Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

My Ford Touch geldiğinde kokpitteki ekran sorunu kalkacak.

Göstergeler arası ekran da Yakup'un dediği gibi bazı güvenlik donanımlarının gelmesiyle büyüyecektir.My Ford olunca otomatik olarak Sony olacak,stepneyi de küçülttükmü al sana harika F III :lol:

eğer böyle bir düzelme olursa üzerine araba olmaz diyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

işe bakarmısın dokturum millet msn de facebook ta yakalanır bu rocker ford forumda basıldı...şok haber....... :(

Bahtsız Bedeviyim ben işte napiim :lol:

Benim gördüğüm Titanyum X de farlar karartılmamıştı bu arada...Ama x-enon far vardı ve bayağı güzel görünüyordu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bahtsız Bedeviyim ben işte napiim :blink:

Benim gördüğüm Titanyum X de farlar karartılmamıştı bu arada...Ama x-enon far vardı ve bayağı güzel görünüyordu...

benim gördüğüm tit dede yoktu yani ne biçim iş reklamında farklıııııı gelen farklı.....sistem oturuncaya kadar...bayağı şeyler değişecek sanırım....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

judgedredd söyledi...teşekkürler efendim...sadece neden o...videolarda mesela beyaz renkte olandada vardı...neyse dedimya eksiklikler giderilir ..çok erken henüz...ne zaman test sürüşü acaba boss...haftasonu izmire gidince ilk işim otokoça dalmak olucak zaten...olanla gidelim bakalım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

judgedredd söyledi...teşekkürler efendim...sadece neden o...videolarda mesela beyaz renkte olandada vardı...neyse dedimya eksiklikler giderilir ..çok erken henüz...ne zaman test sürüşü acaba boss...haftasonu izmire gidince ilk işim otokoça dalmak olucak zaten...olanla gidelim bakalım...

Her firmanın araç alımı izin ve plaka işlemleri var. Benm bayii ay sonunu bulur demişti. Telefon ile arayıp sorabiliriz.

Hardal sarısı ve o kırmızı da olacak sanırım. Kesin değil. Diğerlerinde degisiklik olmaz bence makyaja kadar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanlışlık yok ,x paket de Led ve xenon mevcut. Karartilmis değil evet.

Seker kirmizi renginde (su pahalı olan , ismi hatalı olabilir) sanırım Karartilmis olacak.

SAYGILAR

İyi İyi,benim Candy Red'de farlar karartılmış olacak yani desene :blink:) Ağustosun başından itibaren her an Focus 3'üm olabilir bu arada....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Farlar X-Enon olunca karartma kalkıyor fransız sitsindeki konfigürasyonda yahu..X-enonda karartılmış far yok demekki...

Birde Sony Müzik Sistemi almak istiyorsan 350 avro ek ücret ödüyorsun...Keşke Türkiyede de bunu yapsalarmış.Fransızcam yok ama gördüğüm kadarıyla en iyi Paket uygulaması Fransada var şu anda...Sizde bakın bir isterseniz arkadaşlar...

http://www.ford.fr/SBE/ConfigureVehicle/p=1204985642959

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:) :) eski focus duruyor orda :D

Bence bunlara boşuna bakıp moralinizi bozmayın :D

En iyisi Almanya'da buarada seçenek olarak.

Ha evet Yalnızca Fransada var eski focus satışı...Belki onuda unutmuşlardır orada öyle :)) Almanyayada bakiim...Bu sitelere günde en az 5 kez bakıyorum yahu..İşimle bil bu kadar ilgili diilim şu sıralar valla..Bakıp Bakıp diyorum ki : "TürkFocusSeverGül'ün Suçu Ne?"(Şu anda Fatmagülün suçu neyi izliyor hanımda oradan çağrışım yaptı birden :)) :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.