Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Opel Mokka Makyajlandı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yeni 1.4L Turbo motor, otomatik şanzıman -Start/Stop ile- ve dört tekerden çekiş sistemi ile gelebiliyor.

Adaptif LED ön farlar ve yeni Opel Eye ön kamera sistemi yer alıyor.

Fazlası:  http://anasayfa.focusclubtr.com/makyajli-opel-mokka-x-tanitildi-2016/

Galeri: http://anasayfa.focusclubtr.com/galeri-2016-opel-mokka-x/

56b32b41002c9_OpelMokka3.jpg.a5c17ca227a56b32b3fbb7de_OpelMokka6.jpg.6256363c6f6

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SUV'ların bineklere göre oturma pozisyonu, rahat görüş açısı ve ferah kullanım alanları bakımından rahat olduğunu düşünüyorum. İnsanları SUV'lardan soğutan zevksiz sürüş özellikleri, tedirgin eden esneme ve yatmalar, hantal hissiyat gibi eksikliklerdi. Ancak yenileri öyle değil. Meşhur viraj efsanesini Tucson testinde hiç mi hiç algılamadım. Sert tepkilere gayet yeterli cevaplar veriyor, yatma eğilimi hiç yok. Kuga'nın sürüş dinamikleri açısından bir tık önde olduğu söyleniyor. Bundan iyisi can sağlığı. Bence yakın zamanda SUV'lar pazar payını epeyce artıracak hatta binekleri yakalayacak... Biraz kehanet gibi oldu :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Ramazan Çakır said:

SUV'ların bineklere göre oturma pozisyonu, rahat görüş açısı ve ferah kullanım alanları bakımından rahat olduğunu düşünüyorum. İnsanları SUV'lardan soğutan zevksiz sürüş özellikleri, tedirgin eden esneme ve yatmalar, hantal hissiyat gibi eksikliklerdi. Ancak yenileri öyle değil. Meşhur viraj efsanesini Tucson testinde hiç mi hiç algılamadım. Sert tepkilere gayet yeterli cevaplar veriyor, yatma eğilimi hiç yok. Kuga'nın sürüş dinamikleri açısından bir tık önde olduğu söyleniyor. Bundan iyisi can sağlığı. Bence yakın zamanda SUV'lar pazar payını epeyce artıracak hatta binekleri yakalayacak... Biraz kehanet gibi oldu :)

Kehanet'e gerek yok 1-2 yıldır bu söylenen ve istatistik olarak görünen bir şey. 

XC60 elimin altından çıktı :)

56b3ae1551282_ScreenShot2016-02-04at22.0

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Fatih Mehmet USLU said:

Bendeki gibi viraja eskisi gibi girememe korkusu olabilir mi?

Maalesef otomobil kullanırken pek korku duymam.

Her aracın limitlerini keşfetmek de ayrı bir zevk verir, ve aracı kapasitesi oranında verimli kullanmak benim için yeterli bir tatmindir. 

Ve de her aracın da kendine özgü bir çekiciliği vardır bulmasını becerebilirseniz.

Seçici olmak gerekirse sürücü ve sürüş dinamikleri üzerine odaklanmış araçları tercih ederim.

Sesssiz olması gerekmez, yola yukarıdan bakmak beni rahatsız eder, arka baş mesafesi umurumda olmaz, aile taşımadığım için SUV'un ekstra hacmine ve doğal olarak ağırlığına ihtiyacım yok. Gereksiz yük taşıyor oluyorsunuz.

Tabii bunlar benim özelim.

Herkes sevdiğini beğendiğini kullansın. 

Asla bir SUV sahibi ol(a)mayacağım sanırım.

Beri taraftan sayılan tüm özellikleri ve yüksek pasif güvenliği ile giderek daha çok tercih edilen bir tasarım olduğuna da kuşku yok.

Statü sembolü olarak algılanması da ayrı...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sınıfın bir kaç fonksiyonu var sanırım

Jip alamadım, jipimsi aldım

Yukarıdan bakarak kullanıyorum ???

Hanıma ikinci araç olarak jip gibi gözüken nispeten yüksek ve sağlam bir araba alalım, hem memnun olsun hem ucuz olsun. Evin ikinci aracı. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Stepway le kavşaklara daha yukarıdan bakarak girmeyi ve engebeli/bozuk yollarda düşünmeden gazlamanın verdiği (tabi ucuz ve pek kırılgan olmayan bir model olmasının da bunda etkisi çok fazla) özgürlük hissini seviyorum ama ne olursa olsun bir aracın kullanışlı olup olmaması "benim aracım" duygusunu yaşatamayabiliyor çoğu zaman, bu yüzden şimdilik esas seçimim binek modeller.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye şartları. Araba ne kadar büyükse trafikte gördüğünüz saygı da o kadar büyük. Beyaz Focus'tan Siyah A6'ya geçmiş biri olarak her gün yaşıyorum. Focus'la sellektör atardım iplemezlerdi, A6'da orta şeritte yol veren oluyor...

İçinden eşofmanlı saçı sakalına karışmış mıymıy biri çıkınca büyü bozuluyor olabilir tabi ona bir şey diyemem :D 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.