Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

deri koltuk ve ısıtma çok güzel sonunda focus da da göreceğiz bu özelliği.... ayrıca ön cam ısıtmada varmış

Evet ön cam ısıtma gerçekten güzel oldu.

Ah birde şu jantlar güzel olsa !!

Otokoç avrupada gitmeyen jantlarımı almış ne !! Hani daha ucuz falan mı acaba !

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup ben bu jantları hiç ama hiç beğenmedim.

Yalnız dikkat ettim Lastik ebatları 16/205/55 yerine 16/215/55 olmuş.

Şuan ki titanium'lar da matah deil pek :(:) 17 inc ile değiştirilebilir... Aslında benm beğendiğim bi jant var focus da gördüğüm..

onu avrupa'da da satmıyorlar :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün ford genel merkezini aradım yol bilgisayarının ekran boyutu konusunda. avrupadaki gibi büyük ekran olanlar gelecek mi dedim. böyle bir talep ilk defa sizden geldi dediler. genel merkeze isteğinizi ileteceğim gerekli açıklama fordun sitesinde ilerleyen günlerde yer alır dediler. bence sizlerde arayın talebe göre değerlendireceklermiş..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şimdide sitedeki iletişim bölümünden form doldurdum.. ortak istek ve şikayetlerimizle iligili.. :)

sizlerde birer form döktürün arkadaşlar yazalım.. dikkate alırlar almazlar .. belki faydası olur.. isteklerimizi belirtelim de biz..

hemen acil yazın..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün ford genel merkezini aradım yol bilgisayarının ekran boyutu konusunda. avrupadaki gibi büyük ekran olanlar gelecek mi dedim. böyle bir talep ilk defa sizden geldi dediler. genel merkeze isteğinizi ileteceğim gerekli açıklama fordun sitesinde ilerleyen günlerde yer alır dediler. bence sizlerde arayın talebe göre değerlendireceklermiş..

dün internet sitesinden bende aynı konu ile ilgili msj attım forda. bugün beni aradılar niye bu dijital ekranlar bu kadar küçük dedim(oyuncak gibi) şuan için böyle getiriyoruz dediler. iyide niye böyle getiriyorsunuz dedim yine aynısını söyledi. :):( ileride değişebilirmi dedim . bilemeyiz dedi :D tamam dedim kapattım. donanımları geçtim biri arabanın aynısını getirselerdi. bu gelenede güzel diyecemde avrupadakileri görünce insanın içine sinmiyo sevgiler saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.