Jump to content

EMR Garage

Sponsor
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Poor

About EMR Garage

 • Age 29
 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Age 29
 • Location:
  Ankara
 • Car:
  Focus
 • Job:
  Esnaf
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Arkadaşlar merhaba. Birçok forumda aktif olarak konumuz mevcut. Bu bakımdan telefonla veya iş yerimizde farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu başlıkta hatalıda olsa yazılan fiyatlar ve mesaj olarak aldığınız fiyatlar her zaman geçerlidir. İş yerimizde farklı fiyat verilirse aldığınız mesajı göstererek uygulama yaptırabilirsiniz. Günlük ortalama 15 müşterimiz oluyor, ister istemez olumsuz durumlar yaşanabiliyor. Burada yazan fiyatlar dışında uygulama yapma gibi bir durum yaşanmayacaktır. Herhangi bir olumsuz durumda mutlaka özel mesajla iletişime geçin. Bizden kaynaklanan her türlü sorunu çözmek görevimiz. Selamlar, saygılar.
 2. Merhaba, başlık monitörlere isterseniz öndeki cihazın görüntüsünü verebilir istersenizde harici android tablet gibi kullanabilirsiniz.
 3. Merhaba, evet efendim ilk mesajdaki fiyatlar geçerli. LLumar film modelleri arasındaki farklar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. http://navigasyonstore.com/llumar-at-atc-atr-serisi-cam-filmi-ozellikleri-ve-ton-farklari/ LLumar AT serisi 300, ATC serisi 400, ATR serisi 500 TL'dir. Detaylı bilgi ve randevu için 0553 668 92 92 arayabilirsiniz.
 4. İmkanı olan arkadaşlarımızı mağazamıza bekleriz. Cihazı çalışır halde inceleyebilirsiniz. Cihazla ilgili herhangi bir uyumsuzluk ve problem yoktur.
 5. Ford focus 3 MCA (makyaj) uyumlu android multimedya navigasyon cihazı aracın tüm fonksiyonlarını desteklemektedir. Otomatik park, araç ayarları ve orijinal ekran olan tüm özellikler aktiftir. Sipariş ve detaylı bilgi için 0553 668 92 92 arayabilirsiniz. Türkiye'nin en büyük oto multimedya mağazası EMR Garage focusclubtr üyelerine özel android multimedya sistem kampanyasında tüm modellerde geri görüş kamerası hediye ediyor. Türkiye'nin en uygun fiyatları yanında 150 TL değerinde kamera hediye fırsatını kaçırmayın! Sahibinden Mağazamızda Ford focus multimedya cihaz fiyatları için Tıklayın Bu fiyatlara foruma özel kamera dahildir.
 6. Ford focus 3 MCA (makyaj) uyumlu android multimedya navigasyon cihazı aracın tüm fonksiyonlarını desteklemektedir. Otomatik park, araç ayarları ve orijinal ekran olan tüm özellikler aktiftir. Sipariş ve detaylı bilgi için 0553 668 92 92 arayabilirsiniz. Türkiye'nin en büyük oto multimedya mağazası EMR Garage focusclubtr üyelerine özel android multimedya sistem kampanyasında tüm modellerde geri görüş kamerası hediye ediyor. Türkiye'nin en uygun fiyatları yanında 150 TL değerinde kamera hediye fırsatını kaçırmayın! Sahibinden Mağazamızda Ford focus multimedya cihaz fiyatları için Tıklayın Bu fiyatlara foruma özel kamera dahildir.
 7. Merhaba, 1090 TL'den başlıyor. Kendi hafızası mevcut bir android tablet olarak düşünün. Multimedya cihaz ekranınıda yansıtabiliyorsunuz. https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-ford-android-10.2-baslik-monitoru-super-ips-ekran-696869858/detay
 8. Merhaba, orijinal cihazın tekrar takılıp gerekli işlem yapılmalı. Koltuğu çok aşağıda tutuyorsanız ekran yukarıda kalabilir. Koltuğu biraz yükseltirseniz ekran bakış açısı düzelecektir. --0 dakika sonra eklendi-- Merhaba, genelde 100-150 TL arasında değişiyor. --1 dakika sonra eklendi-- Merhaba, 1350 TL'den başlıyor. 1750-1990 TL gibi farklı cihazlar mevcut. https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-ford-focus-2-android-multimedya-navigasyon-oem-emr-garage-691233307/detay
 9. Merhaba, 0553 668 92 92 üzerinden anlaşmalı montajcımız hakkında bilgi alabilirsiniz.
 10. Merhaba, egea android cihazlarımız 1350 TL'den başlıyor. Fiyatlar için mağazamız: https://emrgarage.sahibinden.com/?query_text=egea Focusclub üyelerine geri görüş kamerası hediyedir. Kamera sonrası park sensörü gereksiz olur ama istenirse sensör takabiliriz. --0 dakika sonra eklendi-- Teşekkür ederiz. Kahve içmeye bekleriz yolunuz düşerse.
 11. Alparslan bey size konuyu şöyle açıklayayım. Bu ürünler Çinden ithal ediliyor. İthal edilirken gelen yazılımda ciddi bir sorun yoksa yeni yazılım gelmiyor. Bu yazılımlar kilitli olduğu için serviste müdahale edemiyor. Çinli üretici android 7 sonrası 8 çıkarıyor 9 çıkarıyor ve eski nesil cihazlar için yazılımla uğraşmıyorlar bile. Bu bakımdan bu tür çeviri eksikleri, hataları vs. çözülmüyor.
 12. Ford Focus 2 10" ekran android multimedya cihaz incelememiz.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.