Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç Önerisi

Samet Özeren

Önerilen Mesajlar

Demek ki rahat rahatsızlık vermiş..peeee :P

Arabadan yana bir sıkıntısı yok, sadece eşine jest yapmak istemiş adamcağız, üstüne gelmeyin :)

Tepkiler üzerine "bari grand c-max alayım ben... ya da sportage..." demeye başladı garibim :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabadan yana bir sıkıntısı yok, sadece eşine jest yapmak istemiş adamcağız, üstüne gelmeyin :)

Tepkiler üzerine "bari grand c-max alayım ben... ya da sportage..." demeye başladı garibim :kıhkıh:

Boşuna dememişler insanlar konuşa konuşa ikna olur diye :P  :P :P  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim arabam'a bekliyorıum :)

Hayırlı olsun :yeah: Sevindim :)

Daha zamanı var ona pasta cila , uygulaması taş izleri falan kapatıyim uygulama fotoları ile birlikte açıcam :)

Artık taş izleri için araba boyatmaya gerek olmıcak inşallah yeni uygulama üzerinde çalışıyoruz :D

(şu avatarımı artık düzelt ya :D )

Hadi hayırlı olsun..........

Hayirli olsun. Güle güle kullanın

güle güle kullan aDaş :)

sağolun teşekkür ederim

Az yakar normal kaçar diyorsunuz yani. Binmeden etmeden Astra'ta laf etmeyi bırakmak lazım demek ki de 0-100 değerine göre genel yorum yapınca olmuyor demek ki.

Hayırlı uğurlu olsun :)

0-100 ü gerçekten kötü duruyor ama kullanınca öyle olmadığı açık şekilde belli :) Corsa D sport 1.3 dizel ile arasıdna 60 70 kg fark olmasına rağmen performansı aynı 

teşekkürler

hayırlı olsun gule güle kullanın .astra gerçekten güzel araba bence sınıfındaki en şık araçlardan birisi.95ps lik dizel mtorunda çoğu insanı tatmin edeceğine eminim .bizim halkımız genelde bilmedigi konu hakkında yorumyapmayi sever .aracı kullanmamistir ama milletten duyduguyla hareket eder ve her konuda uzmandir .astra 95 ps kullanmadım ama milletin dediği gibi yokuşta bayilacagini ve aracın cekmeycegini düşünmüyorum .90 ps lik dizel corolla veya focus tatmin edici performans veriyorsa 95pslik astrada bence iyi bir performans verir.

Teşekkürler tabiki bu biraz beklenti ile alakalı , çok hızlı gitmesini isteyen insan 2.0 tdi a biner veya 1.9 a ama ekonomi ve vergiden kaçmak için en mantıklı seçim şimdilik 

Hayirli olsun. Tam anlamadim 2.el mi sifir mi ? Makyajli mi makyajsiz mi ?

Teşekkürler makyajlı ile makyajsız arasında tampon farkı var sadece 

J kasa makyajlandiya. Ismi hala J kasa ama makyajli Focus 2-2,5 gibi

Aynen öyle :)

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle güzel günlerde kullanmanız dileği ile.

Hayırlı, uğurlu olsun..Kazasız, belasız sürüşler...

teşekkürler

Fiyatlar nedir? Bende de Corsa var ve servisin fiyatlarından şikayetçiyim. Astra fiyatları serviste daha da pahalı ise çok fena ..

abi benim aldığım kişi serviste 700 dedi , dışarda 300 , 400 e yapıyolar dedi :D

Ben bütün parçalar orjinal 250 tl değiştirdim 

ıvırı zıvırı işte

Tabi bunda 4 veya 5. opelim oluşunun ve muhabbetiminde etkisi var

Hayırlı olsun, Güle güle kullanın, şık araç ;)

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford'dan memnun ise sen onu yeni Kuga'ya yönlendir, yatar kalkar bize dua eder...

Uff tepemdeki cevap ne ya?

Ben mi yanlış başlıktayım, Samet mi?  :dontknow:

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford'dan memnun ise sen onu yeni Kuga'ya yönlendir, yatar kalkar bize dua eder...

:D ikimizde doğru yerdeyiz abicim bu arada doktordan aldım arabayı , ancak bidaha doktordan araba almam :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Galiba ben yanlış başlıktayım :kıhkıh:

Samet başlığını işgal ettiysem kusura bakma, araya sıkıştırayım dedim ^_^

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ikimizde doğru yerdeyiz abicim bu arada doktordan aldım arabayı , ancak bidaha doktordan araba almam  

Tanışmadık daha...!!!

Ve evet ya kafam dağılmış, gerçekten ikimiz de doğru yerdeymişiz, sadece farklı yönlere bakıyormuşuz :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.