Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 Eb (The Red)

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

4/2/2017 - 01:49 tarihinde, Onur Sezgin yazdı:

Ben anlamıyorum bu işten.. şuncacık 3-5 parça airbus mı yapacak şimdi ecoboost u :) 

Suncacik mi? Airbus mi? Hahaha. Motor blogu ve krank haricinde tum parcalar var orda be ya :)

--3 dakika sonra eklendi--
5 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

yanlış tahmin :D 

bu arada ben bunu 1.6 180bg sanıyordum hiç dikkat etmemişim 2.0 imiş

Clipboard01.jpg

Bu arabanin yerde yururken stok haliyle nu hizi cevirebilme ihtimali bence sifira yakin. Devirin 7800lere gelmesi de pek mumkun degil :)

--4 dakika sonra eklendi--
18 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

Bu Volvo s60 R 800 beygir

Senin dedigin arabayi biliyorum. Pek azman o alet.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Olcay Sert yazdı:

EU normaları min %10 fazla göster der. 

Yok öyle demiyor.

Madde 77/433/EWG hız göstergesinin gerçek değerden düşük göstermesine izin vermiyor. Bu bir.

İkincisi artı yönde aşma sınırlarını da 01.01.1991 öncesi üretimler için göstergenin üst 2/3 bölümünde +%7, 01.01.1991'den sonra üretilenler için de +%10 artı 4 km/h olarak belirliyor. Bunlar sapmanın tolere edileceği üst sınırlar. 

Bu arada benim arabamda güçlü sinyal varlığında GPS 120 km/h gösterirken hız göstergesi 128 km/h, hız göstergesi 240 gösterirken de GPS 222 gösteriyor. 

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Cem Boneval yazdı:

Yok öyle demiyor.

Madde 77/433/EWG hız göstergesinin gerçek değerden düşük göstermesine izin vermiyor. Bu bir.

İkincisi artı yönde aşma sınırlarını da 01.01.1991 öncesi üretimler için göstergenin üst 2/3 bölümünde +%7, 01.01.1991'den sonra üretilenler için de +%10 artı 4 km/h olarak belirliyor. Bunlar sapmanın tolere edileceği üst sınırlar. 

Bu arada benim arabamda güçlü sinyal varlığında GPS 128 km/h gösterirken hız göstergesi 120 km/h, hız göstergesi 240 gösterirken de GPS 222 gösteriyor. 

:claps::claps::claps::claps::claps::claps::claps::claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Yalnız 2 dk da çeyrek depo benzini de yemesi gözümden kaçmadı.:blink:Ya @Servet Ö. bu senin arabadan çıkacak olan parçaları benim arabaya taksak faydası olur mu, biraz daha hızlanır mı:D

Aynaya sus olarak takabilirsin, faydasindan cok zarari olur cami kirarsin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Sonunda!

Karank ana yataklari, Kilitli Difransiyel ve eksik kalan intercooler borulari sonunda yola cikti!

Disaridan beklenen parca bir tesk krank kasnak civatalari. Amerikadan bir tanidiktan rica ettik, siparis etti. Gelince bize kargolayacak. Buradan Ford Europe yetkililerine sesleniyorum. Tum dunyaya sattiginiz motorun parcasini Avrupadan neden alamiyoruz? Deli misiniz siz?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonunda!
Karank ana yataklari, Kilitli Difransiyel ve eksik kalan intercooler borulari sonunda yola cikti!

Disaridan beklenen parca bir tesk krank kasnak civatalari. Amerikadan bir tanidiktan rica ettik, siparis etti. Gelince bize kargolayacak. Buradan Ford Europe yetkililerine sesleniyorum. Tum dunyaya sattiginiz motorun parcasini Avrupadan neden alamiyoruz? Deli misiniz siz?

Olmayan birşeyi sipariş veremiyoruz bu pazarda böyle bir ürün yok diyor sevgili otosanın sistemi :)
Ondan sonra kulaklarını çınlatıyoruz :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ve ingilizler patlatti bombayi, adamlar benim icin turbo yapmis gonderiyorlar. Onun da siparisini gectik.

Hadi bakalım ya herro ya merroya döndü senin iş artıkın bro :)
Allah emeklerini boşa çıkartmasın inşallah :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.