Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Araç Arka Cam Kamera Döşemesi

Serkan Gülhan

Soru

iyi geceler arkadaşlar

Focus 3 e hem ön hem de arka kamera özelliği olan Viofo A129 Duo sipariş verdim. Yakında elime ulaşacak. Benim sıkıntım arka cama takılacak kameranın kablo döşenmesi. Eklediğim fotolarda kablo kırmızı çizgilerin olduğu yerden içeri gizleyerek geçmeyi planladım ama plastik parçalar o kadar döşemeye yerleştirilmiş ki kablo sıkıştırmanın imkanı yok.

Benim sorum beyaz ile işaretlediğim kapak gibi duran yerlerde bu plastik kaplamalar sökülüp takılıyor mu?

Eğer yapılabiliniyorsa bu kapakların sökülmesi nasıl (plastikler zarar görmeden) yapılabilir.

Inked20181224_171800_resized_LI.jpg

Inked20181224_171840_resized_LI.jpg

Serkan Gülhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
3 dakika önce, Selçuk Etem yazdı:

O plastik kaplamaların adı bakalit bildiğim kadarıyla sökülüp takılabiliyor.

nasıl söküyor? sıkıntım o zaten

sküp takarken tırnak vs. kırmayayım

Serkan Gülhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
43 dakika önce, Serkan Gülhan yazdı:

iyi geceler arkadaşlar

Focus 3 e hem ön hem de arka kamera özelliği olan Viofo A129 Duo sipariş verdim. Yakında elime ulaşacak. Benim sıkıntım arka cama takılacak kameranın kablo döşenmesi. Eklediğim fotolarda kablo kırmızı çizgilerin olduğu yerden içeri gizleyerek geçmeyi planladım ama plastik parçalar o kadar döşemeye yerleştirilmiş ki kablo sıkıştırmanın imkanı yok.

Benim sorum beyaz ile işaretlediğim kapak gibi duran yerlerde bu plastik kaplamalar sökülüp takılıyor mu?

Eğer yapılabiliniyorsa bu kapakların sökülmesi nasıl (plastikler zarar görmeden) yapılabilir.

Inked20181224_171800_resized_LI.jpg

1.) Beyaz yuvarlak içine aldığınız parçanın altında vida var. Vidayı söküyoruz. 

2.) koltukları yatırınca bağaj rafının siyah klipsleri var.  O klipsleri sökerek bagaj rafını kendimize doğru çekerek çıkarıyoruz. 

3.) bagaj rafı çıkınca arka taraftaki parçaya ait vidayı da göreceğiz. Arka cama yakın olması lazım. O vidayı da söküyoruz. 

Artık o iki adet beyaz parçayı sadece metal klipsler tutuyor. Nazikçe çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

kablo geçirmek için sökecekseniz hiç sökmeyin plastik geçme denen aparatlar var ucunu sokun biraz beyaz plastiği kanırtın kabloyu yerleştirin ince bir tornavida yardımıyla kabloyu dibe doğru itin ...

o beyaz plastikleri sökersinizde takamazsınız zırıltı yapıp durur düz ve ters tırnaklar var diğer parçlara birleşen ...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.