Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 İnceleme..Sedan Titanium X

ALPER

Önerilen Mesajlar

sesli komut ve led iç aydınlatmalar titaniumda da var mı yoksa sadece titaniumx de mi var?

İç aydınlatma trendde bile var,ancak titanyum x de kapı kollarında ayaklrda orta konsolda ve tavandan aşağı (eskilerdeki gibi ama uzun şerit olarak Bakınız benim fotolar) doğru bir aydınlatma var ve bunların rengi değişiyor....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ses kalitesi çok derinlikli değil,sony nin sesleri daha çok tok verdiğini ve aracın içindeki ses dağılımının 6 hopörlör olması nedeniyle çok iyi olmadığını düşünüyorum.Örneğin ön yolcu koltuğunda oturduğunuzda ses sadece sağdan geliyor gibi oluyor,sol kulağınıza geleb ses oranı daha düşük,aynı kulaklığın birisinin sesinin çok diğerinin az çıkması gibi...Ses sistemi dediğim gibi pek iyi değil,acil sony olması lazım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaw :) Abartıyorsunuz :D Hangi firma'da sony gibi ses vardı yani..Ford şimartmış bizi :) :)

normal ses sistemi işte abi :)

Sen dinledinmi sesi yakup? Birde gerçekten ses durumu böyle,bunun için kulağının çok iyi olmasına da gerek yok,sağa oturunca sol,sola oturunca sağ kulağın düşük ses geliyor...Birde ekran gerçekten kötü olmuş,çok basit kalmış...Eski focusun göstergelerinin ortasındaki bilgi ekranının 5 satırlı ve mvi zeminlisini orta konsola iliştirmişler,oraya ait değilmiş gibi duruyor.Hele göstergelerin ortasındaki cıncıcık ekran çok yetersiz...Ford jettanın göstergelerinin ortasındaki ekran gibi bişey yapsaymış en azından.Hele avrupadaki şu ekranlar niye yok anlamıyorum

9903055d.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dostum bunu bana gösteriyorsun da :)

1 yıl önce gördüm ben bunları :D Neyse görüntüde zaten hemfikiriz ama Hergün aynı cümleyi okuyunca da olmuyor yani :) ne yapabiliriz ki ?

Yaw sen bunları bendende buradaki herkesten çok önce görmüşsündür eminim.Senin kadar fanatik focusçu değilim ama bende fanatiğim ve focu çok daha güzel olmasını istiyorum,senelerdir focusun en güzel c sınıfı araba olduğunu söyledim ve hala da en güzeli o...Ama şimdi bir müzik sisteminin yeni focusa laf getirmesini de istemiyorum....

b53782e1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dostum söylediğin cümleyi anlamıyorum..Fanatik focuscu ne demek ? Ne yapmamı istersiniz yada ?

Eee o zman bi tane civic sahibi açsaydı burayı daha mı mutlu olacaktınız.?

Ben istermiyim sence sony'siz focus ? Anlamıyorum wacko.gifwacko.gif

Demek istediğim şey çok açık 1 haftadır donanım belli oldu , hergün aynı cümleyi okuyoruz :) yaw gelmezse gelmesin diyoruz bizde bir sony için focus mu aldınız siz ?

Focus'u alanların çoğu (araçtan anlayan) sesi için almamıştır bundan emin olabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup kardeşim kötü birşey söylemiyorum,fanatic focusçu iyi anlamda söylenmiş bir söz,keşke bende senin kadar focusun özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilsem,sonuçta bende iflah olmaz bir focusçuyum başka bir arabayada bakmam istemem.Birşey yapmanı istemiyorum,sadece dertleşmek benim amacım.Keşke sony de olsun diyorum sadece. Focusu tabiki ses sistemi için almadım,benim için önceliği iç güzelliği ve dış güzelliği birbirini tamamlamasıdır. Bu forumu kurduğunuz içinde ayrıyetten çok teşekkür ederim...Burası sayesinde çok şey öğrendim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.