Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 1.6 Ti-Vct Yakıt Tüketim Değerleri

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 549
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bayramda yaklaşık 1900 km yol yaptım kayseri - ankara - istanbul güzergahında şehir dışı 100-110 km/s bandında kullandım, full bagaj + 3 yetişkin klima hep açık şehir içi gezmeler dahil 5.5 L ortalama ile tamamladım.

2013' 1.6 125 hp manuel benzinli

Mehmet Özvarinli tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Sıcak sıcak benzinli f3 sedan değerleri

4 kişi bagaj full çakılı hatta arabanın içinde bile ayak koyacak yer yok

Toplamda 520 tl benzin aldık 2100 km yol yaptık.Şimdi baktığımda kalan menzil 280 gösteriyordu sizce nasıl :)Bu arada klima hep açık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sıcak sıcak benzinli f3 sedan değerleri

4 kişi bagaj full çakılı hatta arabanın içinde bile ayak koyacak yer yok

Toplamda 520 tl benzin aldık 2100 km yol yaptık.Şimdi baktığımda kalan menzil 280 gösteriyordu sizce nasıl :)Bu arada klima hep açık.

Yollar hep duzdu galiba hizda sabit 90 filan mi cok iyi bence
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

ben aracımı 2.el aldım 2014  4000km de aracın deposunu fulldiğimde 525 km yol gider yazıyor ? Bu arac nekadar yakıyorda boyle yol gidecek yahu bilseydim bmw alırdım boyle yakacaksa:D

Muzaffer barbay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben aracımı 2.el aldım 2014  4000km de aracın deposunu fulldiğimde 525 km yol gider yazıyor ? Bu arac nekadar yakıyorda boyle yol gidecek yahu bilseydim bmw alırdım boyle yakacaksa:D

En yoğun İstanbul trafiğini düşün 600 km kadar yol yaparsın.Akşam 6  evden çıkıyorum 10 km yolu 1 saatte  alıyorum. Aracı nasıl sıkıştırdığımı düşün işte   Uzun yolda da 800 km de benzin aldım   yolda  kalma  garanti 950 km kadar gidersin.C.c  acık 90 km sabitlemeyle 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En yoğun İstanbul trafiğini düşün 600 km kadar yol yaparsın.Akşam 6  evden çıkıyorum 10 km yolu 1 saatte  alıyorum. Aracı nasıl sıkıştırdığımı düşün işte   Uzun yolda da 800 km de benzin aldım   yolda  kalma  garanti 950 km kadar gidersin.C.c  acık 90 km sabitlemeyle 

Yani uzun yolda bu 500 km den fazla gider diyorsun. 3 gün sonra memlekete gideceğim balıkesire ozaman bakalım full depoyla kaç km yol gidecek:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tahmini olarak 400 km yol gideceksin. 90 km geçmeden aracı fazla sıkıştırmadan yarım depo benzinle  gidersin. Ankara dönüşümde  yarım depoyu biraz geçmişti benzin göstergesi 120 140 km arası gitmiştim. 180- 220 arası gidersende  1  depo yakın  benzin bitiyor. Ankaraya  giderken iyi basmıştım 45 lt  yaktı. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani uzun yolda bu 500 km den fazla gider diyorsun. 3 gün sonra memlekete gideceğim balıkesire ozaman bakalım full depoyla kaç km yol gidecek:)

Uzun yolda 700-800'ü bulur,şehir içi 500-550 yapılıyor rahat çok sıkıştırmazsanız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet arkadaslar bugun yeni focusumla ilk uzun yol deneyimimi yaptım ist pendikte yakıtımı fulledim balıkesiri gectikten sonra 60 km yol daha yaptım toplamda 325km yol katetmişim. biraz önce yakıtımı fulledim 20 litre benzin aldı 93 tl odedim. kmde 28 kurus yakmıs aracım yanlıs hesap yapmadıysam :) hız 100-120 km
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 1.6 Ti-Vct Yakıt Tüketim Değerleri olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.