Jump to content

EMR Garage

Sponsor
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Poor

About EMR Garage

 • Age 29
 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Age 29
 • Location:
  Ankara
 • Car:
  Focus
 • Job:
  Esnaf
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Focus cihazlarında 150 TL montaj ücreti almayalım bu ay için. Bu mesajı gösteren forum üyelerine montaj ücretsiz. https://emrgarage.sahibinden.com/?query_text=focus
 2. 2018 model Focus 3 MCA android 9 4gb ramli multimedya cihazımız
 3. Değerli üyeler merhaba. Üyemizin yaşadığı durumdan dolayı özür dileriz. Yaşanan durumun sorumlusu tamamen ustamıza ve bize aittir. Yaşanan olayı duyduğum anda gerekli uyarıyı yaptım. Montajı yapan ustamızın titiz çalışmaması ve sonrasında verilen yanlış bilgiler sonucu üyemiz mağdur olmuş. Tekrar özür diliyoruz. Öncelikle bazı hususları aydınlatmak isterim. Emr Garage olarak yaptığımız her filmin en küçük işçilik kusurunda değişimini sağlıyoruz. Film bittikten sonra gerekli kontroller yapılarak müşterinin gördüğü hatalar düzeltilmektedir. Eski film sökümünde filmin durumuna göre ücret alıyoruz. Çoğu filmi ücretsiz söküyoruz. Nadirde olsa bazı filmle kalıntı bırakıyor ve birkaç saat bu kalıntıları temizlemekle uğraşıyoruz. Bu işlem için saatlik 100 TL ücret alıyoruz. Yaptığımız hata ne olursa olsun hiçbir müşterimizi geri çevirmeden özür dileyip hatamızı telafi etmeye çalışıyoruz. Günlük ortalama 5 cam filmi uygulaması yapan Ankara'nın en fazla cam filmi uygulaması yapan firmasıyız. Türkiye genelinde cam filmi işlemi yapan firmalar arasında google müşteri yorumları en yüksek olan ve şikayetvar sitesinde sıfır şikayet ile devam eden tek firmayız. Bizde hatalar yapıyoruz ama ücret iadesine kadar bunu telafi etmekten çekinmeyen bir firmayız. Yaşanan olayla ilgili tüm forumdan özür diliyoruz.
 4. Arkadaşlar merhaba. Birçok forumda aktif olarak konumuz mevcut. Bu bakımdan telefonla veya iş yerimizde farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu başlıkta hatalıda olsa yazılan fiyatlar ve mesaj olarak aldığınız fiyatlar her zaman geçerlidir. İş yerimizde farklı fiyat verilirse aldığınız mesajı göstererek uygulama yaptırabilirsiniz. Günlük ortalama 15 müşterimiz oluyor, ister istemez olumsuz durumlar yaşanabiliyor. Burada yazan fiyatlar dışında uygulama yapma gibi bir durum yaşanmayacaktır. Herhangi bir olumsuz durumda mutlaka özel mesajla iletişime geçin. Bizden kaynaklanan her türlü sorunu çözmek görevimiz. Selamlar, saygılar.
 5. Merhaba, başlık monitörlere isterseniz öndeki cihazın görüntüsünü verebilir istersenizde harici android tablet gibi kullanabilirsiniz.
 6. Merhaba, evet efendim ilk mesajdaki fiyatlar geçerli. LLumar film modelleri arasındaki farklar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. http://navigasyonstore.com/llumar-at-atc-atr-serisi-cam-filmi-ozellikleri-ve-ton-farklari/ LLumar AT serisi 300, ATC serisi 400, ATR serisi 500 TL'dir. Detaylı bilgi ve randevu için 0553 668 92 92 arayabilirsiniz.
 7. İmkanı olan arkadaşlarımızı mağazamıza bekleriz. Cihazı çalışır halde inceleyebilirsiniz. Cihazla ilgili herhangi bir uyumsuzluk ve problem yoktur.
 8. Ford focus 3 MCA (makyaj) uyumlu android multimedya navigasyon cihazı aracın tüm fonksiyonlarını desteklemektedir. Otomatik park, araç ayarları ve orijinal ekran olan tüm özellikler aktiftir. Sipariş ve detaylı bilgi için 0553 668 92 92 arayabilirsiniz. Türkiye'nin en büyük oto multimedya mağazası EMR Garage focusclubtr üyelerine özel android multimedya sistem kampanyasında tüm modellerde geri görüş kamerası hediye ediyor. Türkiye'nin en uygun fiyatları yanında 150 TL değerinde kamera hediye fırsatını kaçırmayın! Sahibinden Mağazamızda Ford focus multimedya cihaz fiyatları için Tıklayın Bu fiyatlara foruma özel kamera dahildir.
 9. Ford focus 3 MCA (makyaj) uyumlu android multimedya navigasyon cihazı aracın tüm fonksiyonlarını desteklemektedir. Otomatik park, araç ayarları ve orijinal ekran olan tüm özellikler aktiftir. Sipariş ve detaylı bilgi için 0553 668 92 92 arayabilirsiniz. Türkiye'nin en büyük oto multimedya mağazası EMR Garage focusclubtr üyelerine özel android multimedya sistem kampanyasında tüm modellerde geri görüş kamerası hediye ediyor. Türkiye'nin en uygun fiyatları yanında 150 TL değerinde kamera hediye fırsatını kaçırmayın! Sahibinden Mağazamızda Ford focus multimedya cihaz fiyatları için Tıklayın Bu fiyatlara foruma özel kamera dahildir.
 10. Merhaba, 1090 TL'den başlıyor. Kendi hafızası mevcut bir android tablet olarak düşünün. Multimedya cihaz ekranınıda yansıtabiliyorsunuz. https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-ford-android-10.2-baslik-monitoru-super-ips-ekran-696869858/detay
 11. Merhaba, orijinal cihazın tekrar takılıp gerekli işlem yapılmalı. Koltuğu çok aşağıda tutuyorsanız ekran yukarıda kalabilir. Koltuğu biraz yükseltirseniz ekran bakış açısı düzelecektir. --0 dakika sonra eklendi-- Merhaba, genelde 100-150 TL arasında değişiyor. --1 dakika sonra eklendi-- Merhaba, 1350 TL'den başlıyor. 1750-1990 TL gibi farklı cihazlar mevcut. https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-ford-focus-2-android-multimedya-navigasyon-oem-emr-garage-691233307/detay
 12. Merhaba, 0553 668 92 92 üzerinden anlaşmalı montajcımız hakkında bilgi alabilirsiniz.
 13. Merhaba, egea android cihazlarımız 1350 TL'den başlıyor. Fiyatlar için mağazamız: https://emrgarage.sahibinden.com/?query_text=egea Focusclub üyelerine geri görüş kamerası hediyedir. Kamera sonrası park sensörü gereksiz olur ama istenirse sensör takabiliriz. --0 dakika sonra eklendi-- Teşekkür ederiz. Kahve içmeye bekleriz yolunuz düşerse.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.