Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Şimdi karar anı !! Aşağıdaki fotoğraflardan hangisi Focus 3'ün ön konsolunu daha güzel gösteriyor ve acaba neden?? :yeah:

Şimdiki Focus 3'ün ön konsolu

thumb-109085.jpg

Gelmesi şiddetle arzulanan Focus 3 ön konsolu ise şöyle ;

thumb-109086.jpg

Ne dersiniz?Hangisi daha seksi ?? :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kötü olsam dediğin doğru da ben çok iyi bir insanım ne yazıkkı ,bu konuda çok da kibirliyimdir,...Benim ak alnımı da senin bilgisayar klavyesine dokunan parmaklarına öptürtmem...eee,yok o öyle diildi dimi,,,zaten ne alakaysa :P

Benim klavyem yok düşünce ile yazma taktiği kullanıyorum :D:yeah: ALINLARIMIZI birleştirecez yani :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hah tamam benim şu "ak alnımı" (kibir kibir,kendini beğenme,şımarıklık,g.tü kalkıklık,salaklık,bencillik yaparaktan kendini övme psikolojisi sonucu söylediğim bir söz :yeah: ) senin forda hayran kafanın önündeki alna dokundurtmam şeklinde yazıiim bari...eheheheheee....haa benim ak alnım olup olmadığını başkaları takdir edip söylese tamam da kendim söyleyince duyanlar k.çı ile gülerler diye hiç düşünmüyorum o ayrı bişiii :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Facebook Ford Türkiye'de sorulan soru ve soruya verilen cevap :)

Yılmaz Zafer Vulaş Yeni Focus'ların Türkiyede de sony ses sistemi ile ne zaman satılacağı konusunda bilgisi olan var mı?

09 Eylül, 17:34

Ford Türkiye Merhaba Yılmaz Bey, kısa vadede Focus modelimizde Sony müzik sisteminin sunulması planlanmamaktadır. İlginize ve anlayışınıza teşekkür ederiz.

Cuma, 12:12 :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çakal kelimesi az<..Kardeşim kısa vade nedir?1 ay,3 ay?1 yıl? Model Yılı? Nedir? Ayrıca Türkiye İnternet sitesinde bile 2012 den itibaren Touch yazarken sen niye bunu hiç söylemiyosun,MyTouch sisteminin markası da Sony sonuçta...Bir de kim yazar bunu,yetkisi nedir,bilgisi nedir belli diil..Büyük ihtimalle şu çağrı merkezindeki tiplere cevap yetkisi verilmiş onlar da yazıyor duyduklarını,bildiklerini..Onların ne kadar şey bildiği de hepimizin malumu...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Facebook Ford Türkiye'de sorulan soru ve soruya verilen cevap :D

Yılmaz Zafer Vulaş Yeni Focus'ların Türkiyede de sony ses sistemi ile ne zaman satılacağı konusunda bilgisi olan var mı?

09 Eylül, 17:34

Ford Türkiye Merhaba Yılmaz Bey, kısa vadede Focus modelimizde Sony müzik sisteminin sunulması planlanmamaktadır. İlginize ve anlayışınıza teşekkür ederiz.

Cuma, 12:12 :)

bende size destek verdim face de bora bey yorum olarak :D

tam saha pres yapalım demi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.