Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tivoli Alınırmı?

Serkan erden

Önerilen Mesajlar

bu aralar yüksek araç alma isteği ağır basmaya başladı. aracımı  satıp üzerine küçük bir miktar koyarak alacağım güncel araçlar  içerisinde tivoli öne çıkıyor ama bilemedim. 1,6 benzinli modeli aklıma takılmaya başladı, sizce nasıldır? alınabilirmi?

tivoli.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce Ssangyong Korando ve Ssangyong Koranso Sports kullanmış biri olarak Ssangyong için orta üst bir araba diyebilirim. Konfor iyi malzeme kalitesi ve detaylar güzel. Rüzgar sesi ve motor sesi çok az. Yakıtta Korando için (2000cc 175hp) şehiriçi 7 - 7.5, şehirlerarası 6 - 6.5 gibiydi. Tivoli de bu markanın bir ürünü olduğuna göre o da bu seviyelerdedir diye tahmin ediyorum. Tivoliyi çok kez inceledim ama sürmedim. Malzeme kalitesi bence iyi. Tasarım göreceli ama bana göre fena sayılmaz. Yaklaşık 5 - 6 aydır bir arkadaşım kullanıyor (dizel) tek sorun ettiği şey kışlık lastik alırken -215/45-18 gibi değişik bir ebatta olduğu için- fiyat idi. :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Engin Uzunoğlu yazdı:

Subarı Levorg :)

Tüketim ile ilgili bir sorun yoksa bence mükemmel bir araç! Arka lastik sonrası bölüm şöyle 2-3 parmak daha kısa olsa daha homojen bir tasarım olabilirmiş ama ne olursa olsun hem donanım hemde görüntü olarak çok cekici bir araba... ben istanbulda bolbol görüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kişisel deneyimim olmadı, Okuduklarımdan hatırladıklarım:

Mokka ve Captur'a rakip.

1.6 Benzinli motor 128 PS ve 4600 devirde 160 Nm tork sağlıyor.

6 ileri otomatik şanzıman Aisin üretimi ve başarılı.

Sakin kullanıma uygun, performans beklememek lazım.

130 km/h sonrası hem motordan hem rüzgardan gürültü artıyor.

Süspansiyon sert, harbi sert.

Direksiyon hissiz.

İç mekan ferah ve geniş, arkası bile.

İşçilik ve malzeme kalitesi iyi. 

Atmosferik benzinli tasarruf şampiyonu değil.

Tarzım değil. 

Bence de deneme sürüşü yapılmalı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30.12.2016 - 11:05 tarihinde, Engin Uzunoğlu yazdı:

Kaç para, motoru nedir? Bir de markası neydi bunun? :) 

Bende Tucson ve Subarı Levorg için kaşınıyorum ama sadece kaşıntı :)

Tucson'a bişey diyemiycem ama subaru levorg malzeme kalitesi ve işçilik konusunda premium sınıfta .Yakıt sıkıntı olabilir sadece 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20170102_002320.jpg

--7 dakika sonra eklendi--

Yazıklarım uçmuş,

Bugün buna denk geldim autoshow suv rehberi 2016 diye çıkartmışlar,2. seçilmiş tivoli. Donanım olarak fian pek araştırmadım da Yeti de çok önerilen bir SUV ve başlangıç fiyatı daha bile aşağıda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.