Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 İnceleme..Sedan Titanium X

ALPER

Önerilen Mesajlar

Rakiplerine göre sadece Arka baş mesafesi kısa kalmış 2-3 cm

geriye kalan şeylerde Rakip HB ler aynı mekanı sunuyorlar..

Eski focusun göğüs kısmının fazla dolu olmaması ve yapısı itibarı ile bu farklılık hissedilsede..Biraz daha arabada vakit geçirince alışıyorsunuz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sedan ve hb arasında iç ferahlık yönünden bir fark yok ikisi birbirine çok yakın sedanın avantajı nedir bagaj hacmie ve birazda iç hacim neyazık ki ikisindede yetersiz bagaj hacmi azalmış iç mekan ferahlık vermiyor. birde işin içine sony eksikliği ve gösterge ekranının minyatürlüğü gibi giderilebilecek eksiklikler girince albenisi azalıyor.

hayırlısı okadar bekliyordum ama şimdilik aradığımı bulamadım jettaya yönelmiş durumdayım jetta comfortline bana yakın gözüküyor ford fiyatlarda ciddi bir iyileştirme yapmazsa doğru dürüst satış yapacağına inanmıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jetta'yı incelediniz mi ? Bu ufak ayrıntılar sizi huzursuz etti belki ama diyeceğim o ki jettanın malzemesine ve fiyatına iyi bakın :)

Fiyatlar zaten inecek kendileri söylüyor zaten.

Ayrıca Hb sedan arası fark var demek istemedim..

Diğer markalar Sedan HB olarak farklı araçlar sunmaya başladı haliyle sedanlarda biraz daha genişlettiler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün tekrar ford genel merkezini aradım. volkwagen deki gibi istediğiniz donanımı getirebiloyor muyuz acaba diye sony ve büyük ekran yol bilgisayarını siparişle getirtebilir miyiz diye sordum. böyyle bişeyin mümkün olmayacağını söylediler. peki bundan sonra bayilere gelen arabaların aynısı mı gelecek diye tekrar sordum. iki gün önce aradığımda değişmesi söz konusu değil demişlerdi, ama bugün şu anda bir bilgi veremem herşey 1 mayıs itibari ile belli olacak dediler.

Arkadaşlar beence siz ve tüm tanıdıklarınıza arattırın işe yarayacaktır. ben bazı arkadaşlarıma söyledim onlar da arayacaklar. şu anda nabız yokluyorlar, işe yarar diye ümit ediyorum... bence herkes arasın sony ve büyük ekran olmazsa almayı düşünmüyoruz desin....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün tekrar ford genel merkezini aradım. volkwagen deki gibi istediğiniz donanımı getirebiloyor muyuz acaba diye sony ve büyük ekran yol bilgisayarını siparişle getirtebilir miyiz diye sordum. böyyle bişeyin mümkün olmayacağını söylediler. peki bundan sonra bayilere gelen arabaların aynısı mı gelecek diye tekrar sordum. iki gün önce aradığımda değişmesi söz konusu değil demişlerdi, ama bugün şu anda bir bilgi veremem herşey 1 mayıs itibari ile belli olacak dediler.

Arkadaşlar beence siz ve tüm tanıdıklarınıza arattırın işe yarayacaktır. ben bazı arkadaşlarıma söyledim onlar da arayacaklar. şu anda nabız yokluyorlar, işe yarar diye ümit ediyorum... bence herkes arasın sony ve büyük ekran olmazsa almayı düşünmüyoruz desin....

ben de bugün siten formu doldurdum senin bahsettiklerini ben de dile getirdim. Bunlar AB 'ye girince mi gelecek diye de kinaye yaptım. yarın ararlar o zaman da bir ayar çekerim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jetta'yı incelediniz mi ? Bu ufak ayrıntılar sizi huzursuz etti belki ama diyeceğim o ki jettanın malzemesine ve fiyatına iyi bakın :)

Fiyatlar zaten inecek kendileri söylüyor zaten.

Ayrıca Hb sedan arası fark var demek istemedim..

Diğer markalar Sedan HB olarak farklı araçlar sunmaya başladı haliyle sedanlarda biraz daha genişlettiler..

başkalarını uyarıp mesajlarını hemen siliyorsunuz ama kendiniz sürekli başka firmalarla karşılaştırıyorsunuz. bunu tek başlık altında yapsak fena olmaz mı? saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

katılıyorum... işe yarar.. henüz çıkmışken yeni kasa daha oturmadan donanım.. bastırısak bişeyler olur bencede ... sesini çıkarmadan ne getirirlerse alan bi kesim var.. onlar işi bozabilir..yoksa şu gelen ilk partiyi satamazlarsa mecburlar getirmeye...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

başkalarını uyarıp mesajlarını hemen siliyorsunuz ama kendiniz sürekli başka firmalarla karşılaştırıyorsunuz. bunu tek başlık altında yapsak fena olmaz mı? saygılar...

Dostum bir daha oku istersen gecmisi var ve uzatılmıyor , yani konu dağılmadıkca sorun olmaz. Anlayisli olalım lütfen , neden bir kimse sizi engellemek istesin, kimse bir çıkar beklemiyor burada değil mi? Ayrıca silinen mesaj varsa bil ki sorun vardır . Ya da hata yapmisizdir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.