Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Bana gelen broşürde de bunlar vardı zaten...Bende fortolarla göndermiştim.Göreceksiniz bu şekilde çok düşük rakamlarda satış yapacak otosan ve mecburen sony'yi ve büyük gösterge ekranını getirecek,hiç şansları yok.Statr-Stop zaten avrupada tüm motorlarda var,Türkiyedeki dizellerde neden yok nasıl yok onu anlayamıyorum zaten.... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sözkonusu broşürü ben de Şahsuvaroğlundan aldım. Oldukça küçük bir şey bu kadar iddialı bir arabaya o broşür pek olmamış. Fordda broşürler en az A4 büyklğünde olur genelde. Bu ise el ilanı kadar üşenmedim ölçtüm 21X15 cm ebatları.

Bu da bana kısa süre sonra bu broşür yerine tam donanımın verileceği gerçek broşürün çıkacağını düşündürüyor. Az masraf olsun diye bunu geçici olarak böyle küçük yapmışlar düşüncesi oluşuyor bende :):rolleyes: Umut işte...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sözkonusu broşürü ben de Şahsuvaroğlundan aldım. Oldukça küçük bir şey bu kadar iddialı bir arabaya o broşür pek olmamış. Fordda broşürler en az A4 büyklğünde olur genelde. Bu ise el ilanı kadar üşenmedim ölçtüm 21X15 cm ebatları.

Bu da bana kısa süre sonra bu broşür yerine tam donanımın verileceği gerçek broşürün çıkacağını düşündürüyor. Az masraf olsun diye bunu geçici olarak böyle küçük yapmışlar düşüncesi oluşuyor bende :):rolleyes: Umut işte...

Otosan sayesinde sinek kanadından yağ çıkartıcaz nerdeyse :(:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu da bana kısa süre sonra bu broşür yerine tam donanımın verileceği gerçek broşürün çıkacağını düşündürüyor. Az masraf olsun diye bunu geçici olarak böyle küçük yapmışlar düşüncesi oluşuyor bende :lol::rolleyes: Umut işte...

Benim FIII ziyereti sonucu izlenimim Satış ekibinin bu araca hazır olmadığı yönünde.

Umarım hazırdırlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.