bedirhan Doğan

  Antenden Su Sızması Ve iç Aydınlatma Sökümü

  Şu resimdeki işaretli parçanın yay klipsle tutunuyor olması lazım. Onun altında da çerçevenin vidaları olacak.
 4. Bedirhan Doğan

  Antenden Su Sızması Ve iç Aydınlatma Sökümü

  yaylı olduğunu sanmıyorum,iç aydınlatmayı söküp oradan anteni sökmem lazım Zaten iç aydınlatmanın yaylı olduğundan bahsediyorum
 5. Bedirhan Doğan

  Antenden Su Sızması Ve iç Aydınlatma Sökümü

  Çekince gelmesi lazım. Yaylar tutuyor sadece. Vida yok
 6. Bedirhan Doğan

  Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

  Dizele gücü yetmeyenler için Yaşasın ti-vct gerçi ti-vct’ye de gücümüz yetmiyor
 7. Bedirhan Doğan

  Yağ Değişim öncesi Motor iç Temizliği Hk.

  Furkan Bey bence yağ temizliğine gerek yok ama illa ki temizlensin diyorsanız önce ucuz bir yağ koyup bir kaç km gezdikten sonra döküp asıl yağ koyun derim ama yine de hem bütçeye hem çevreye yazık olur. Temizleyici katkılar hakkında yorum yapamam ama mazot ile temizliğe sakın bulaşmayın. Şanzıman yağını da değiştirirseniz elbette iyi olur ama bana göre ona da gerek yok.
 8. Bedirhan Doğan

  Serviste Takılan Hava Filtresi

  Takıldığı yerde filtre dışında hava girişini tamamen sıfırlamak adına contayı iyice sıkıştırsın diye kasten biraz uzun üretiliyor olabilir mi?
 9. Bedirhan Doğan

  2012 C-Max için Gem Modülü

  Sorun sadece su alma sonucu oluşan oksitlenme ise, modül açılıp tiner ile temizlenebilir aslında. Belki bunu yapmışsınızdır bilemiyorum ama denemediyseniz denemekte fayda var. Fazla sert davranmadan diş fırçası ile yapılabilecek bir uygulama. Sonuç alma ihtimaliniz var.
 10. Bedirhan Doğan

  Tavan Döşemesindeki Bu şey Nasıl Sökülür.

  Bu trim sökme aparatından edinin. Belki vardır denemişsinizdir.
 11. Bedirhan Doğan

  Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

  Yanlış bilmiyorsam Aston Martin’i de Ford tasarlamıştı bir zamanlar. Ayrıca Mustang diye bir efsane var ki onu da yine Ford yapıyor Korelilerin bir Mustang’i var mı?
 12. Bedirhan Doğan

  Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Tanıtıldı

  Focusu tasarlayanlar Almanlar değil mi? Bilmediğimden soruyorum. Yani Ford Amerikan menşei bir marka ama, bir de Ford Europe var. Ford EU’nun tasarımından ve üretiminden Almanlar sorumlu değil mi?
 13. Bedirhan Doğan

  Triger Değişimi

  Doğrudur. Km 135 bin, süre ise yanılmıyorsam 9 yıl idi. Bu konu çok konuşuldu. --58 dakika sonra eklendi-- Evet doğruymuş bildiklerim. @Cem Boneval Abi yazmış zamanında.
 14. Bedirhan Doğan

  Arabayı Power Butonuna Tek Seferde Basarak çalıştırma

  -35 derecede Power tuşuna basınca yaklaşık 10 saniye ısıtma yapıp öyle marşa bastığını bilirim. Bence araç kendi sağlığı için gerekeni muntazam bir şekilde yapıyor.
 15. Bedirhan Doğan

  Kilit Problemi

  Anahtarla değil, normal butonlarla indirme kaldırmayı diyorum. Yani kapı içimdeki modül hem kilit mekanızmasını hem de cam kriko motorunu sürüyor. Cam indirip kaldırmada da sıkıntı yaşıyorsanız arızayı bulmuş olacağız.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.