Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 İnceleme..Sedan Titanium X

ALPER

Önerilen Mesajlar

Alperin yorumlarına bende bişeyler kattığım için bana da teşekkür etmiş YSF bence,öyle diil mi yoksa :)

Evet aynen öyle dostum. Çok guzel ve detaylica anlatmişsın sende sagolasın.

Bugün servise uğramıştım,Tit-X F3 lere 17'' St jantlarının takıldığını gördüm. Duramadım resim çektim ve paylaşıyorum :D

e347ac70.jpg

0d51ebad.jpg

Bu jantlar daha bir yakışmış yaysiz olmasına rağmen.

Birde o dediğin kampanya yeni araç alanlar içinmi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet aynen öyle dostum. Çok guzel ve detaylica anlatmişsın sende sagolasın.

Bu jantlar daha bir yakışmış yaysiz olmasına rağmen.

Birde o dediğin kampanya yeni araç alanlar içinmi?

Bu araba benim baktığım Focus 3...Benim baktığımda 16 inç yeni jantlar ve michelin lastikler vardı...Lastikler Dunlop olmuş ve jantlar 17 inç olmuş.Otosan yapmasa da Tur oto arabaya ilk yerel müdahalede bulunmuş :) Hadi tur oto,sırada geniş ve anamasyonlu gösterge ekranı ile sony müzik sistemi var,otosandan umudumuzu kestik,umudumuz artık Tur Oto :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu araba benim baktığım Focus 3...Benim baktığımda 16 inç yeni jantlar ve michelin lastikler vardı...Lastikler Dunlop olmuş ve jantlar 17 inç olmuş.Otosan yapmasa da Tur oto arabaya ilk yerel müdahalede bulunmuş :) Hadi tur oto,sırada geniş ve anamasyonlu gösterge ekranı ile sony müzik sistemi var,otosandan umudumuzu kestik,umudumuz artık Tur Oto :D

START-STOP :YOK

SONY :YOK

KÖR NOKTA UYARI: YOK

GENİŞ BAGAJ :YOK

17 INÇ JANT : YOK

NAVİGASYON :YOK

ADAPTİF FAR :YOK

8 HOPÖRLÖR :YOK

ÖN PANJUR KROMAJ :YOK

Sizce bu araç hangi Focus?

a)Focus 1 b)Focus 2 c)Focus 2,5 d) Focus 3 e) Bilmiyorum

BU sorunun cevabını Malum dersanelerden alacağınız Mod-Medyan şifresi ile çözmenize gerek yok,hemen söylemeniz mümkün ))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün servise uğramıştım,Tit-X F3 lere 17'' St jantlarının takıldığını gördüm. Duramadım resim çektim ve paylaşıyorum :lol:

e347ac70.jpg

0d51ebad.jpg

ya bu lastiğin ebatlarına baktınız mı? Normal bir focusta 215 55 16lar bu kadar küçük durmuyor . Bu ise küçük geldi gözüme...Bunlar 215 50 17 yerine 205 50 17 koymuş olmasın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.