Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç Önerisi

Samet Özeren

Önerilen Mesajlar

:)  :)  tamam Yakup bide ordan yazarım eksikleri ,ya Yakup bişey diyeceğim aradım ama bulamadım bu 2011 titaniumlarda park sensörü paketinin içeriğine nasıl ulaşacağım?

Park sensörü paketi mi ?

Nasıl yani, park paketi aldığında neler mi geliyorsun demek istedin?

Otopatik park ve ön arka park sensörü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Park sensörü paketi mi ?

Nasıl yani, park paketi aldığında neler mi geliyorsun demek istedin?

Otopatik park ve ön arka park sensörü

Yakup çok özür kardeşim misafir geldide yazamadım, ısıtmalı ön cam katlanır ayna ön park sensörleri titaniuma ek mi geliyordu onu unuttum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup çok özür kardeşim misafir geldide yazamadım, ısıtmalı ön cam katlanır ayna ön park sensörleri titaniuma ek mi geliyordu onu unuttum...

ısıtmalı ön cam artık titanyum da tekno pakette sunuluyor...o.park sistemi ise smart paket içerisinde sunuluyor...smart pakette de O.P. Sistemi sony teyp katlanır aynalar bulunuyor .ısıtmalı ön cam eskiden titanyum ve style plus pakette standarttı şimdi sadece tekno pakette sunuluyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

herkese teşekkür ederim ben Astra J aldım 

Kimse üstüne alınmadanda 1-2 yorum yapiyim dedim

Bunu en iyi yakup bilir

bundan 3 yıl öncesi focus alcağım zamanda kaka , kötü diyenler olmuştu ben gidip kendi izlemlerimle hareket etmiştim ve o kişilerin yanıldığını farketmiştim

Şimdide Astra için geçerli o kadar olumsuz yorumdan sonra korkmuştum özellikle performansından , ancak araç çok yeterli 1.3 e göre harikalar yaratıyor ben pek efendi giden biri değilimdir , benim gibi biri bunu sölüyorsa hantal diyen 200hp+ biniyordur veya durmadan kesicilerde geziyordur

Yanlış anlaşılma olmasın yazdıklarımda ben çok üstün gidiyor demiyorum ama yazılanlar araba solluyamazsın , rampa çıkamazsın diyen kişilere ..

Aldığımdan beri çok dik rampalarada çıktım yorumlara göre vites düşürmek gerekirken , ben hep vites yükselttim

Bir diğer yorumlara görede sollama yaparken sıkıntı çekmekti aksine sellektör atan olunca gaza basıyorum , vites küçültmeden araba gidiyor 

Stockta 230 km yapan olmuş, bunuda deneyip yazıcam ben aldığım gün kasko sigorta yok diye 180 de bıraktım :D (tabi fsm trafiğide başladı )

Tek şikayetimse konsolun önü çok güzel plastik , ama cama doğru olan kısım hiç yakışmamış sert demek istemiyorum çünkü kaya gibi bir plastik koymuşlar

Bu kısmı biraz gelişi güzel yazıcam , merak edenlere faydası olabilir diye az ve öz.

+ Bir şikayet daha 

Araca biraz alışmak lazım , kör noktası çok var

Yokuş kalkış desteği mükemmel çalışıyor

El freni tuşuna hala alışamadım 

Esp zevki bişeymiş :D

Aracın içindeki kırmızı ışıklar çok şık

Aracım kırmızı  1 tane kapı kolunda hafif boya atması var sanırım kronik

Sport donanımı , koltuklar ve kadran çok şık

Aracın ön iki koltuğunda çok şey sunulurken , arkadakiler biraz unutulmuş sanırım en azından bi ortaya bardaklık veya kalorifer peteği koysalarmış

Bagajı C segmenti hb bi araba için orta derecede , klasik opel katlanabilen raf var 

Stepnesi teneke

Direksiyon hassasiyeti çok güzel , vites geçişleride öyle 

Servis ücretinin benim corsam ile arasında 20 tl fark var tabi bu fiyat yetkili serviste baya bi değişir

Ses sistemi çok çok iyi , ama bu yorum enjoy modelleri için değil sadece sport ve cosmolar için

Yakıt tüketimi

Malum istanbulda yaşıyorum , aldığımdan beri  600 700 km yol yaptım bi kere  kastım ne kadar düşcek diye 5.2 e kadar indim istanbul içinde tabi sonra trafik kitlendi :D  :D

Trafikli ortamda ve dikkat etmeden kullanışımda şuan ortalamam 6.4'tür 

Tabi aracı zamanla daha iyi tanıyıp ve havalar ısınınca bu ortalama 5.5 ile 6.0 arası olur diye tahmin ediyorum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az yakar normal kaçar diyorsunuz yani. Binmeden etmeden Astra'ta laf etmeyi bırakmak lazım demek ki de 0-100 değerine göre genel yorum yapınca olmuyor demek ki.

Hayırlı uğurlu olsun :)

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlı olsun gule güle kullanın .astra gerçekten güzel araba bence sınıfındaki en şık araçlardan birisi.95ps lik dizel mtorunda çoğu insanı tatmin edeceğine eminim .bizim halkımız genelde bilmedigi konu hakkında yorumyapmayi sever .aracı kullanmamistir ama milletten duyduguyla hareket eder ve her konuda uzmandir .astra 95 ps kullanmadım ama milletin dediği gibi yokuşta bayilacagini ve aracın cekmeycegini düşünmüyorum .90 ps lik dizel corolla veya focus tatmin edici performans veriyorsa 95pslik astrada bence iyi bir performans verir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.