Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

EMR Garage

Focus Android Multimedya Navigasyon Cihazı Kampanyası - Emr Garage Ankara

Recommended Posts

Türkiye'nin en büyük oto multimedya mağazası EMR Garage focusclubtr üyelerine özel android multimedya sistem kampanyasında tüm modellerde geri görüş kamerası hediye ediyor. Türkiye'nin en uygun fiyatları yanında 150 TL değerinde kamera hediye fırsatını kaçırmayın!

Sahibinden Mağazamızda Ford focus multimedya cihaz fiyatları için Tıklayın

Bu fiyatlara foruma özel kamera dahildir.

127a8e3efb1a0d06fd91ee090860aea9.jpg&key

Focus 3 Tesla Ekran uygulamamız

Focus 3 android standart ekran uygulamamız

Focus 2 Navimex android 8 4gb ram multimedya cihaz montajımız

Emr Garage Ankara LLumar Cam filmi bayisidir. İşte foruma özel fiyatlarımız.

LLumar AT35 fiyatı 299 TL 

LLumar ATC serisi fiyatı 400 TL 

LLumar ATR serisi fiyatı 500 TL 

Foruma özel diğer kampanya fiyatlarımız 

Tam boy Oraguard 150micron kaput filmi 299 TL *Standart boyutlu kaputlar 
5 yıl Garantili Oraguard komple araç kaplama 2000 TL *tamponlar hariç 
Oraguard tam boy kaput ve 2 çamurluk kaplama uygulaması 450 TL 

EMR Garage, LLumar Ankara cam filmi uygulamasında en küçük hatada filmde değişim garantisi sunan tek LLumar bayisidir. Garanti kartı teslim edilerek yapılan cam filmi, garanti süresi boyunca kullanıcı hatası dışında tüm sorunlara karşı değişim garantilidir. 
EMR Garage film uygulamasında aracın hiçbir aksamını sökmez, Türkiye’de ilk defa araca özel kapalı alanda tozsuz ortamda film uygulaması yapılmaktadır. Araç kapılarına özel koruma kılıfları sayesinde uygulamada kullanılan su ile aracın elektronik aksamının zarar görmesi engellenir. 

İnternet sitemiz: http://navigasyonstore.com/

Youtube Kanalımız: Emr Garage

Adresimiz: Macun Mahallesi Erciyes iş yerleri sitesi 187. cadde no:117 Yenimahalle/ANKARA 

Edited by Emrah Tüfekçi

Teşekkür ederim değerli dostlar. Sadece ticari amaçla burada bulunmuyoruz. Değerli dostlar edinmek istiyoruz. Ankara'da Acity Avm arkasında Grosslara giden 187. cadde üzerindeyiz. Tüm üyelerimizi kahve içmeye davet ediyoruz. Buyurun gelin cam filmi, ses sistem, multimedya ekran gibi elimizde bulunan tüm aksesuarları inceleyin, merak ettiğiniz soruları elimizden geldiğince cevaplayalım.

Hoş geldiniz . Hayırlı olsun. Ben İstanbuldayım. Burada Navimex 7(android versiyonu)  taktırırken kendi kamerasını kullanmak istememiştim. Kameralı bagaj switchi hakkında size sormuştum. Eksik olmayın cevap vermiştiniz. Switch geldi taktırdık güzel oldu, kendi konumda kısa videosu da var.

Şimdi  aklıma şöyle bir şey geldi. Cihazda bir de AV in seçeneği var , buna geçince kamera yok diyor. Kutudan çıkan kamerayı öne bir yere taksam navimexin de AV in portuna bağlasam ön kamera olarak da kullanılabilir mi acaba ? Yani AVINe geçince ön kamera olarak.

Hiç böyle bir şey denediniz mi ? Bir de Navimex 7 cihazda AV IN girişi nerede acaba ,  kendim takabilir miyim. Bilginiz var mı ? 

1 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Hoş geldiniz . Hayırlı olsun. Ben İstanbuldayım. Burada Navimex 7(android versiyonu)  taktırırken kendi kamerasını kullanmak istememiştim. Kameralı bagaj switchi hakkında size sormuştum. Eksik olmayın cevap vermiştiniz. Switch geldi taktırdık güzel oldu, kendi konumda kısa videosu da var.

Şimdi  aklıma şöyle bir şey geldi. Cihazda bir de AV in seçeneği var , buna geçince kamera yok diyor. Kutudan çıkan kamerayı öne bir yere taksam navimexin de AV in portuna bağlasam ön kamera olarak da kullanılabilir mi acaba ? Yani AVINe geçince ön kamera olarak.

Hiç böyle bir şey denediniz mi ? Bir de Navimex 7 cihazda AV IN girişi nerede acaba ,  kendim takabilir miyim. Bilginiz var mı ? 

Hoşbulduk, teşekkür ederim.

AV-IN girişine kamera takıp ön kamera olarak kullanabilirsiniz. Önü görmek için menüyü kullanabilirsiniz. Navimex yeni cihazlarda ön kayıt kamerası özelliği de mevcut. AV-IN kablosu cihazın arkasındaki kablo demetinde cihazı söküp bağlantı yapabilirsiniz.

Bu Multimedya sistemlerinin otomatik park sistemini desteklememesi nedeniyle araçlarımızda bulunan otomatik park sistemini kullanamamak gibi bir problem yaşayacağımıza dair bir bilgi kalmış zihnimde. 

Multimedya sistemini aracımıza taktığımızda otomatik park sistemini ve direksiyondaki tuşları kullanabiliyor muyuz?

56 dakika önce, EMR Garage yazdı:

Hoşbulduk, teşekkür ederim.

AV-IN girişine kamera takıp ön kamera olarak kullanabilirsiniz. Önü görmek için menüyü kullanabilirsiniz. Navimex yeni cihazlarda ön kayıt kamerası özelliği de mevcut. AV-IN kablosu cihazın arkasındaki kablo demetinde cihazı söküp bağlantı yapabilirsiniz.

Navimex 7 de DVR seçeneği var ama maalesef hiç bir ön kayıt kamerası olmuyor. Yani 7.0 ve o işlemci ile çalışan kamera var ama 7.1 de o işlemci için uyumlu kamera yok. Ben 2 tane kamera aldım ikisi de işe yaramıyor. Birini Doğubankta adlarını unuttum Özen ticaret mi neydi distribütöründen aldım , bu çalışır deidler o da çalışmıyor. Kameraları satışa çıkardım insanların cihazlarıyla uyumlu ama kimse almak istemedi. Bagajda bir yerde duruyorlar şimdi. Mecburen 70mai kamera aldım 😞 

2 saat önce, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

Bu Multimedya sistemlerinin otomatik park sistemini desteklememesi nedeniyle araçlarımızda bulunan otomatik park sistemini kullanamamak gibi bir problem yaşayacağımıza dair bir bilgi kalmış zihnimde. 

Multimedya sistemini aracımıza taktığımızda otomatik park sistemini ve direksiyondaki tuşları kullanabiliyor muyuz?

emr garageye şubat 2016 yılında focus 3 aracıma navimex android taktırdım o zaman  android sürümü 4.2.2. idi ve aracımda otomatik park sistemi var.4.2.2. sürümde otomatik park ekranda İngilizce yazılı olarak görünüyor ve çalışıyordu.daha sonra navimex merkezi ile görüştüm cihazı gönderdim sağolsun Ergin bey ilgilendi ve sürüm 4.4.2 olarak güncellendi.otomatik park yine İngilizce(android olduğu için yazılının olmadığı belirtildi çokta önemli değil)ama görsel olrak çok güzel bir şekilde park sistemi çalışıyor.araca ait tüm özellikler aktif ve birkaç kez emr ye uğradım gerek harita güncellemesi gerek telefonla aldığım bilgilerle yönlendirdiler.ön kayıt kamerasını ilk taktırdığımda takıldı(sanırım usb girişine takıldı)geri görüş takıldı.

--2 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, EMR Garage yazdı:

Teşekkür ederim değerli dostlar. Sadece ticari amaçla burada bulunmuyoruz. Değerli dostlar edinmek istiyoruz. Ankara'da Acity Avm arkasında Grosslara giden 187. cadde üzerindeyiz. Tüm üyelerimizi kahve içmeye davet ediyoruz. Buyurun gelin cam filmi, ses sistem, multimedya ekran gibi elimizde bulunan tüm aksesuarları inceleyin, merak ettiğiniz soruları elimizden geldiğince cevaplayalım.

Hoş geldiniz  focus clubtr olarak sizi aramızda görmek çok iyi Emrah beye ve İsa beye selamlar.  Sorgun/Yozgat tan

--8 dakika sonra eklendi--

00001471.thumb.jpg.64dc322084106fceba8baa4709f21688.jpg

00001794.jpg

00001795.jpg

00000991.jpg

00001798.jpg

00001797.jpg

--8 dakika sonra eklendi--

EMR Garage tarafında Navimex android uygulaması

15 saat önce, Alparslan Özaslan yazdı:

Buda otomatik park uygulama resmi

IMG_5284.JPG

Alparslan bey çok teşekkür ederiz. Selamlar saygılar.

--0 dakika sonra eklendi--
21 saat önce, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

Merhaba, otomatik park sistemi sorunsuz çalışıyor ama bilgilendirme mesajları Türkçe değil maalesef.

Arkadaşlar Türkçe otomatik park sistemi destekli Myway android cihaz stoklarımızda. Necwox marka cihazla aynı donanımdadır.

Kanıma girmeyin çok hoşuma gidiyor. Ankara'dayım bu sistemi yaptırmamak için durmadan kendimi kandırıyorum :))