Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus 1.5 Ecoblue 8 ileri Otomatik Test Sürüşü - Neler Değişti? 2018 / 2019

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

16 saat önce, Cenk Demirel yazdı:

Haydi hayırlı uğurlu olsun.. Alan kazasız belasız, güzel günlerde kullansın inşaallah ?

20181117_145005.thumb.jpg.e3ad338f3b3570c9673f7fc2fae1db7a.jpg

Gorsele kaynak belirtmeyi unutmusum. Mesaja ekleyemedim de. Kaynak otopark.com sitesi. Kimsenin hakkina gecmis olmayalim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Erhan Er. yazdı:

Bu 1.5 ecoblue motor 16 valf mi? Eski 1.5 tdci motor 8 valf idi. 

Şurada bir güncelleme yapmalıyım, Almanya her silindirde 2 var demiş fakat Avrupa bilgilerinde 4 gözüküyor. Birisi kesinlikle hatalı ancak hangisi şu an bilemiyorum. Fırsat bulunca sorar öğrenirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ben dert dedim diye linç mi başlattınız

2 kişi bu dert değil demiş..Birisi benim, aynı fikirde olup dönüt sağlamak ne zamandan beri linç oldu? Ki linç suç unsuru barındıran konularda kullanılır, ortada ne suç ne de suçlu var..Amacımız, forumda özgürce fikir aktarabilip, tartışmak, paylaşmak.

fırsat kollayanlar

Niyetimle zerre alakası olmayan, bu yaralayıcı ithamı kabul etmiyorum..Üzüldüm.

2 hava yastıklı Fiesta ve Polo'yu kabul eden

Israrla arka kol dayamaya takılı kaldın(bence daha önemli vs. ifadelerle)..Bizler bu özellikler olmalı, eksik bize göre, markayı sevdiğimiz/savunduğumuz için hüsran oluyoruz vs. gibi eleştirel söylemlerde bulunuyoruz..2 hava yastıklıyı asla kabul etmiyorum mesela..Ülke politikası olarak almam, şirket olarak almam mesela..Güvenlik paketlerinden ne kadarı standart olursa o kadar iyi..Şimdi "sen yönet alma" gibi cevap gelir, tahminimce..Çok alınganlık gösteriyorsun hocam..Yöneticiye göre biraz derin hassasiyet..Şahsına vs. değil ifadeler..Hepimizin argümanı olan marka ve kullandığımız araçlar üzerinden FİKİR PAYLAŞIMI.

ancak kimse için değmezmiş

Duygusal öğeleri ön plana alıp, asıl konuşulan/tartışılan içerikleri örtüyorsun..Sende görüyorsun ki youtube kanallarını takip eden biriyim ve birileriyiz..Senin paylaşımını izleyen, beğenen kitleden biriyim..Emeğine laf ettiğimi hatırlamıyorum, markayı ve paketi eleştirirken yahu biz susalım şu kişi bizim için söyledi diye duraksayacak değiliz sanırım..Şükranlarımızı sunuyoruz lakin hiç senin söylemenle ilgili bir konu olmamasına rağmen duygusal olarak bu cümleyi, biz uğraştık, değmezmiş gibi ithamlar maalesef hoş değil..Kimse o emeklere, uğraşlara laf etmiyor..Ki sayenizde bu ortamda paylaşabiliyoruz, tanışıklık kurabiliyoruz..Kimse emeklerinize, şahıs özelinde bir karalama, yaralama yapmıyor..Bilginize.

10 saat önce, Serkan Z. yazdı:

Sen, sana inanan ve güvenen büyük bir kitleyi temsil ediyorsun ve bu kitlenin sesisin. Bizim birinci elden onlara en yakın temasımızsın

Serkan beyin paylaşımına katılıyorum ve bu yönde yazıyoruz..Lakin olumsuz bir çok konuda savunmaya geçiyorsunuz(farkında olmadan sanırım)..Siz yönetince olmaz, siz yapınca bakarsınız vs. çeşitli konularda.

12 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Bu kadar acımasızca eleştirecek kadar beğenmiyorsak başka markalara da bakmak lazım. 

Cem üstad, eleştirmek iyi olmalı..Acımasızlık yok ortada..Eleştirilen 3 4 küçük ayrıntı..Kıyaslama yapılarak söyleniyor, kullanım olarak başka markaya geçmek ise bambaşka şeyler..Beklenti büyük değil aslında, olupta çıkan şeyler idi..Elbette geniş bir neden-sonuç süreci var..Dediğim gibi bence okyanusu geçip derede boğulmak..Boğulmasa bile çırpınma durumu bu.

Sizin sayfalarca üzerinde durduğunuz, bıkmadan yazdığınız Triger değişim yazılarınız ile bir çok kişi ustasını uyardı yahut vazgeçti..Lakin usta adı altında şahıslar sizlerin belgeyle sunduğunuz öğelere bile yanlış dedi..Bizim yazılarımız da o misal..Belki bir yarayı sararız, birileri okur diye..Bunlardan ötürü sırf yanlışlık, eksiklik oluyor diye büyük resmi kaçırmak olmaz..Onu da görüyoruz..Saygı ile..Hayırlı akşamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., bu konuyu öne çıkardı
  • 2 hafta sonra...

Jantın şekli daha güzel olabilir ama 16" olduğu için arabanın cüssesine göre küçük kalmış ve kötü duruyor.

--2 dakika sonra eklendi--

İkinci TrendX fotosunda, yandaki eski Focus'un ince ve zarif duran farına bir bakın, bir de yeni Focus'un kap kalın duran farına bakın. 

Hangisi daha estetik ? Bence açık ara Focus3.5'un ızgara ve farları yenisinden daha güzel.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hala kendini kandırıyorsun hocam bu nasıl bir tatmin anlayışı ? 

full dolu bir st line 215 bini buluyor bende 215e bine bi a5 bulurum Serdarınki gibi sport donanım olmasada design donanım olur...

Burda verilmek istenen mesaj 0 km dolu focus yerine 0 ayarında babalar gibi premıum audi a5 binerim ...Sende aynısını yaparsın hatta 215 bine dolu focus alana kadar gider bmw,merco,audı,volvo alırsın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

full dolu bir st line 215 bini buluyor bende 215e bine bi a5 bulurum Serdarınki gibi sport donanım olmasada design donanım olur...

Burda verilmek istenen mesaj 0 km dolu focus yerine 0 ayarında babalar gibi premıum audi a5 binerim ...Sende aynısını yaparsın hatta 215 bine dolu focus alana kadar gider bmw,merco,audı,volvo alırsın

Sıfır ayarında ST-Line Focus alır o dediğin adam zaten bu mantıkla. Hala aynı örnekleri vermeni anlamıyorum. Sen niye 5 serisi almadın biraz daha az sıfır ayarında vardı o da. Bu arabaya alanlara enayi diyorsun bir de alenen hakaret ediyorsun, ee şimdi sen de enayi mi oluyorsun bu durumda. Aklıma hep bu soru geliyor, aynı örneği 241535 kere yazınca. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sıfır ayarında ST-Line Focus alır o dediğin adam zaten bu mantıklı. Hala aynı örnekleri vermeni anlamıyorum. Sen niye 5 serisi almadın biraz daha az sıfır ayarında vardı o da. Bu arabaya alanlara enayi diyorsun bir de alenen hakaret ediyorsun, ee şimdi sen de enayi mi oluyorsun bu durumda. Aklıma hep bu soru geliyor, aynı örneği 241535 kere yazınca. 

benim aldığım fiyata 5 serisi yoktu benimki gibi az km de yüksek modelli,0 ayarında full dolu  st line zaten 200 binden yukarı satarlar 2.ele düşünce...241536. yı yazmayı bekliyorum ilk fırsatta ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.