Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 İnceleme..Sedan Titanium X

ALPER

Önerilen Mesajlar

Bugün sedan titanyum x'e bidaha baktım...Fakat o da nebir de ne göriim,arabada Sony müzik sistemi olmadığı yetmiyormuş gibi arka kapılarda üstte bulunması gereken twitırlar (böyle yazılmadığını biliyorum,cahil sanmayın :D ) unutulmuş,fabrikada montaj hatası vardır diye bir umutla hemen yandaki hatchbacke baktım,aa !!o da ne!! onda da yok!! :) Yani sizin anlayacağınız yepisyeni Focus 3 te 8 diil 6 hoparlör var !!! Ford Otosana mesajla döşenmek için bir neden daha :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bu bijonlar yeni diye eski Focus 2,5 jantları buna uymayacak mı abi?Yani fark ne? Aralıkları falan mı geniş?

İkiside 5 bijon olduğuna göre uyar elbet dostum. Ben uymaz demedimki zaten, eski yeni olması farketmez. Arkadaşın biri yeni focus eskisi gibi 5 bijonmu yoksa 4 bijonmu diye sormuşta ona istinaden yeni focus diye belirttim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence uymayabilir. Otosanın resmi bayii bilgilendirme dökümanında aynen şöyle yazıyor.

"Alaşım jantlar, daha önceki nesil jantlarla uyumlu olmayan yeni

bir global bijon tasarımı sunuyor."

Ben tam anlamadım. Bu bijonlar sadece bu jantlara uyuyor: ok..O zaman eski kasanın jantlarını veya 3rd party firmalardan aldığımız jantları kullanamayacak mıyız? Büyük kavga çıkar öyle bişey yapamazlar. Demek ki jant değiştirirsek bijon da değiştirmek zorundayız . Veya orjinal jantta bijon kaybettik mi sadece FORDdan almak zorundayız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ah Yusuf ah :lol:

Bijon sayısı aynı olsa da aralık değişebiliyor firmalar maliyet yüzünden hemen her modelinde benzer bijon sayısı/adedini tercih eder ancak Focus III iddialı ve farklı bir anlayışa sahip olduğundan -yanlış hatırlamıyorsam- 5*108 olan bijon değerleri değişmiş olabilir.

Bunun dezavantajı firmaların yeni Focus a göre yeni tasarımlar sunmalarını bekleme gereği..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.