Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 İnceleme..Sedan Titanium X

ALPER

Önerilen Mesajlar

pejonun sedef beyazı 10 numara......hele güneşte rcz de seyre doyum olmuyor.....focusta ise.......beyaz cıksssssss AMBULANCE gibi rockerin deyiminle....

Haa evet bak Mondeoda Elektrik beyazı diye bir renk var,metalik boya,ek ücretle alınıyor.İllede beyaz diyorsanız onu almak lazım...Sanırım Focus 3 tede amerikada satılan metalik platinyum beyazı ile opak olan Oksford beyazı var...Mtalik platinyum beyazı ek ücrete tabi amerikada...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haa evet bak Mondeoda Elektrik beyazı diye bir renk var,metalik boya,ek ücretle alınıyor.İllede beyaz diyorsanız onu almak lazım...Sanırım Focus 3 tede amerikada satılan metalik platinyum beyazı ile opak olan Oksford beyazı var...Mtalik platinyum beyazı ek ücrete tabi amerikada...

:kıhkıh::kırbaç::içelim:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dostlar hepinize iyi geceler..Memurus Fakirus olan ben Focus 3 lü rüyama gidiyorum artıkın,yarın iş-güç,bir sürü bürokratik evrak ve dosya ile sıkıcı devlet dairesi duvarları beni bekler...Arada zamanım olursa önce 18 Yaş sayfasına bakar sonrada buralara uğrarım..Bu arada Ağustos ayı sonunda Sony Müzik sistemi gelecek diye okudum az önce bir yerde ama şimdi bulamıyorum orayı,yoksa linki vericektim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi geceler rocker.....focus3 rs ile renki rüyalar hatunları doldumuşun las vegasa giderken hobaaaaaaaaaaa...........

Valla Focus 3 ü Alınca ilk işim İstanbula gitmek olacak,mümkünse yalnız...Şööle boğazın kenarına çekicem,biramıda alıp boğaz ve Focus 3ümün yanyana duruşunu izlicem,Artık las vegasa diilde şööle bebeke doğruda uzanırım belki,sonuçta Focus 3 Bebekte gayet rahatlıkla dolaştıracak kadar albenili bir araba :kıhkıh:)Bebekte artık ne olur bilmem :kırbaç:)Keh keh...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

fordla ilk tanışmam 2010 ağustos ayında oldu işyerinde bi abiyle gazete okurken focus 2 nin reklamını gördüm alırdın alamazdın diye inatlaştık bi hışımla ertesi gün gittim direkt aldım. iyiki almışım hiç pişman değilim. ama focus 2 ler güvenlik paketi açısından zayıf biraz. 8 ay olmuşken aracı talihsizlik sonucu 2 takla attım araçla :D şimdi 2011 focus 3 üm var daha mutluyum :) bundan sonra vazgeçilmez markam ford... :) şiddetle tavsiye ederim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.