Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Paylaşımlık Videolar !!!

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

tasarım efsane olmuş. focus mk3 doğan kurban bixenon farı diye sitelerde satışa çıksa ilk talip ben olurum. seri üretime geçilmeli bu farda acilen :))

Açıkcası ben de çok beğendim.Hele trafikte diğer f3 sahiplerinin korna ile selam vermeleri çok hoş oluyor. Arabanın yanına inince sürekli foto çekiyorum daha güzel halini yakalıyım diye.2 günde 50 foto çekmişim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açıkcası ben de çok beğendim.Hele trafikte diğer f3 sahiplerinin korna ile selam vermeleri çok hoş oluyor. Arabanın yanına inince sürekli foto çekiyorum daha güzel halini yakalıyım diye.2 günde 50 foto çekmişim :D

ne mutlu size doğan hocam.50 değil 150 çekseniz hakkı farın valla sizin fara olmasa da birebir aynısına talibim. ne yapmam, hangi kurumlara başvurmam gerekiyor bu güzellik için. Aydın'da yaşıyorum pişti olmayız yani:))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne mutlu size doğan hocam.50 değil 150 çekseniz hakkı farın valla sizin fara olmasa da birebir aynısına talibim. ne yapmam, hangi kurumlara başvurmam gerekiyor bu güzellik için. Aydın'da yaşıyorum pişti olmayız yani:))

Hiç sorun değil keşke herkeste olsa.Keşke üreticiler daha güzellerini yapsalar.Hayırlısı ile eminim sizde sahip olursunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan abi yine müthiş işler çıkarmışsın,güle güle kullan.

Yalnız imza değişmiş,foto değişmiş bir an yeni bir üye geldi de Çin'den getirttiği farları gösteriyor sandım :D

Arada değişiklik iyidir abicim. Güzel bir foto yakalıyınca imzayı düzenlerim yeniden.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.