Jump to content

Mehmet Akpunar

Member
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mehmet Akpunar

 1. Doğrudur, bilmiyordum. Fakat ekran çökme riski olduğunu duydum güvenemedim.
 2. Bağımsız operatör ile kaydolunca girmiştim. --0 dakika sonra eklendi-- Şase atın bakayım ben
 3. Doğan beyin yeni Cmax konusunda güncellemeye dair postunu okuyunca ben de yaptırmak istedim. Etisten sorguladığımda PCM - BCM- PSCM - IPC güncellemeleri görünüyordu. Sivastaki servis yeni açıldığından ve IPC güncellemesi riskli olduğundan IPC hariç diğerlerini yaptırdım. 250 tl tuttu ve güncelleme yapıldıkça canlı canlı etisteki sayfadan güncelleme uyarılarının eksildiğini izledim Değişiklik var mı yok mu ? Güncelleme öncesi psikolojik olarak etkilenmemeye kendimi hazırladım (ama ne kadar başardım bilmiyorum ) fakat araçta rahatlama hissediyorum özellikle de direksiyonda. Yakıt tüketiminin artıp artmadığına dair söylemde bulunamıyorum çünkü yeteri kadar yol yapmadım. (bugün uzun yol yapacağım göreceğiz.) PSCM güncellemesini önemsiyordum çünkü forumda bu güncellemeden sonra direksiyon destek sistemi arızasının kesildiğini söyleyen biri vardı.
 4. İlk kez 2017 yılında uyarıyı aldım, şuan 2 3 günde bir alıyorum ne yazık ki, bekliyorum ne zaman başıma gelecek diye. Sivas'ta servis dışında güvenebileceğim usta da olacağını sanmıyorum, bakalım hayırlısı. Geçmiş olsun bir daha başınıza gelmez umarım. --51 dakika sonra eklendi-- Allah başka dert vermesin seneye olur inş.
 5. BCM modülü normal şartlarda su alıyor mu ? Motor yıkatmada tehlike var mı ?
 6. Bende sizin gibi ikilemde gidip focusa devam ediyorum Arkadaşın octavia aracı var sürüyorum benim focus 3 ile farkı şöyle, Motor sesi benimkine göre bariz fazla 3.5 ile kıyaslanmasını düşünemiyorum. focus daha performanslı, octavianın içi bagajı geniş ve ferah.
 7. Yağ için sormuştum aslında --0 dakika sonra eklendi-- İnternetten aldığınız yağın orijinal olduğunu nasıl anlıyorsunuz onu merak ettim.
 8. Güvendiğim nokta arabanın devamlı kapalı garajda olması, bakalım . .
 9. Bugün serviste 160 tlciğe değiştirttim. Takılan parça oem üreticisi valeo, fakat aracın üzerinden çıkan gibi değil daha ince görünümlü. Bosch Car Servicelerde Aerotwinlere 160 fiyat çekti. Ben de gittim serviste taktırdım. 2012 model aracın sileceğiydi ilk değişimini oldu. umarım bu da bi 5 yıl gider
 10. Hemen hemen herkesin başına gelen sıkıntı. Arama butonuna hız sabitleyici yazın ilgili konu var.
 11. Aracımın 3. sigortası: Sigorta Halk Sigorta 698 TL Kasko : Groupama 1540 TL --1 dakika sonra eklendi-- Sompo Japonda yapılan mini onarımlar Tramere işliyor aklımızda bulunsun
 12. Aracınız titanium olarak görünüyor, olması lazım
 13. Park Asistanı ve Otomatik park işlevleri çalışıyor mu ?
 14. V kayışına da baktırabilirsiniz. Servis pahalı olursa dışarıdan da değişim yaptırabilirsiniz çok pahalı bi malzeme değil.
 15. Kara haber tez duyulur (Küçük hacim + Otomatik vites )

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.