Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'deki Eksiklikler ve Hatalar

Bora A.

Önerilen Mesajlar

anladım ılk focusum bu.2012 1.0 ecoboost.tıtanyum.. hatasız.. smart ve tekno paket mevcut.48 bıne aldım.nasıl sızce*

Bence fiyat gayet makul, güle güle kullanın, çok keyifli araçtır kendileri.

gunaydın..fume renklı

Konu başlığını dikkate alın, F.Karayılmaz hayırlı olsun, ama aracınızı uygun başlıkta tanıtın lütfen...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

- Cam fıskiyeleri kaput üzerinde, cam sildikten sonra kaput üzerine cam suyu süzülüyor,kötü bir görünüm oluyor.

- Alarmın olmaması??? çok garip.

- Benzin depo kapağı kilitlenmemesini asla açıklayamazlar!! şahsen ,depoya açılan metal küçük kapak el ile açılabiliyor,etrafındaki plastik pimlerin itilmesi yeterli

- oto içinde bagaj kapağını açmak içim bir buton yok. hayret ediyorum, çoğu araçta var mutlaka.

- Araç hareketi ile kapılar otomatik kilitlenmeliydi,en azından bir ayarlama eklenebilirdi...

- Bagaj hacminin rakiplerinden biraz geri olması (Mondeonun iri hacmi bile fordun bagaj konusuna bakışını değiştirmemiş.)

- Bagaj aydınlatması: bagajda da kabin içi etkili led lambaları olsa çok iyi olurmuş

- Hill holder olmasına rağmen elektronik el freni olmaması da şaşırtıcı bence.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen gün arabadan inerken bacağım ya da kolum sinyal koluna değmiş. Aracı kilitledim gittim. Arkadaşım aradı, senin arabanın park lambaları yanıyor diye. Sabaha kadar aküyü boşaltır diye döndüm geri geldim. İlk başta farları açık unuttum sandım. Baktım otomatik modda. Sonra sinyal kolunu farkettim. Sinyal takılı kalmış inerken ve bu nedenle yanmış park lambaları. Follow me home olduğundan aracı kilitleyince aracın farlarının yanması tuhaf gelmediği için fark etmedim yanık kaldığını. Bana anlamsız geldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Fatih Mehmet USLU said:

Geçen gün arabadan inerken bacağım ya da kolum sinyal koluna değmiş. Aracı kilitledim gittim. Arkadaşım aradı, senin arabanın park lambaları yanıyor diye. Sabaha kadar aküyü boşaltır diye döndüm geri geldim. İlk başta farları açık unuttum sandım. Baktım otomatik modda. Sonra sinyal kolunu farkettim. Sinyal takılı kalmış inerken ve bu nedenle yanmış park lambaları. Follow me home olduğundan aracı kilitleyince aracın farlarının yanması tuhaf gelmediği için fark etmedim yanık kaldığını. Bana anlamsız geldi.

Fatih o yararlı bir sistemdir.

Avrupada özellikle Almanya'da kısa süreli park edildiğinde yol tarafındaki ön ve arka park lambaları yanık bırakılır, sinyal kolu ile sağ veya sol seçimi sürücü tarafından yapılır.

Güzel ve faydalı bir özelliktir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Fatih o yararlı bir sistemdir.

Avrupada özellikle Almanya'da kısa süreli park edildiğinde yol tarafındaki ön ve arka park lambaları yanık bırakılır, sinyal kolu ile sağ veya sol seçimi sürücü tarafından yapılır.

Güzel ve faydalı bir özelliktir.

Belki de hiç ihtiyaç duymadığım için anlamsız buldum, park lambalarını açık bırakmak için pratik evet.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Daha önce bahsedildi mi bilmiyorum ama f3 hb ıslakken bagaj kapağını kapatırken mutlaka kolumu ıslatıyorum :angry: plakanın kenarında biriken su kapağı kapatırken tutma yerlerinden aşağı oradan da kolumun içine kadar gidiyor. sanırım bagaj çıtasının iç yapısı itibariyle su birikiyor.

kilitlenemeyen depo kapağına kesinlikle katılıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 saat önce, İlker aydın said:

Arkadaşlar bu telefonu koyacak yer bulamıyorum bi çare yok mu

Telefon çok büyük değilken tek bardaklığa dik olarak sığıyordu. Telefon büyüyünce iki bardaklığın üzerine enine yatırıyorum. Başka bir şeye yer kalmıyor. Araca uygun ve şık bir telefon tutucu almak gerekiyor. O da sürekli in bin yaparken tak çıkar pratik olur mu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefon çok büyük değilken tek bardaklığa dik olarak sığıyordu. Telefon büyüyünce iki bardaklığın üzerine enine yatırıyorum. Başka bir şeye yer kalmıyor. Araca uygun ve şık bir telefon tutucu almak gerekiyor. O da sürekli in bin yaparken tak çıkar pratik olur mu bilmiyorum.

Lastik bardaklığı çıkar gitsin. Olmadı cd ye takılan telefon tutacağı alırsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Doğan Kurban said:

Hadi canım çıktığını biliyorsun bence. Yeme beni. Hatta o kısmı ben deri kaplatcam ses çıkmasın içine koyduklarımız yüzünden.

Ben elimde kalır korkusuyla pek kurcalamam arabanın sağını solunu. İnan bilmiyordum. Bindiğimde çıkarıp bakayım altından ne çıkacak. Çizilmeye müsait bir plastik bekliyorum açıkcası. Ön tarafı öyle çünkü. Ama şehir içinde bardaklığa pek ihtiyacım olmuyor. Pet şişe vs koysam da elim vitese giderken şişe koluma çarpıyor. Yani bardaklık çok elzem ve kullanışlı değil. İçine yapacağın kaplama bitince fotoğraflarını görmek isteriz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.