Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Kesinlikle ama bunun için Sadece Ford mühendisleri ve teknoloji uzmanları suçlanabilir...

çünki gps haritaları ile ilgileniyorlarmış...Avrupa da aracı satmaya başladı ama sunulmuyor..2012 de sunulacak. 63231.gif

Umarım bize de gelir...

Biliyorsunuz ki Touch sistemine TR dil desteği eklendi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ROCKERROLLER kardeşim sanırım beni yalnış anladın girinti çıkıntı derken kastetmek istediğim o değildi. tasarımdan bahsediyorum ben teknolojinin kokpite yayılmasından, kastetmek istediğim budur. yaksa elbette girinti çıkıntı derken öyle tuhaf uzantılar hoş değil.. bu arada geçmiş olsun..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ROCKERROLLER kardeşim sanırım beni yalnış anladın girinti çıkıntı derken kastetmek istediğim o değildi. tasarımdan bahsediyorum ben teknolojinin kokpite yayılmasından, kastetmek istediğim budur. yaksa elbette girinti çıkıntı derken öyle tuhaf uzantılar hoş değil.. bu arada geçmiş olsun..

Teşekkür ederim :rolleyes: Gerçekten de arabanın kokpitinin sağı ve solundaki havalandırma ızgaralarının olduğu yerler çok tehlikeli çıkıntı oluşturmuş,dizinizi her binişte morartabilirsiniz,yada dizlik takmak lazım :lol: Kokpitin diğer bölümlerini ben beğendim,o kadar kötü diil,ama sony takıntım ve Pixeli düşük küçük ekranlar yüzünden çok sıkıntı çekiyorum,hadi start-stopu,kör nokta uyarıyı da unutalım ama sonysiz 1980 lerden kalma ekranlı müzik sistemini kabul edemiyorum bir türlü...FOrd yazısı bile yamuk yumuk gözüküyor ekranda yahu...6 hoparlörde sesi dengesiz çıkartıyor,müzik kulağı iyi birisiyseniz çok batar bu ses dağılımı söylüyeyim...Çünkü sağda oturanın sol,solda oturanın sağ kulağı sesi daha az duyuyor aracın içinde çalan müzik sesini yani...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada dün arabaya 100.kez binişim sırasında kokpitin yanlarındaki havalandırma ızgaralarının olduğu çıkıntıya dizini bir çarptım ki sormayın hala ağrıyor,nedense(!!) o çıkıntılar bana pek ergenomik gelmedi :rolleyes:

offf rocker yine öldürdün beni çok atıp tutuyon sanırım fordçuların ahı tutmuş seni dikkat et...tenhalardan uzak dur...üzülürüm çok.....eleştirilerinde oto dergisi kadar çalışma yapmışsıın çok teşekkürler kac var kac yok aslında istatistiki olurdu ....geçmiş olsun remolion sprey var agrıyı giderir çok güzel mutlaka al kardeşim geçmiş olsun....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

offf rocker yine öldürdün beni çok atıp tutuyon sanırım fordçuların ahı tutmuş seni dikkat et...tenhalardan uzak dur...üzülürüm çok.....eleştirilerinde oto dergisi kadar çalışma yapmışsıın çok teşekkürler kac var kac yok aslında istatistiki olurdu ....geçmiş olsun remolion sprey var agrıyı giderir çok güzel mutlaka al kardeşim geçmiş olsun....

Fordçunun Fordçuya ahı olur mu abi,onlar kesin rakip firmaların müşterisidir,oh olsun o kadar Focus aşığısın gör işte gününü diyorlardır...Yada !!Yoksa!!! O gittiğim bayilerde satış yapmalarını engellediğim Satış Elemanlarının içinden yaptıkları beddua yüzünden olabilir mi!!Aman Allahım,çok genç kızın canını yaktım gençliğimde ve bedduaları tuttu,şimdi de satış elemanlarının beddualarıyla mı uğraşacam yaaa...Ühüeeee.... :(:lol:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sanırım aynı noktada buluşmak üzereyiz kardeşim. dediğim gibi kör nokta sistemi elzem bir durum değil. buna benzer otomatik park sistemi gibi. yada ne bileyim yolda levhaları okuması gibi. yirmi yıldır işim gereği uzun yol yaparım aracımla bana hiç lazım olmadı. olması elbette kötü değil. bir çok artısı olabilir elbette. ama o kadar işimin arasında otomatik parkı kullanacağımı hiç sanmıyorum. elzem bir özellik görünsede daha çok acemi işi gibi. onun yerine koy sonyi koy touch u olsun bitsin kardeşim. bu arada bu sitede yazan çoğu arkadaşımında otomatik park sistemini kullanacağını düşünmüyorum. evet bu bir artı elbette ama sony yada touch olmayışı bundan daha büyük bir handikap :lol:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu bir de otomatik park sistemi park sensorleri ve ek donanimlarla onunu goruyordur. O zaman onde 20cm, arkada 30cm alanla park yapsın, gelsin bir de bana park etsin. Benim park ettiğim gibi (uc cd'yi ustuste koyun benim arabamla ondeki arabanın tamponlarının arasından geçirmeye çalışın, iddiam ikisi geçer, biri geçmez! :lol:) park etmediği surece asabımı bozar o alet benim. :(

gelen araçları teste çıkarılabiliyor muyuz? Ben HB kasada TDCI'ın performansını merak ediyorum. Eskisinden kotu ise kesin kararımı verip Focus almayacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

My Ford Touch geldiğinde kokpitteki ekran sorunu kalkacak.

Göstergeler arası ekran da Yakup'un dediği gibi bazı güvenlik donanımlarının gelmesiyle büyüyecektir.My Ford olunca otomatik olarak Sony olacak,stepneyi de küçülttükmü al sana harika F III :lol:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Park sistemini ben almam abi.Sensörleri de kendim taktırırım .Hem ne olacakki otomatik park sistemi olsa.Hanım yine duvarlarla arabanın tamponunu akraba yapar kesin,diil park sensörü konuşan sensör yapsalar ,sensör dur çarptın dese hanım yine çarpar yine çarpar abi :lol:) Allahtan bu forumu ...Tam bu sırada zil çaldı,kapıya bakarken eşimde bu yazdıklarımı okudu,ve sen ne yazıyorsun böyle,beni nasıl kötülersin diyip cazgır çıkarttı :( Oysa cümlem şööle devam edecekti :"Allahtn bu forumu eşim okumuyorda arıza çıkartmıyor"..Ama korktuğum başıma geldi işte yaaa....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Park sistemini ben almam abi.Sensörleri de kendim taktırırım .Hem ne olacakki otomatik park sistemi olsa.Hanım yine duvarlarla arabanın tamponunu akraba yapar kesin,diil park sensörü konuşan sensör yapsalar ,sensör dur çarptın dese hanım yine çarpar yine çarpar abi :lol:) Allahtan bu forumu ...Tam bu sırada zil çaldı,kapıya bakarken eşimde bu yazdıklarımı okudu,ve sen ne yazıyorsun böyle,beni nasıl kötülersin diyip cazgır çıkarttı :( Oysa cümlem şööle devam edecekti :"Allahtn bu forumu eşim okumuyorda arıza çıkartmıyor"..Ama korktuğum başıma geldi işte yaaa....

offffff offffff rocker bittin olum sen....plazalardaki hatunları da okursa görürsün gününü......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

offffff offffff rocker bittin olum sen....plazalardaki hatunları da okursa görürsün gününü......

Okursa Anam Anam diycem ben sağaaaa...Yanarımki ne yanarım abi,Focus 3 hayl olur valla...Zaten el frenini,ön panjuru ve müzik sistemini hiç beğenmedi,bide bunu okursa hayatta bidaha Focus 3 almaz,gider dandirik bir araba aldırır,beni de bititrir valla...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.