Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fiesta St, Focus St Ve Focus Rs Türkiye Fiyat Ve Donanım Listesi Açıklandı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Vergilerden dolayı bize, "oha" "çüş" demesinler diye mi? Yoksa her defasında siparişle geleceği için fiyatların değişkenlik gösterdiğinden mi? Yoksa kimin kimi ne derece öptüğü belli olmasın diye mi?

O paralara hiç birisine yeltenmeyeceğim için cevabı da pek bağlamıyor açıkçası :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Vergilerden dolayı bize, "oha" "çüş" demesinler diye mi? Yoksa her defasında siparişle geleceği için fiyatların değişkenlik gösterdiğinden mi? Yoksa kimin kimi ne derece öptüğü belli olmasın diye mi?

1 (ee alışmışızdır) ve 2 (malum zaten Euro fiyatlılar) olmaz da 3 olur :D 

Ben hem Euro olmasını hem de gizli olmasını hiç sevmedim.

Herkes parasıyla muhabbet etmeyi sevmez ki, ben ücretini resmi siteden okumak isterim sonra param varsa ödemeye giderim. 

Baştan beri anlayamadığım uygulama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hep söylüyorum . Otosan bir tane RS getirsin . PLAKA TAKTIRMASIN. Dolayısıyla KDV ve ÖTV ve diğer masrafları ödemesin. Araç trafiğe çıkamaz pistte kimse karışamaz. Track days yapsın. Çekici ile piste getirsin. Pistte kiralasın. Neyse kurtarırı yarım saati 500 Tl,  40 dakikası 1000 TL falan gibi . Kesinlikle masrafını çıkarır.. :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

58 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Hep söylüyorum . Otosan bir tane RS getirsin . PLAKA TAKTIRMASIN. Dolayısıyla KDV ve ÖTV ve diğer masrafları ödemesin. Araç trafiğe çıkamaz pistte kimse karışamaz. Track days yapsın. Çekici ile piste getirsin. Pistte kiralasın. Neyse kurtarırı yarım saati 500 Tl,  40 dakikası 1000 TL falan gibi . Kesinlikle masrafını çıkarır.. :D 

Plaka taktirmayinca vergi odemiyor muymus? Sasirdin herhal? Adam ithalat sirasinda oduyor vergiyi. Ben mi yanlis biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Plaka taktirmayinca vergi odemiyor muymus? Sasirdin herhal? Adam ithalat sirasinda oduyor vergiyi. Ben mi yanlis biliyorum.

Ötv ve kdv fatura kesilince ödeniyor. Ama plakasız araba nasıl alınıyor bilmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

ABden geldiği için gümrük vergisi yok. Ama 3-5 gümrük masrafı çıkıyordur. Elde kalan arabayı düşün ötv ve kdv sini ödüyor mu adam. Ödemiyor. ÖTV ve KDV yi zaten sen alınca ödüyorsun yani onlar senden aldıkları para ile senin adına ödüyorlar.  Belki bir süre sonra devlet sıkıştırır ne oldu bu araba diye. Satılmadı abicim öyle kuzu kuzu yatıyor zarar ettik derler, artık devlet yer mi bilmem :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.