Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç Önerisi

Samet Özeren

Önerilen Mesajlar

Servis ücretinin benim corsam ile arasında 20 tl fark var tabi bu fiyat yetkili serviste baya bi değişir

Fiyatlar nedir? Bende de Corsa var ve servisin fiyatlarından şikayetçiyim. Astra fiyatları serviste daha da pahalı ise çok fena ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya ben de birşey sorayım bari... ^_^

Mesai arkadaşımın aklında iki araç var..

1.si Jeep Compass.. 2008 model civarı bakıyor.. 2.0 benzinli..

2.sini aklına ben soktum ama ne kadar iyi yaptım bilmiyorum Dodge Nitro.. 2.8 dizel... O da 2008-2010 arası..

ikisinde de aşağı yukarı aynı fiyatlar aralığında bulunabiliyor...

Sizin öneriniz nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya ben de birşey sorayım bari...   Mesai arkadaşımın aklında iki araç var..   1.si Jeep Compass.. 2008 model civarı bakıyor.. 2.0 benzinli.. 2.sini aklına ben soktum ama ne kadar iyi yaptım bilmiyorum Dodge Nitro.. 2.8 dizel... O da 2008-2010 arası..   ikisinde de aşağı yukarı aynı fiyatlar aralığında bulunabiliyor...   Sizin öneriniz nedir?

Nasıl mesai arkadaşı bunlar böyle ? :) Amerikan mı bakılıyor özellikle diye anlayalım?

Ben çok çok az alınıp satılan araçları kullanma yanlısı olmadığım için ikisi nede çok soğuk bakarım. İkisini de kullanmadığımı öncelikle söyliyeyim. Ama bu araçlar çok paraya satılıp karşılığını vermeyen araçlar benim gözümde. Motor büyüklüğü vergi vs hiç girmiyorum.

Alıcının bütçesi nedir ve  ne amaçla ne tip araba arıyor? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl mesai arkadaşı bunlar böyle ? :) Amerikan mı bakılıyor özellikle diye anlayalım?

Ben çok çok az alınıp satılan araçları kullanma yanlısı olmadığım için ikisi nede çok soğuk bakarım. İkisini de kullanmadığımı öncelikle söyliyeyim. Ama bu araçlar çok paraya satılıp karşılığını vermeyen araçlar benim gözümde. Motor büyüklüğü vergi vs hiç girmiyorum.

Alıcının bütçesi nedir ve  ne amaçla ne tip araba arıyor? 

ya arkadaş 2 çocuklu çok seyahat eden birisi.. ve SUV tarzı istiyor. nedense de amerikanlara takılmış durumda.. Vergi açısından kafasına takmadığını söylüyor ama aldıktan sonra da aynı şeyi söyler mi bilmiyorum..

kendisi habire jeep compass diyordu. ben de madem o tarz istiyorsun, vergiden yana da sıkıntın yok, o zaman nitro al dedim ama sırf gaz vermek için. adam ciddi ciddi düşünmeye başladı. rica etti sorar mısın diye, ben de bir sorayım, danışayım dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben sadece "Allah akıl fikir versin" der kenara çekilirim.

Çok yakan, az kaçan, hoplatan zıplatan, yüksek vergili, özellikle uzun yol yapıyor ve araziye girmiyorsa sadece mutsuz eder, özellikle de arkada oturacak zavallı çocukları...

Çağdaş o kadar çok çeşit SUV varken bunlara 50.000 TL'ye yakın para vermek öncelikle ağır fanatizm gerektirir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben sadece "Allah akıl fikir versin" der kenara çekilirim.

Çok yakan, az kaçan, hoplatan zıplatan, yüksek vergili, özellikle uzun yol yapıyor ve araziye girmiyorsa sadece mutsuz eder, özellikle de arkada oturacak zavallı çocukları...

Çağdaş o kadar çok çeşit SUV varken bunlara 50.000 TL'ye yakın para vermek öncelikle ağır fanatizm gerektirir. 

Kesinlikle katılıyorum, aynı şeyleri defalarca söyledim.. arkada oturanların durumundan da bahsettim ama takmış kafaya.. ben ona bi c-max aldırayım da olsun bitsin :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya arkadaş 2 çocuklu çok seyahat eden birisi.. ve SUV tarzı istiyor. nedense de amerikanlara takılmış durumda.. Vergi açısından kafasına takmadığını söylüyor ama aldıktan sonra da aynı şeyi söyler mi bilmiyorum..

Tiguan alsın, kuga alsın. Dediğin gibi cmax alsın. Ucuza alayım hava atayım derdi de var gibi geldi bana biraz.   Captiva alsın mesela, bunlardan kötü değildir. :) Bu söylediği araçlar aldığın ve sattığın gün memnun edecek türden. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence 7 sıra koltuklu yeni kasa captiva alsın ...    

compass bence jeep değil ...

nitro 2.8 vergisi çok üzer ; (bana koymaz demesin , bir süre sonra fena koymaya başlıyor ) ... ayrıca servis ve yedek parça olarak tr ağını iyi araştırsın ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.