Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar benim bi kaç sorum olucak sizlere;

1-Aktif şehir içi güvenlik sistemini kontrol dışı bırakabiliyormuyuz ? ( malum kışın sıkıntı çıkarabilir )

2-Sonradan taktırma olasılığı olan MyTouc da arka bgajda bulunan sony subwoofer de geliyor mu?

3-Ford'un sitesinde geçen ESP bilgide ( Sistemin kapatılarak müdahalesini engellemek mümkün olmamakla birlikte, yeni, düşürülmüş destek konumu, yoğun kar gibi kaygan çekiş koşullarında, size yardımcı olur ) Asr demi geçerli bu durumda kapatamıyormuyuz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1-Aktif şehir içi güvenlik sistemini kontrol dışı bırakabiliyormuyuz ? ( malum kışın sıkıntı çıkarabilir )

2-Sonradan taktırma olasılığı olan MyTouc da arka bgajda bulunan sony subwoofer de geliyor mu?

3-Ford'un sitesinde geçen ESP bilgide ( Sistemin kapatılarak müdahalesini engellemek mümkün olmamakla birlikte, yeni, düşürülmüş destek konumu, yoğun kar gibi kaygan çekiş koşullarında, size yardımcı olur ) Asr demi geçerli bu durumda kapatamıyormuyuz

Şu Esp mevzusunu bende merak ediyorum hiç açıp kapatacak tuş göremedim acaba yol bilgisayarından falan mı kapatılıyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1- Sistem d.dışı bırakılmıyor diye biliyorum..Ama menüye bakmak lazım bırakılıyor olabilir.. Evet olabilir..Olmasa bile zaten güvenlik haddine yaklaşınca devreye giriyor yani siz o hadde kadar basmazsan zaten çarpacaksın demektir..

2- Subwoofer gelmez bana kalırsa ama şimdi bunu bilmemiz imkansız .Otosan'a bağlı ama bence gelmez..(şahsi)

3- Esp menüden kapatılabilir.

Buda benden size bir not

http://www.focusclubtr.com/index.php/topic/688-yeni-kullanici-adi-duzeni-degisen-isimler/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Keşke Subwoofer de gelse ii olur.Ama benim tahminime esp yok diye biliyorum.

bu arada kullanıcı adını nerden değiştirecem bulamadım desem :)

Esp ve güvenlik sistemleri kapatılıyor..

http://www.focusclubtr.com/index.php/topic/697-yeni-focusumla-6-bin-kmlik-tecrubelerim/page__view__findpost__p__19129

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arabanın klavuzuna Türkiye'de olan olmayan tüm özellikleri yazmışlar. Benim anlamadığım ön camda yer alan sensörler ne işe yarıyor? Ayrıca hali hazırda satılan focus 3lerde otomatik yanıp sönen uzun far özelliği var mı?

Otomatik fren sistemi Far sensörü Yağmur sensörü ve o kutunun içinde yakında şerit takip sistemi vs olacak..

Uzun far özelliği de eklenecek..Şuan yok..

Bu yüzden dolayı fiyatlar artıyor olabilir..Onları tit'a standart ekleyebilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yeni bir baz modelde eklenecekmiş arkadaşlar comfort...buda biline en cok style donanımdan satmayı amaçlıyorlar...ve fiestayı öne çıkaracaklarmış...oda 40 bine geldiya hadi hayırlısı...sony için henüz erkenmiş...bu gidişle yılsonuda gelemiycek galiba....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Desene clio symbole yeni 4 yazlık 2 kışlık lastik almak gerekecek....Onlar sonyi getirmediği müddetçe aha şuraya yazıyorum ben de focus almıycam,alana da acıyaraktan bakıcaaam,yani 55-60 Bin verip en azından style donanım alcaksın ama arabada sony felan olmayacak ,yuh...adamlar Romanyada,Sırbistanda,karadağ'da bile sonyli focus 3 satarken Türkiyede en üst donanımda opsiyonel dahi sony müzik sistemi yok....Sonrada romanyalıyı,sırbı küçümseriz...Eğer dediğin gibi son çeyrekte sony gelecek haberi fos çıkarsa ve buna rağmen hala o arabaya 55-60 Bin veren varsa daha da focus 3 ün yanına uğramam <_<

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O ses sorunu sanırım bütün F3 lerde var gibi. Özellikle müziğin sesini açtığınızda geliyor . Ben servise götürdüm parça değişimi istedim ama Allah bilir ne zaman gelir. Anladığım kadarıyla dikiz aynası etrafındaki plastik korumalık çok ince ve izolasyonsuz olduğundan kaynaklanıyor. Siz de servise gidin ve sorunu bildirin. Neticede araç garanti kapsamında. Bu arada geçmiş olsun Allah kazadan beladan korusun.

kardeş müzikle ilgili o garip sesi ben ekolayzerdan hallettim sanırım benimkimde rock seçiliydi ben onu ses olarak değiştirdim o garip ses yok sanki ama kapaktan hala ses geliyor ve çok sinir oluyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.