Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Mustang Türkiye'de (Ön İnceleme)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Tayfun ozden said:

Yakup kardeşim yazılanlarda nasılbir problem var ben tam anlamadım derdimi anlatmaya çalıştım son yazımda ve saygılı olmaya çalıştık tüm arkadaşlara senin düşünceni öğrenmek isterim bu konuda 

Herkes haklı diyebilirim. Neden?

Yukarda söylenildiği gibi soruları ve sorunları ayrıca modifiyeleri hep ilgili başlıklarda yapıyoruz ki, okuyan kişi almak istediği bilgiyi net ve sade şekilde alabilsin sayfalar içinde kaybolmasın.

Konu çok ikonik ve sahiplerinin burada buluşması da zor :)  Kaç Mustang sahibi 'hadi kaliperi değişelim' vs diyebilir diye ben çok ayırma konusuna yanaşmadım eğer konu diğer arabalar olsaydı en başından konuları ayarlamıştık :yeah: 

Dediğim gibi ilerde çok kalabalık olursak toplu modifiye mantığı ile ayırırız :yeah: 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herneyse bu konu çok uzadı hangi mustang sahibi adı mustang ön incelemesi olan bir konuda arabayla ilgili parça ve modifiye tasarım konularının konuşulduğu ve bunun garip karşılandığı bir foruma katılırki ben ayrılıyorum herkese saygılar

Kaan abiye ayrıca sevgilerimi iletiyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
21 dakika önce, Kaan Yagizer said:

@Yakup Çağatay ... Begüm sana selam söyledi. 

IMG_20151204_143922.jpg

... bu resmi Yakup'a göster, gerisini o anlar dedi :)

(bkn.selam üzerimde kalmasın) 

bunun adı zübeyde değil miydi ya? beni mi yediniz :yemek:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Mert Yürüyen said:

bunun adı zübeyde değil miydi ya? beni mi yediniz :yemek:

"Bu" denmez bi kere, biraz kibar ol!

Zübeyde kod ismi ... A.K.A hesabı :)

Nüfus'a kayıt "Begüm" şeklinde yapılmış ... biz Zübeyde demeyi sürdürüyoruz ; o ayrı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.