Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2016 Yeni Renault Megane 4 Sedan Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ee Fluence nolucuk?

Öldü:)
HB'nin orantısız hatları bunda yok. Bu açıdan başarılı. Öndeki o tuhaf farları, samsung E serisi kıvamındaki dümdüz tablet ekranı ve de volvo çakması km göstergesini sevmesem de; Türkiyenin arabası olduğu için, bu araba Türkiyede iyi iş yapar. Fluence'e göre de daha yakışıklı olmuş. Genelde fluence kullananların şikayeti, arabanın yolda gezindiği, direksiyonun kötülüğü vs yönünde. Muhtemelen bu sorunları da aşmış olacak

Evet abi babamda var yol tutuş yetersiz direksiyon çok yumuşsk hissis diyelim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bugün 2. kez yeni Mercedes E inceledikten sonra megane ile test sürüşüne çıktım,E den sonra bilinç altını etkisi altına alacak kalitesiz yargısı iken meganı çok beğendim,sınıfının en f/p aracı olmuş olabilir,sınıfı düşünüldüğünde tasarım dahil olmak üzere aracı eleştirmek neredeyse imkansız,bisürü ıvır zıvır var,malzeme kalitesi artmış ve küçük Talisman olmuş

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14.10.2016 - 20:16 tarihinde, Burhan Bakar yazdı:

Bugün 2. kez yeni Mercedes E inceledikten sonra megane ile test sürüşüne çıktım,E den sonra bilinç altını etkisi altına alacak kalitesiz yargısı iken meganı çok beğendim,sınıfının en f/p aracı olmuş olabilir,sınıfı düşünüldüğünde tasarım dahil olmak üzere aracı eleştirmek neredeyse imkansız,bisürü ıvır zıvır var,malzeme kalitesi artmış ve küçük Talisman olmuş

Sürüş zevki de varsa tamam olmuş:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

55 dakika önce, Yasin Taşcı yazdı:

Testlerde yol tutuş yine eleştiriliyor nasıl sürüş zevki olacak virajda güven vermedikten sonra?

Reno sürüş zevki ve yol tutuşu iyi , bir otomobil üretti mi bugüne kadar? :) Aslında 4 tekerlekli el arabası üretse Reno daha iyi olur :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Megane RS :)
Ayrıca yeni Megane gayet iyi.

Mesane çalışıyor :D

Megane RS ,bırakta onda bari yol tutuşu olsun Yakup, o kadar beygiri yol tutuşu olmazsa nasıl kontrol edeceksin :)Reno'nun bence mesanesi bozuk :)

--2 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Megane RS :)
Ayrıca yeni Megane gayet iyi.

Mesane çalışıyor :D

Megane RS ,bırakta onda bari yol tutuşu olsun Yakup, o kadar beygiri yol tutuşu olmazsa nasıl kontrol edeceksin :)Reno'nun bence mesanesi bozuk :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otopark.com elemanları 3.5 yıldız vermiş yol tutuşuna çokta iyi değil diye tahmin ediyorum, konforu ise hiç beğenmemişler .Rs leri söylemezsek en iyi megane  olduğunu söylüyorlar önceki nesillere göre .Önceki kasaların ise pek iyi olmadığı sonucunu anladım yorumlarindan...

--5 dakika sonra eklendi--
9 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Yahu siz Fransızdan daha iyi mi bileceksiniz, sizin mesaneler bozuk olmasın :)

En iyisini focusçular bilir :)

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen Perşembe günü Muğla'da test etme imkanım oldu 1.5 DCi 110 HP EDC modelini.

Öncelikle motor zaten bildiğimiz motor. Performans odaklı değil. Sadece sürüş modları ekleyerek (Sport, Comfort, Naturel, Eco...) gaz tepkileriyle oynama imkanı vermişler.

Çok fazla teknoloji donanım var. (Şerit Takip, Masajlı koltuk vs...)

Yol tutuşunu değerlendirebileceğim bir yol yoktu. Dümdüz çift şeritli yolda gidip geldim. O yüzden yorum yapmayacağım ama kendi adıma Focus kadar tok hissettirmedi ve iç mekan gürültüsü rahatsız etti. Ayrıca takıldığım bir nokta ön camın küçük olması ve dikiz aynası önünde bulunan kamera ve sensörlerin görüş açısını fazlası ile kapatması oldu.

Sonuç olarak açılır Tavan'ında olduğu o araca 107 bin TL fiyat biçtile. Pazarlık payı vardı ama yapmaya gerek bile görmedim.

Marka algısı olan biri değilim ama bu paralar bu araçlara gerçekten çok fazla. 

100 bin psikolojik sınırını geçtikten sonra otomatik bir şekilde Premium sınıftan düşük km li ikinci el araç alman daha mantıklı geliyor bana. Teste beraber gittiğimiz arkadaşım geçen ay 2015 Model 3.20ED Sportline aracını 14 bin km de 116 bin TL ye aldı. Fiyatı duyunca "Ben BMW'yi bedava almışım" yorumunda bulundu. 

Ben almam, alana hayırlı olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.